Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@chudy

Pytanie tylko, czy będzie opłacało Ci się składać wypowiedzenie, bo lepszych warunków już chyba nie dostaniesz, a po 24 miesiącach umowa przejdzie na czas nieokreślony i cena i pakiet pozostaje bez zmian. A gdybyś całkowicie chciał zrezygnować to jest jednomiesięczny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudy

Wypowiedzenie umowy możesz złożyć nawet w dniu jej zawarcia lub przedłużenia. ;) W treści wypowiedzenia musisz oczywiście wyraźnie napisać, że umowa ma zostać rozwiązana z końcem obowiązywania jej okresu podstawowego.

Najlepsze oferty przedłużeniowe będą dostępne na 6 miesięcy przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudy

 

Pytanie tylko, czy będzie opłacało Ci się składać wypowiedzenie, bo lepszych warunków już chyba nie dostaniesz, a po 24 miesiącach umowa przejdzie na czas nieokreślony i cena i pakiet pozostaje bez zmian. A gdybyś całkowicie chciał zrezygnować to jest jednomiesięczny okres wypowiedzenia.

Masz rację, pytam zapobiegawczo. A czasy zmieniają się dynamicznie. Np. Netflix full opcja 13 zł / miesiąc, ale to pewnie wiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem aneksować sobie umowę aby coś więcej sobie na jesień i zimę pooglądać.

Na wzorze umowy, którą dostałem na maila jest napisane, że przyznana ulga wynosi 10,09 zł. Czy to oznacza, że jak kiedyś z jakiegoś powodu wypowiem umowę, to kara będzie wynosiła 10,09 zł? Dobrze to rozumiem?

 

 

Beztytu%C5%82u_3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem aneksować sobie umowę aby coś więcej sobie na jesień i zimę pooglądać.

Na wzorze umowy, którą dostałem na maila jest napisane, że przyznana ulga wynosi 10,09 zł. Czy to oznacza, że jak kiedyś z jakiegoś powodu wypowiem umowę, to kara będzie wynosiła 10,09 zł? Dobrze to rozumiem?

Nie. O 10.09 zl to masz obnizony abonament za pierwszy miesiac. Za pozostale bedziesz placil 49.99 zl. Edytowane przez tomciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem aneksować sobie umowę aby coś więcej sobie na jesień i zimę pooglądać.

Na wzorze umowy, którą dostałem na maila jest napisane, że przyznana ulga wynosi 10,09 zł. Czy to oznacza, że jak kiedyś z jakiegoś powodu wypowiem umowę, to kara będzie wynosiła 10,09 zł? Dobrze to rozumiem?

 

 

Beztytu%C5%82u_3.png

Tak, dobrze zrozumiałeś. Tyle wynosi kara za zerwanie umowy w pierwszym miesiącu. Potem będzie pomniejszana proporcjonalnie o wykorzystane miesiące. Koniec OT.

Nie. O 10.09 zl to masz obnizony abonament za pierwszy miesiac. Za pozostale bedziesz placil 49.99 zl.

Przeczytaj pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chudy

 

Niby zbyt pięknie, ale jednak to prawda.

Ewentualnie w cenie 19,99 zł możesz dostać pakiet Familijny HD.

Ale jeżeli nie potrzebujesz większej ilości kanałów to jak najbardziej możesz liczyć na pakiet Rodzinny w cenie 4,99 zł.

 

Witam, a czy ta opcja mozliwa bedzie przy skorzystaniu z modulem CI+ i ile wtedy miesiecy jest gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sygnaturki widzę, że przegapiłeś najlepszy moment na przedłużenie, bo już na 6 miesięcy przed końcem obecnego zobowiązania mogłeś przedłużyć umowę i anulować sobie pozostałe miesiące. 

Opcja 1.

Wymieniasz dekoder na moduł CAM. Wybierasz znany Ci wariant Familijny HD->Rodzinny HD. Pakiet Eleven Sports dobierasz na czas nieokreślony, w umowie 15/1, po opłaceniu 8 rachunków znowu przedłużasz umowę, ale tym razem w opcji 12/3, po opłaceniu 3 rachunków przedłużasz na 15/3. Tu zakładam koniec umowy z CP. ;)

8*19,99zł + 8*15zł + 3*19,99zł + 5*15zł + 12*19,99zł + 14*15zł = 864,77zł przez 30 miesięcy (średnio 28,83zł/m-c). Aktywacja i udostępnienie modułu 1zł.

 

Opcja 2.

Wymieniasz dekoder na moduł CAM. Wybierasz Familijny HD + Cinemax HD + pakiet Eleven Sports -> Rodzinny HD + Cinemax HD + pakiet Eleven Sports na 29 miesięcy w przedłużeniu umowy, anuluje Ci się pozostały jeden okres rozliczeniowy obecnego zobowiązania.

24*29,99 = 749,75 przez 29 miesięcy (średnio 25,85zł/m-c). Aktywacja i udostępnienie modułu 1zł.

 

Opcja 3.

Zostajesz z HD2000. Wybierasz Rodzinny HD za 4,99zł. Pakiet Eleven Sports dobierasz na czas nieokreślony, w umowie 24/3. Dla prawidłowego porównania zakładam, że po 24 miesiącach jeszcze przez 6 miesięcy zostajesz w tej opcji w umowie na czas nieokreślony.

21*4,99zł + 23*15zł + 6*4,99zł + 6*15zł = 569,73 przez 30 miesięcy (średnio 18,99zł/m-c).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich.

 

Mam 7 miesięcy do końca umowy i już pomału zastanawiam się nad przedłużeniem umowy. W chwili obecnej mam Pakiet Familijny Max HD + MR, dekoder EVO.

 

I teraz mam kilka pytań, może ktoś się orientuje:

 

Posiadam Smartdom3 (telewizja jest rabatowana i jest drugą usługą), aktualnie mojej oferty już Cyfrowy Polsat nie oferuje, chętnie przeszedłbym na trochę droższy abonament Premium Max, czy jeśli zwiększam zobowiązanie to smartdom może się rozpaść przez to?

 

I druga bardzo istotna dla mnie kwestia, wujek w zeszłym roku przedłużał swoją umowę i zamiast wymienić starszy dekoder z nagrywarką na EVO, oddał standardowy, który był przypisany do multiroom'u, w efekcie posiada dwa dekodery z nagrywarką. Na jakiej zasadzie jest to możliwe? Nie ukrywam, że ze wszystkiego jestem zadowolony, ale dekoder MR jest solą w moim oku.

 

Pozdrawiam,

Wiktor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alukard8

Jak najbardziej możesz zwiększyć pakiet i rabat w Smartdomie będzie nadal kontynuowany.
Niestety, ale nie ma takiej możliwości, żeby do multiroomu dostać dekoder z nagrywarką.
Jeżeli wujek rzeczywiście ma dwa dekodery z nagrywarką to przy przedłużeniu umowy system będzie wymuszał wymianę dekodera i bez wymiany nie dostanie nowych ofert.

Edytowane przez Barti
Mając "polską" klawiaturę stosujemy poprawnie polskie znaki diakrytyczne, tzw. "ogonki". Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa za 6 miesięcy. Obecnie mam Fam Max HD + Cinemax + Film + Sport HD + OTG w cenie 64,99 zł. Chciałbym zmienić pakiet na Familijny HD + Sport HD lub Familijny HD + Sport HD + OTG. Konsultant z DUK powiedział, że mniejsze pakiety mogę dostać odpowiednio za 49,99 zł i 54,99 zł na bodajże 4 miesiące przed końcem obecnej umowy. Z tego co widziałem na forum to DUK proponuje Familijny HD z umową 24/3 za 19,99 zł.

Czy mógłbym dostać pakiet Familijny HD + Sport HD lub Familijny HD + Sport HD + OTG w niższej cenie niż ta, którą przedstawił mi dziś DUK z umową 12/3, 15/3, 24/3 lub 24/6?

Edytowane przez 89damian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek_

Niestety ale nie ma takiej możliwości.
Oferty z pakietem sportowym to:
Familijnym Max HD + Sport + Film + Cinemax w cenie 59,99 zł.
Rodzinny + Sport w cenie 39,99 zł.
Jeżeli korzystamy z oferty Familijny w cenie 19,99 zł lub Familijny Max HD w cenie 29,99 zł to nie można dobrać pakietu sportowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzysiek_

 

Niestety ale nie ma takiej możliwości.

Oferty z pakietem sportowym to:

Familijnym Max HD + Sport + Film + Cinemax w cenie 59,99 zł.

Rodzinny + Sport w cenie 39,99 zł.

Jeżeli korzystamy z oferty Familijny w cenie 19,99 zł lub Familijny Max HD w cenie 29,99 zł to nie można dobrać pakietu sportowego.

Ja mam aktualnie pakiet Familijny HD, na który zawierałem umowę w lipcu 2014 roku. Czyli pakiet Familijny Max HD za 29.90 powinienem ugrać? Trzeba wypowiedzeie złożyć żeby na takich warunkach podpisać umowę ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...