Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dzień dobry. Mam pakiet Familijny MAX+multiroom na 1 tv. Razem płacę 59,99. Umowa była na 24 mce i w maju mi się kończy. Dziś dzwonił ktoś z CP i proponował baardzo ubogą ofertę. umowa na 29 mcy i 3 mce pakietu film gratis a poza tym bez zmiam. Przyznam że bardziej mi zależało na krótszej umowie i pakiecie hbo albo kilku mieiącach gratis, ale nie zgodzili się. Czy coś mogę wynegocjować jeszcze? czy jeżeli wypowiem umowę na piśmie będą bardziej skorzy do negocjacji? co mogę ugrać w cenie 59,99??  dziękuję za pomoc

To teraz możesz mieć umowę 12/3 (czyli umowa na 12 miesięcy w tym 3 miesiące gratis) za 59.99 zł.: Familijny Max HD, Sport HD, Film HD, Cinemax HD + cena multiromu. Lub umowę 24/3 za ten sam pakiet, ale w cenie 49.99 zł + cena multiromu. Warunek wysłanie wypowiedzenia. Czekasz na telefon z DUK, lub sam dzwonisz do DUK (tylko DUK nie żadna infolinia czy punkt CP/Plusa), pytasz czy dotarło wypowiedzenie i mówisz co chcesz. A co możesz dostać to, ci napisałam. Mogą Ci jeszcze dać w promocji na 3 miesiące VOD, ale po promocji musisz wypowiedzieć, bo inaczej jest 10 zł więcej. Wypowiedzenie możesz składać już i praktycznie od razu lub po kilku dniach mieć nową umowę. Wypowiedzenia można składać już na 6 miesięcy przed końcem umowy w punkcie CP lub Plusa. Wtedy stara umowa skraca o te 6 miesięcy i zawiera się nową. Telefon do DUK jest na forum, wzór wypowiedzenia, też jest na forum. Gdybyś chciał wymienić dekoder, to wtedy jest tylko 1 miesiąc gratis (a nie 3).

Czytaj to forum to będziesz wszystko wiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam obecnie umowę do kwietnia 2018r, a w niej:

Pakiet Familijny Max HD 
Pakiet Cinemax HD 
Pakiet Film HD 
Pakiet Sport HD 
Pakiet HBO HD HBO GO 
Katalog treści online
 
Cena jaką płacę to 79,99. Proszę o info czy można wybrać przy przedłużeniu tylko i wyłącznie Pakiet Familijny Max HD oraz Pakiet Film HD? W jakiej cenie można to otrzymać?
Edytowane przez mr_andre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł już lub za miesiąc (zależy od cyklu rozliczeniowego) zmniejszyć zobowiązanie pakietowe, które jest dostępne kiedy do końca umowy są 4 i mniej miesięcy. Interesujący Cię zestaw pakietowy będzie Cie wtedy kosztował 59,99zł. 59,99zł możesz też płacić za Familijny Max HD + Film HD + Sport HD + Cinemax HD. Umowy: 24/6, 15/3 i 12/3 bez wymiany dekodera głównego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Pewnie jak każdy tutaj dostałem ofertę poczta ,że jako stały klient ble ble ble , mam specjalną ofertę tylko dla mnie. Czyli. Familijny maxhd , filmhd sporthd, cinemaxhd eleven sportshd za 69zl. Aktualnie mam wszystko to samo oprócz eleven sport HD. I płace 59 plus 5 za dekoder evobox czyli wychodzi 64.

 

Umowę mam do czerwca. Czy wysyłając wypowiedzenie jest szansa ugrać coś lepszego ?

Jeszcze jedno pytanie mam telefon w T-Mobile też do czerwca 2 numery. A chciałbym przejść do plusa. To wtedy jeszcze wyjdzie taniej abonament tv czy komórek ?

 

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem abonentem CP tak z 10 lat (albo dłużej)

obecnie familijny max+ film + sport + multiroom - za 69,99

 

Złożyłem teraz wypowiedzenie i dziś nastąpił pierwszy kontakt

3/15 na obecnych warunkach lub 6/24

 

rozważałem podniesienie pakietu: i tu oferta jak dla nowych klientów 99,99+ 5pln MR 7/24 - jedyny bonus to wymieniając dekoder (mam HD5000 oraz HD2000 - ten pierwszy już trochę szwankuje i jego bym wymieniał) to że nie płacił bym za evobox'a - ewentualnie mógłbym płacić 89,99 (premium bez eleven - na których mi nie zależy) + 5pln MR ale wtedy było by to 4/24 - co jest dla mnie całkowicie bezsensowne...

 

Swoją droga nie wiedziałem że teraz płaci się za jego wypożyczanie 5pln miesięcznie (?!) ale tak poinformowała mnie konsultatka

 

Powiedziałem że przemyśle - dla mnie ideałem było by 89,99 (premium z tym co za sobą niesie bez elevenów) + 5pln MR 7/24 z wymianą jednego dekodera - czy uważacie że jest to realne czy też lepiej rozglądnąć się za alternatywami (dla mnie byli by to NC+ i lokalny dostawca - srednio chce mi się jednak przerabiać infrastrukturę...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Moja umowa kończy się w połowie marca i już do mnie dzwonili z pierwszą "jedyną" taka okazją na przedłużenie.

 

Aktualnie miałem chyba wszystko oprócz Eleven którego nie potrzebuję.

Pierwsze 6miesięcy miałem 0zł a pozniej 85zł razem z CP GO. Evobox

 

Nowa oferta jaką mi zaproponowano to 7miesięcy 0zł a pozniej 100zł pozostały okres.

To co mnie na pewno interesuje w ofercie to ON THE GO, HBO GO i szczególnie kanały Discavery, History.

Nie oglądam sportu więc chętnie wywaliłbym Eleven.

 

Czy jest szansa dostać tańszą ofertę np bez pakietu Eleven?

Jeśli tak to jak załatwić sprawę?

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD

płacę 64,99 wliczone w to 5 za dekoder.
właśnie przedłużyłem na 15/3 i w "gratisie" odstałem hbo/GO na 2 mies później plus 30zł :(. tak sobie wczoraj to hbo przelustrowałem i w sumie to może mógłbym je dobrać do pakietu. mam 10 dni na rezygnację. W związku z tym to ile musiałbym dopłacić do pakietu premium? Da się za 74,99:)? ugrać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

była tutaj 2 lata temu jakaś promocja na Familijny Max HD z wszystkimi wtedy pakietami (Film HD, Sport HD, HBO HD HBO GO, Cinemax HD, IPLA, VOD) i EvoBoxem, całość wychodzi mnie teraz 89,99. Czy ktoś coś takiego tutaj przedłużał? Nie chcę nic zmieniać na mniej, mogę pozbyć się VOD i IPLA bo i tak nie użyłem nigdy, reszta się przydaje. 

 

Ile teraz można wygadać za pakiet typu "wszystko"? Standardowa cena dla nowych to 99zł, ile mogę płacić ja?

Wypowiedzenie właśnie wysłałem przez ICOK, może nie będą kazali pisemnie;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

 

okres rozliczeniowy do 30. każdego miesiąca. Mogę już wysłać wypowiedzenie związane z usunięciem UCH, tak aby umowa dobiegła końca 30 grudnia, czy powinienem to zrobić dopiero w styczniu i umowa uległaby wtedy rozwiązaniu 30 stycznia?

 

Ewentualnie dopytam jeszcze ile kosztowałby mnie pakiet F.MAX HD + SPORT + FILM+ CINEMAX+ ELEVENY+ najem evobox'a (dotychczas płaciłem 5 zł) + jeden multiroom. 69.99 + 5 +10 czyli 84.99? Czy dałoby radę jeszcze coś z tej kwoty zbić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie,

 

okres rozliczeniowy do 30. każdego miesiąca. Mogę już wysłać wypowiedzenie związane z usunięciem UCH, tak aby umowa dobiegła końca 30 grudnia, czy powinienem to zrobić dopiero w styczniu i umowa uległaby wtedy rozwiązaniu 30 stycznia?

Musisz się spieszyć, jeżeli chcesz mieć nową umowę jeszcze w grudniu. Zanoś wypowiedzenie do punktu Plusa lub CP i sam dzwoń do DUK (tylko do DUK). Ja mam okres rozliczeniowy do 26., a wypowiedzenie z powodu usunięcia UCH złożyłam na początku grudnia i od 7 grudnia mam nową umowę.

Edytowane przez stef63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 6 miesięcy do końca umowy, pakiet rodzinny za 19.90. Wysłane wypowiedzenie zeszłym tygodniu, dzwonię we wtorek do DUK z zamiarem uzyskania oferty rodzinny za 4.90 z umową 24/3. Konsultant po otrzymaniu zgody od kierownika włącza mi te opcje. I dzisiaj dzwoni pan z DUK, chcąc zaproponować mi ofertę, gdyż wysłałem wypowiedzenie. Ja mu na to, że już wszystko załatwione we wtorek. Okazało się, że wtorkowy aneks nie został zarejestrowany w systemie, a tamta oferta będzie możliwa dopiero na 3 miesiące przed końcem umowy. Skrótem, wtorkowy konsultant zrobił mnie w konia. Ja wobec tego, że dzisiejszy konsultant twardo stał na stanowisku, że nie mogę dostać rodzinnego za 4.90, ugrałem rodzinny za 19.90 z umową 12/3 plus pierwszy miesiąc Eleveny i HBO gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojciu To ten drugi też zrobił cię w konia bjs za to samo bez Eleven i HBO dostałem ofertę 9,90 zł na 12/1. Do końca umowy miałem 17 miesięcy.....takźe trzeba było twardo, że albo ci dają co wynegocjowałeś albo odchodzisz. Druga sprawa, że rozmowy są nagrywane. Trza było drugiego konsula olać i napisać maila z reklamacją. Pewnie by ci ją uznali a tak....

 

Panowi i Panie zrozumcie, źe praca konsultanta pokega na wciskaniu kitu ile się da...

Edytowane przez najman12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

mam pytanie. Obecnie posiadam pakiet mini HD za 14,99 zł (umowa od 18.12.2014-2016, teraz na czas nieokreśłony) i chcąc teraz przedłużyć umowę na jakie warunki mógłbym maksymalnie liczyć? Najbardziej interesowałby mnie najbardziej podstawowy pakiet, do którego można dołączyć jako usługę dodatkową pakiet ELEVEN (nie zawsze byłby włączony, tylko w wybranych miesiącach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...