Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

z tym problemu być nie powinno :) jak by coś poszło nie tak zawsze możesz powołać się na informacje przekazane przez konsultanta w czasie nagranej rozmowy telefonicznej w drodze reklamacji :D PS nie takie rzeczy się odkręcało w procesie reklamacyjnym.

Tak myślę, że jest jeszcze inne choć mało korzystne rozwiązanie pozwalające się cieszyć pożadanym przez ciebie dekoderem bez tych wszystkich kombinacji: jeszcze jedno przedłuzenie umowy na 29 miesięcy bez wielkich bonusów z nowym sprzętem - na takie coś CP bardzo chętnie się godzi.

Dzięki za odpowiedź :)

Wysłałem odstąpienie bez oddawania sprzętu. Dostałem odwiedź, że zostało przyjęte i zostaje na starych warunkach umowy. Teraz poczekam na jakiś kontakt, a jak nie to napiszę wypowiedzenie i wtedy zobaczę, czy coś mi zaproponują.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Wysłałem odstąpienie bez oddawania sprzętu.

 

2.Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

1. No to z góry już wiedzą że wcale uciec nie masz zamiaru więc maxa raczej nie wyciągniesz,zawsze wysyłaj wypopwiedzenie to nawet konsulowi otwiera więcej opcji,które może ci zaproponować.

 

2. A kodo to obchodzi z czego i jakim sposobem ty to wysyłasz? wyłącz to :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź :)

Wysłałem odstąpienie bez oddawania sprzętu. Dostałem odwiedź, że zostało przyjęte i zostaje na starych warunkach umowy. Teraz poczekam na jakiś kontakt, a jak nie to napiszę wypowiedzenie i wtedy zobaczę, czy coś mi zaproponują.

 

ślij wypowiedzenie w APS i jeszcze dziś dogadasz się z DUK a po niedzieli dostaniesz pachnącego nowością evo od kuriera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Feniks Dzięki za odpowiedź. Na razie to odstąpiłem od umowy, zawsze mogę złożyć wypowiedzenie. Poza tym jak bym odesłał sprzęt typ na czym Twoim zdaniem miałbym oglądać tv?

Co do Twojego drugiego punktu. Pierwszy raz czytam, żeby komuś to przeszkadzało, a bywam na rożnych forach. Skoro tak bardzo przeszkadza to wyłącze.

 

@Dzialduk dzięki za odpowiedź. Teraz miałem 29/4. Rozumiem, że bez wypowiedzenia nie mam na to szans?

Edytowane przez horde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeżeli chcesz zachować te kanały które masz w tym momencie to przy umowie 12/3 cena abonamentu wzrośnie Ci do 99,99zl. Niestety ale nie da się w jakiś sposób rabatowac tego pakietu żebyś płacił taniej.

Rozumie i to wtedy ta cena już z 2 multiroomami ? Czy do 99.99 musze doliczyć jeszcze 2xmultiroom?  I jak z elevenem?

 

Kurcze zamiast mniej na przedłuzenie to wychodzi wiecej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zaba84

 

Jeżeli chcesz zachować pakiet który masz to przedstawia się to następująco:

Pakiet Premium 89,99zl+2 multiroom= 99,99zl

A jeżeli zależy Ci jeszcze na Elevenach to:

Pakiet premium max 99,99zl+2 multiroomy=109,99zl i przy tym pakiecie dochodzi Ci OT I Eleven.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Poza tym jak bym odesłał sprzęt typ na czym Twoim zdaniem miałbym oglądać tv?

 2.Pierwszy raz czytam, żeby komuś to przeszkadzało, a bywam na rożnych forach. Skoro tak bardzo przeszkadza to wyłącze.

 

1. Po co masz odsyłać sprzęt? jak po dogadaniu będziesz zmieniał dekoder to przywiezie Ci go kurier a ten który posiadasz odbierze i on dostarczy do CP- tak dokładnie było u mnie.

2. Wierz mi że przeszkadza a prywatnie delikatnie mówiąc mam wręcz "uczulenie" na ten tekst ;)

fajnie że wyłączyłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzialduk dziękuję za pomoc!

 

Wczoraj przedłużyłem współpracę na kontrakcie mojej mamy. Obecna umowa 15/5 pakiet Familijny 39,99+multiroom 10zl, pismo złożone 3 miesiące przed końcem umowy.

Dzialduk przedstawil mi ofertę i uzyskałem ten sam pakiet z multiroomem w cenie 29,99zl przy aneksie 24/3. Pismo złożone w czwartek a wczoraj dzwonił konsultant. Mama bardzo zadowolona :)

Edytowane przez Marek87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając wysłane wypowiedzenie i przechodząc z pakietu Rodzinnego na pakiet Familijny HD i chcąc wymienić zwykły dekoder na Evobox, ewentualnie na PVR 7000, na jaką najniższą cenę abonamentu można liczyć przy założeniu, że umowa będzie na 24 miesiące? I czy jest szansa na jakieś darmowe miesiące?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Unchartrd-4

 

Bez wymiany sprzętu możesz dostać pakiet Familijny w cenie 19,99zl przy umowie na 24/3. A jeżeli tak bardzo Ci zależy na Evobox to pakiet Familijny w cenie 39,99zl przy umowie na 24/4 i 10zl opłaty czynszu więc chyba ta opcja Ci się nie opłaca. Przy niższych pakietach Evobox ma spora opłatę czunszowa.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie. Mam takie pytanie.  Czy komuś udało się  dostać nowe warunki przed upływem pół roku do końca umowy? chodzi o to że z tego co wiem nowe warunki  (zakładajac ze doręczono wypowiedzenie) można dostać  na pół roku przed końcem obecnie obowiązujacej umowy (mam pakiet familijny za 39.9zł). Z tego powodu  mimo wszystko zdecydowalem się wziać 15/3 a nie 24/3 w niższej cenie bo zakładając że rzeczywście  dadzą nową umowę nie prędzej niż pół roku przed końcem to za 15/3 płacę 240zł (za 9mc obowiązywania umowy)  a przy 24/3  musiałbym zapłacić ok 300zł (za 18mc umowy )żeby doczołgać się do tego momentu w którym mogę dostać nowe warunki. 24/3 bardziej opłacałoby mi się gdybym miał gwarancję ze dostanę jeszcze raz taką samą lub byłbym pewien że  dotrwam z tą umową do końca i pożegnam się z Polsatem. To wtedy rzeczywiście bardziej się opłaca. natomiast przy 15/3  mam 3 mc darmowe i zostaje 12mc do zapłaty 39.99zł.  Płacę za 6mc i wypowiadam umowę  co kosztuje 240zł ale czy dałoby się jeszcze bardziej skrócić?  Można dostac te nowe warunki np na 7mc przed końcem? jakie tu są reguły? Kiedy mozna wysyłać pismo z wypowiedzeniem?

Edytowane przez forresty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało dostać nowe warunki na 7 miesięcy bez wysyłania wypowiedzenia. Sam zadzwoniłem do DUK.

 

 

Miałem umowę na Mini HD za 14,99 od października 2016 w opcji 15/5. 5 miesięcy gratis. 10 miesięcy Mini HD za 14,99 zł. Po 5 miesiącach gratis i 3 miesiącach płatnych czyli na 7 miesięcy przed końcem umowy czyli w czerwcu 2017 r. przedłużałem na:

 

Umowa na 36 miesięcy w tym:

 

9 miesięcy Familijny HD + Cinemax HD + Cinemax 2 HD a 14,90

Po 9 miesiacach do wyboru:

26 miesięcy Rodzinny HD + Cinemax HD + Cinemax 2 HD za 19,99 zł

26 miesięcy Familijny HD + Cinemax HD + Cinemax 2 HD za 39.99 zł

 

Czyli w sumie wychodzi że mam Rodzinny HD za 4,99 + 15 zł za paczkę Cinemax HD. Tym bardziej że w Mini HD miałem Polsat Sport i Polsat Sport Extra tylko w SD a teraz już w HD.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@forresty

 

Wypowiedzienie można złożyć nawet 10 miesięcy przed końcem, ale oczywiście bez miesięcy darmowych. Żebyś dostał ofertę z miesiącami darmowymi to pismo trzeba wysłać 6 miesiecy przed końcem. Wysłałem Ci wiadomość.

 

@Tweed77

 

Dostałeś te warunki 7 miesięcy przed końcem tylko dla tego że podniosłes sobie abonament i nie dostałeś miesięcy darmowych. Gdybys poczekal jeszcze miesiąc dostał byś ta ofertę na 29 miesięcy i 6 gratis a tak to masz mniej korzystne warunki.

Edytowane przez dzialduk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czyli można. To dobrze. Ja mimo wszystko wysyłam, ale zawsze ciut za późno bo zapominam. Teraz wyślę luty-marzec i poprosze o nowe warunki. Zobaczymy co powiedzą i co bedą mieli


@forresty

Wypowiedzienie można złożyć nawet 10 miesięcy przed końcem, ale oczywiście bez miesięcy darmowych. Żebyś dostał ofertę z miesiącami darmowymi to pismo trzeba wysłać 6 miesiecy przed końcem. Wysłałem Ci wiadomość.

 

Dzięki. Odpowiedziałem. Zobacz na PW. Już umowa wybrana - 15/3, ale nie wiem jak dalej POlsat bedzie kreował politykę utrzymania klienta. Czy jest szansa na powrót 15/5?

Edytowane przez forresty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Unchartrd-4

 

Bez wymiany sprzętu możesz dostać pakiet Familijny w cenie 19,99zl przy umowie na 24/3. A jeżeli tak bardzo Ci zależy na Evobox to pakiet Familijny w cenie 39,99zl przy umowie na 24/4 i 10zl opłaty czynszu więc chyba ta opcja Ci się nie opłaca.

 

A chcąc wymienić dekoder tylko i wyłącznie na PVR 7000 i mieć tylko i wyłącznie umowę na 24 miesiące to też są miesiące gratisowe? I ile taki abonament przy tym rodzaju dekodera?

Wiem, ile by kosztowało przy Evoboxie i wiem też, ile by kosztowało bez wymiany, a przy PVR 7000 niestety nie wiem. :)

 

 

Przy tym pakiecie to możesz dostać PVR HD7000 lub ESI-88. Darmowe miesiące jak najbardziej - 4 miesiące.

 

Ile by kosztował ten pakiet? 19.99 zł, czy 39.99?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Proszę o pomoc przy przedłużeniu umowy.

Obecnie:

Umowa 15/5, do końca której zostały 4 miesiące - Familijny Max HD i multiroom za 59.99 (jeszcze nie wypowiedziana).

Chciałbym zachować dotychczasową ofertę wraz z multiroomem, dekodery pozostają bez zmian (HD7000 i 5500S).

Rozumiem, że mogę liczyć na umowę 12/3? Co z kosztami? 59,99, czy da radę coś ugrać? Czy dłuższy okres umowa gwarantuje niższą kwotę abonamentu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis skonczyla mi sie umowa terminowa. Jakos nie dzwonili w ostatnim czasie, z Plusa dzwonili z uporem maniaka.

Teraz mam: Familijny Max HD+ Multiroom HD +Cinemax HD+Film HD+Sport HD+HBO HD HBO GO za 99,99 - rabat 50% wynikajacy z SD, czyli do zaplaty 49,99zl

 

Czy jest opcja na utrzymanie tej kwoty wraz z wymiana dekodera glownego na Evobox w umowie 15/1? Na nizsza kwote tez sie nie obraze. :)

A moze jakis inny wariant bedzie rownie korzystny?

Edytowane przez Barti
Pisanie niemal całego postu pogrubioną czcionką jest zbędne. Usunięto pogrubienie tekstu w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Posiadasz obecnie pakiet Premium+MR w cenie 49.99 zł, uwzględniając rabat SD. Spokojnie powinneś utrzymać ten sam pakiet w takiej samej cenie przy wymianie dekodera na EVOBOX w konfiguracji 15/1. 

Warto jednak przemyśleć, czy nie warto dopłacić 5 zł miesięcznie i przejść na pakiet PREMIUM MAX zyskując opcję ELEVEN SPORTS oraz CP GO On The Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...