Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gebius, Decydując się na obniżenie dotychczasowego zobowiązania, automatycznie rabat z tytułu programu smartDOM zostanie utracony. Jeśli jednak wybierzesz to rozwiązanie, proponujemy Ci pakiet Familijny HD, w którym znajdują się kanały, które Cię interesują, dodatkowo możesz dokupić Eleven Sports HD. Warunki oraz szczegóły naszej oferty możesz negocjować z naszym Działem Utrzymania Klienta lub w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dziękuję

Mam takie pytanie do pakietu familijny HD można wziąć pakiet sport HD i do tego eleven.

Jak można to ile kosztuje te wszystkie opcje i pojedynczo na przedłużone umowy i na jaki okres i są darmowe miesiące.

Mam evobox tylko nie chce płacić 5 zł co miesiąc, a jak lepiej zostawić i płacić jest np miesięcy za darmo to można zostawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzinny HD + Sport HD + pakiet Eleven w pełni spełni Twoje oczekiwania i kosztować to będzie 54,99zl plus czynsz. Umowa na dwa lata i w okresie promocyjnym masz jeszcze pakiet Film HD i Max HD, które musisz zgłosić do wyłączenia przed zakończeniem okresu promocyjnego, aby za nie nie płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha dziękuję

Mi się pomyliło myślałem mam do 14 października 2017 a jest 2018 i kiedy zanieść do cyfrowego Polsatu.

A do tego pakietu jest cyfrowy Polsat go.

Przepraszam tak pisze w icok

Data wejścia w życie umowy / zmiany:

14.06.2016

Pozostały okres obowiązywania umowy:

16 miesięcy

Bieżący okres rozliczeniowy:

14.07.2017 - 14.08.2017

 

Kiedy wysłać wypowiedzie jaki dzień, bo zapomniałem tamtym roku przedłużyłem na 29 miesięcy jak pamiętam na mnie to wszystko jest trudne.

Przepraszam tak pisze w icok

Data wejścia w życie umowy / zmiany:

14.06.2016

Pozostały okres obowiązywania umowy:

16 miesięcy

Bieżący okres rozliczeniowy:

14.07.2017 - 14.08.2017

 

Kiedy wysłać wypowiedzie jaki dzień, bo zapomniałem tamtym roku przedłużyłem na 29 miesięcy jak pamiętam na mnie to wszystko jest trudne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Aktualnie posiadam:

-Premium+HBO GO + 1MR (Evobox+MiniHD2000) za 84.99 zł, umowa 24/6 do 29.01.2018 r.

 

Proszę o podpowiedź czy po złożeniu wypowiedzenia oferta dla mnie może wyglądać:

1. To samo - Premium+HBO GO + 1MR na tym samym sprzęcie za 93.99 zł, umowa 12/3 lub 15/3

2. Premium MAX + 1MR na tym samym sprzęcie za 104.99 zł, umowa 12/3 lub 15/3

3. Czy OTG w Premium Max jest w cenie

4. Czy do MR jest jakiś dekoder z WIFI zamiast MiniHD2000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie pozostanie mi 4 miesiące do zakończenia umowy i  muszę się zebrać i wysłać wypowiedzenie . Obecnie mam 15/5 Max HD , Sport ,Film ,Cinemax , 1 M.R. , a cel to 12/3 zachowanie obecnego stanu i uzyskanie Eleven który jak pisał jeden z userów wynegocjował przy przedłużeniu umowy. Zastanawiam sie czy będzie szansa na taka umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dopiero co przedłużyłem umowę, ale w przyszłości powinno się słać wypowiedzenie: A) 6 miesięcy + np. tydzień przed zakończeniem minimalnego okresu obowiązywania -czy- B.) tuż po tym jak zostanie już mniej niż 6 miesięcy do końca?

 

Edit: dodam może jeszcze jak te pytanie się odnosi do 2 scenariuszy - dla osób przedłużających ten sam abonament (czyli wyciskamy jak najwięcej darmowych miesięcy w nowej i kasujemy jak najwięcej ze starej), a drugi scenariusz dla tych co podwyższają... gdyż wtedy do końca obecnego okresu rozliczeniowego włączają "overnight" wyższy pakiet bez dodatkowych opłat.

Edytowane przez aster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W obu wypadkach można złożyć wypowiedzenie na więcej niż 6 miesięcy do końca okresu podstawowego umowy oraz w obu wypadkach można sobie anulować pozostałe 6 miesięcy uzyskując najatrakcyjniejsze oferty i włączony pakiet z nowej umowy.

Jeśli ktoś chce zmniejszyć zobowiązanie abonamentowe, to wypowiedzenie również można złożyć sporo wcześniej, ale najatrakcyjniejsze oferty pojawią się na 4 cykle przed zakończeniem się okresu podstawowego umowy (można anulować sobie wtedy 4 miesiące umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swojadroga

Czyli, jak rozumiem, jak pozostaje mi jeszcze np. 8 miesięcy do końca obecnej umowy to mogę już złożyć jej wypowiedzenie i wkrótce po tym zgłosi się do mnie DUK z propozycją jej przedłużenia i to spowoduje anulowanie tych ostatnich 8 miesięcy obecnej umowy? A nie jest to tak, że oferty przedłużeniowe będą dostępne dopiero wtedy, gdy do końca umowy pozostanie nie więcej, niż 6 miesięcy i też anulowane zostanie nie więcej, niż te 6 miesięcy obecnej umowy? Bo z tego, co tu kiedyś czytałem to tak właśnie to jest. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, rozumiem. To właśnie konkretnie chciałem wiedzieć.

Do tej pory wypowiedzenie mojej umowy składałem tak na 3-4 miesiące przed końcem jej okresu minimalnego i za każdym razem przy jej przedłużeniu te pozostałe miesiące "starej" umowy były anulowane, a nowa umowa wchodziła w życie już od kolejnego okresu rozliczeniowego. Obecnie, kiedy nie ma już 5 darmowych miesięcy, a jedynie 3 to lepszym chyba rozwiązaniem będzie złożyć wypowiedzenie na 6 miesięcy przed końcem obecnej umowy. Pozwoli to chyba na utrzymanie mniej więcej podobnej wysokości "średniej" miesięcznego abonamentu. Nie wiem dokładnie, bo jeszcze tego sobie nie obliczałem. Obecnie płacę co miesiąc "uśredniony" przeze mnie abonament w wysokości 40 zł za to wszystko, co mam w moim podpisie na forum. "Jadę" jeszcze na ostatniej już umowie z 5 miesiącami gratis. Jest to umowa typu 15/5. Kolejna będzie już niestety co najwyżej typu 12/3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Moja umowa kończy mi się z końcem sierpnia. Pakiet premium. Czynsz evoboxa +3x multi. Cena 104.99zł. Rezygnuje definitywnie. Myślałem o cesji, na infolinii powiedziano mi że przy najmie dekoderów nie ma takiej możliwości. Czy faktycznie to prawda?

Z ciekawości : schodząc z tak wysokiego pakietu można zejść na na jakiś najtańszy pakiet z polsatami sport? Ile mogłoby coś takiego kosztować. Czy można zrezygnować z 3x multi i zostawić tylko evoboxa na najniższym możliwym pakiecie z polsatami sport?

I czy np do najniższego możliwego pakietu można dokupić eleveny?

Przechodzę do NC+ a tam polsatow sport nie ma

Edytowane przez Uncharted-4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...