Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie miałem wypowiedzenie wysłane i temu dzwonili.
Mówię że chce na 12 miesięcy a ta 3 razy mi mówi że nie ma.
Wcześniej miałem na 15 miesięcy.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj gadałem z DUK i jest możliwość ale w tej samej cenie 59.99

Także nie opłaca sie usuwać tych kanałów bo i tak cena ta sama.

 

Jeszcze wczoraj mila pani bardzo mnie rozczarowała, kłamiąc że nie mają umów na 12 miesięcy :(

Dzięki.

Z tego co widzę to w pakiecie familijny max hd jest tyle samo kanałów sportowych co w pakiecie familijny max hd + sport hd (chodzi mi głównie o eurosport 2), czyli mi wystarczy. Za sam pakiet familijny max hd trzeba zapłacić 49,99 zł czy można coś utargować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, ewentualnie 12/1, ale cena 34,99 zł.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych i przestankowych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne i przestankowe. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka...

Dziś zauważyłem że za 4 miesiące kończy mi się umowa, umowa była podpisana na 15 miesiecy.

 

Obecnie posiadam Evobox + 2 multiroomy  i pakiet:

 
Pakiet podstawowy:   Pakiet Familijny Max HD
 
Pakiety i usługi dodatkowe: Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Katalog treści online, Usługa Multiroom HD (2 dekodery)
 
Płacę za wszystko 89.90 zl
 
Czy dobrze wyczytałem że wyższego pakietu już nie ma i że mogę dostać jedynie to co mam + eleven w cenie i umowe na 12 miesiecy?? Czy żle wyczytałem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć ofertę Premium Max (Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet,Sport HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD, Opcja On The Go, Pakiet Eleven Sports HD) i wszystko w cenie  99.99 + kwota za multiroom i umowa 12/3.

 

Ja dziś podpisałem aneks  na Premium Max za 99.99 i multiroom 0 PLN z umową na 12 miesięcy i 3 miesiące gratis.

Edytowane przez manguscik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy mam multiroom za 0zl, -gdzie to sprawdzic?

Wiem  że mam pakiet który podałem + evobox+2xmultiroom za 89.90 miesiecznie ...  Tak ugrałem w sierpniu w zeszłym roku jak wypowiedziałem umowe z powodu usuniecia kanału.



Chyba znalazłem ... w ICOK jest napisane ze za każdy multi room 5zl czy 10zl za 2 multiroomy place w tym pakiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na chwilę obecną mam: Pakiet Familijny Max HD + Pakiet Film HD + Pakiet Cinemax HD + Pakiet Sport HD, płacę 69,90 zł

Chciałbym zachować obecny pakiet plus Polsat GO. Czy jest opcja że za uda mi się to uzyskać za tą sama kwotę? Myślałem nad 15/3, jak dla mnie było by OK.

Edytowane przez Barti
Pisanie niemal całego postu czcionką pogrubioną jest zbędne. Usunięto pogrubienie czcionki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...