Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, Nowy 123 napisał:

Patrząc na to jak kiedyś była oferta 15/5 a później zmienili ją na 15/3 to nie nastawial bym się na to, że wróci opcja 15/3 jak zrobili 15/1. Natomiast to tylko moja opinia i mogę się mylić. :)

 

Teraz może i tak się wydaje, ale za parę lat, powinien nastąpić odwrotny trend, gdyż coraz więcej młodych ludzi (już teraz) odchodzi od tradycyjnej telewizji na rzecz platform streaming'owych. 

CP i inni poczują to w końcu na własnej skórze (coraz większy ubytek klientów) i niewykluczone, że wtedy wrócą nawet do tego 15/5. Muszą być przyparci do ściany.

Póki co, widać, że poczuli się zbyt pewnie, ale to wygląda mi na ostatnie wariacje z podwyżkami w tradycyjnej telewizji.

Młode pokolenie niebawem sprowadzi telewizję do parteru, to tylko kwestia czasu ;)

Póki co, dużo starszych ludzi (z wyżu demograficznego) utrzymuje płatną TV, ale ta grupa z roku na rok będzie się kurczyć i trend mocno się zmieni ;)

Już teraz, większość młodych ludzi nie wyobraża sobie oglądania filmu w płatnej TV z taką ilością reklam - nie sądzę aby zmienili zdanie, za jakiś czas.

 

Edytowane przez TOMI2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 12:58, Nowy 123 napisał:

Pakiet Familijny Max HD + OTG za 30 zł w opcji 24/3.

Ile przed końcem umowy po złożeniu wypowiedzenia można uzyskać taką ofertę? Bo ja mam 6 miesięcy do końca, w zeszłym tygodniu złożyłem wypowiedzenie, a dzisiaj dzwonili do mnie z DUK próbując wcisnąć Familijny Max HD + Cinemax + OTG + MR za 60zł miesięcznie w opcji 24/6. Jak zapytałem ile będzie kosztować bez Cinemaxów bo ich nie chce to powiedział że tyle samo! Jak powiedziałem konkretnie co mnie interesuje czyli FMH + OTG za 30zł i dodatkowo płatny MR to powiedział, że nie ma takiej oferty na moim koncie i dalej swoje że jego oferta jest bardzo dobra. Podziękowałem i się rozłączyłem bo nawet zwykła oferta ze strony wygląda bardziej interesująco :/

Ps. Ile realnie po wypowiedzeniu powinien mnie kosztować Familijny Max HD + OTG + 1MR?

Edytowane przez kkrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cpgoł @Nowy 123 A pomyśleli chociaż żeby Polsat Sport Premium dawać w każdym wariancie umowy a nie tylko do 24 miesięcznych i dłuższych? Przecież nie ma sensu brać opcji Polsat Sport Premium na 24 miesiące jak prawa na ten moment kończą się Polsatowi wraz z meczem finałowym sezonu 2020/2021 ? Oni mi jeszcze SMS-y przysyłają że na 36 miesięcy mi to oferują ?

Edytowane przez kubus.kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kkrys możesz dostać taką ofertę jak będziesz miał mniej niż 5 miesięcy do końca umowy. U Ciebie wyjdzie to 40 zł z MR. Dlaczego uważasz że oferta że strony wygląda bardziej interesująco? Po pierwsze na stronie nie ma tego pakietu a po drugie tam są tylko warianty 24/3 więc jak to jest lepsze od wariantu 24/6?

@kubus.kul PSP nadal tylko w długich umowach, niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest tak jak napisał @Nowy 123. Musisz poczekać aż zostaną ci 4 rachunki do opłacenia wtedy można  to anulować. 

@kkrys ja na twoim miejscu skorzystał bym teraz z umowy 12/3 gratis. A później 4 miesiące przed końcem na 24 /3 Za 40

Edytowane przez Cpgoł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nowy 123 napisał:

@kkrys możesz dostać taką ofertę jak będziesz miał mniej niż 5 miesięcy do końca umowy. U Ciebie wyjdzie to 40 zł z MR. Dlaczego uważasz że oferta że strony wygląda bardziej interesująco? Po pierwsze na stronie nie ma tego pakietu a po drugie tam są tylko warianty 24/3 więc jak to jest lepsze od wariantu 24/6?

@kubus.kul PSP nadal tylko w długich umowach, niestety. 

 

Bo konsultant oferował sam Familijny Max HD + OTG + MR za 60zł a na stronie za 60zł jest Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD + dodatkowo platny MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kkrys tylko zrozum że konsultant podał Ci cenę za dwa dekodery 60 zł a Ty patrzysz na stronie cenę za jeden dekoder 60 zł więc jeśli dodasz do tego MR to wyjdzie Ci cena 70 zł. Gdyby konsultant podał Ci cenę za jeden dekoder to wyszło by 50 zł a nie 60 zł. Po drugie oferta która jest na stronie jest też na przedłużenie dla Ciebie dostępna w opcjach 24/6 czy 12/3. Familijny Max, Film, Sport, Cinemax i OTG za 60 zł +10 zł za MR. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Nowy 123 napisał:

@kkrys tylko zrozum że konsultant podał Ci cenę za dwa dekodery 60 zł a Ty patrzysz na stronie cenę za jeden dekoder 60 zł więc jeśli dodasz do tego MR to wyjdzie Ci cena 70 zł. Gdyby konsultant podał Ci cenę za jeden dekoder to wyszło by 50 zł a nie 60 zł. Po drugie oferta która jest na stronie jest też na przedłużenie dla Ciebie dostępna w opcjach 24/6 czy 12/3. Familijny Max, Film, Sport, Cinemax i OTG za 60 zł +10 zł za MR. 

50zł zamiast 60zł ale za mniej rozbudowany pakiet od tego za 60zł z www bo bez Film HD i Sport.

@Cpgoł podziekowałem po tym jak konsultant powiedział, że nic innego mi nie może zaoferować więc czego miałem słuchać? Jeszcze raz tej samej oferty czy szumu w słuchawce? :)

 

Edytowane przez kkrys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...