Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam pytanie co do oferty cp, w październiku kończy mi się umowa z pakietem premium za którą płacę 115pln/m (mam też 1 dekoder w multiroom). Chciałbym zachować to co mam do tej pory ,czyli oprócz wszystkich kanałów które mam do tej pory, hbo go, polsat go. Wypowiedzenia nie skladalem. Czego mógłbym się aktualnie spodziewać ze strony cp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aktualnie Pakiet Familijny Max HD plus Cinemax, VOD, Ipla mix,

HBO, HBO go, Sport HD i pakiet film HD. Wypowiedzenie wysłane. Umowa na 24 miesiące. Korzystałem z promocji 50% w Smart Dom. Dekoder PVR 7000 HD.

Chciałbym zmniejszyć pakiet na familijny max HD + Film + Sport + Cinemax i do tego Evobox.

Jest szansa na coś lepszego niż 15/1, pakiet 59.99 zł plus opłata za Evobox 5 zł. Nadal będę chciał korzystać ze Smart Domu.

Edytowane przez Sebaj.p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontakt przez forum.

Dotychczas 24/6 Premium z Evobox bez czynszu. Umowa do luty 2018.

Zmiana na umowę 12/3, minimalnie FamMaxHD + HBOHB HBOGO + Cinemax za 69,99 (a najpierw 3 miesiące Premium gratis), bez opłaty za dekoder.

Więc taniej, odpadły mi kanały, których nie oglądam i 4 miesiące starej umowy.

Edytowane przez Darek80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy opłata za Evobox nie zależy od ceny pakietu? Bo jeśli mam aktualnie Premium a planuję przejść na FMax+CMAX+Film+Sport to nadal nie będę miał opłaty za dekoder? Wolę się upewnić ;)

 

Dodatkowo zadam pytanie: czy w okolicach świąt pod koniec roku pojawiają się jakieś promocje dla stałych klientów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b

 

Jezeli obecnie nie miałeś czynszu za Evobox to nawet jeżeli obniżysz cenę pakietu to nadal nie będziesz płacił czynszu.

Co do ofert świątecznych to zapewne będzie to HBO na 3 miesiące. Jeżeli chodzi i długość aneksie i okres promocyjny, organizacja raczej nic się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james_b

 

Jezeli obecnie nie miałeś czynszu za Evobox to nawet jeżeli obniżysz cenę pakietu to nadal nie będziesz płacił czynszu.

Co do ofert świątecznych to zapewne będzie to HBO na 3 miesiące. Jeżeli chodzi i długość aneksie i okres promocyjny, organizacja raczej nic się nie zmieni.

Dzięki wielkie za odpowiedź - sporo mi to pomogło i rozjaśniło sprawę ;) To może "w ramach" opłaty za Evoboksa (której nie będzie) zdecyduję się na OTG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUK w sobotę czynny jest od 9 do 17,a w niedzielę zamknięte.PS,jeśli chcemy potem przejść na niższy pakiet,to niema czynszu na evobox,ale oferta jest dostępna na 4 miesiące przed zakończeniem umowy a nie 6 miesięcy... bo tak czynsz potem bedzie sie ciągnął cały czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie posiadam pakiet FMAX HD + SPORT + FILM HD +evobox (5 zł). Mam pytanie czy jeżeli chciałbym obniżyć abonament do Rodzinnego HD (4,99 zł) +Eleven hd za 15 zł, muszę oddać dekoder evobox i wymienią mi go na inny czy mogę go zachować zwiększająć kwotę do zapłaty o najem evoboxa czyli o 5 zł do 24,99 zł/ na m-c?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@james24

 

Przy tej ofercie za 4,99zl pakiet Rodzinny przy wymianie sprzętu cena wzrasta do 9,99zl. Więc w Twoim wypadku lepiej pozostawić Evobox i skorzystać z tej oferty za 4,99zl.Cenowo wychodzi Ci to tak samo ale pozostajesz przy najlepszym sprzęcie.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...