Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przyzwyczajenie to ważna rzecz,ale chyba nie ma prostszego w obsłudze dekodera od Evoboksa,nawet jak by coś pokręcili to wystarczy kliknąć"wyjdź" i wracasz do ostatnio oglądanego kanału,cała reszta też prościzna,wiem bo miałem kilka różnych w przeszłości- po dwóch dniach obsługiwałem bez patrzenia na klawisze pilota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie!!

Proszę kolegów o pomoc. Czy aby rozbić multiofertę i zostawić tylko TV (net mi niepotrzebny od CP) zachowując sprzęt własnościowy, na jakie najlepsze oferty na pakiet Premium mogę liczyć?

Edytowane przez Barti
Niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje mnie!!

 

Proszę kolegów o pomoc. Czy aby rozbić multiofertę i zostawić tylko TV (net mi niepotrzebny od CP) zachowując sprzęt własnościowy, na jakie najlepsze oferty na pakiet Premium mogę liczyć?

 

Multiofertę można przedłużyć tylko w APS-ach na zasadzie podpisania porozumienia w sprawie rozwiązania Multioferty w trybie natychmiastowym bez ponoszenia kary, ale podpisując jednocześnie w tym APS-ie nowe umowy z puli ofert dla nowych klientów na usługi, które obejmowała umowa Multioferty. W Twoim wypadku TV i Internet. Skoro Tobie Internet nie jest potrzebny, to pozostaje Ci wypowiedzieć umowę i dotrwać do jej końca, a potem podpisać nową umowę już na TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, czyli oferty będą takie jak ze strony WWW CP, czyli umowa 24 / 3 m bez opłat, tak?
A jak kwestia dekodera? Mogę zachować obecny własnościowy, czy muszę zmieniać?

Edytowane przez Barti
Zbędne pytanie dwa razy o to samo. Poza tym, nieco niechlujna pisownia w poście. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

mam umowe na 15 mcy  , zostały 4 mce, wysłane wypowiedzenie , zaczynają dzwonić z DUK. Chcę przedłużyć na 12 mcy, w tym 5, czy 6 gratis. 


Obecnie:

Pakiet - Max HD + Cinemax +HBO. Pakietów raczej nie będe zmieniać.

3 multiroomy. Płacę 85 zł ( 15 zl to mutlitroomy - da sie ta opłatę znieść ? )

Czy można pakiet Film HD włączyć ale bez Sport HD ?

 

Co można wynegocjować poza  umową na 12 mcy i kilka gratis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie można doładowywać pre-paid po aktywowaniu odpowiedniego pakietu pre-paid przez infolinię, a umowę będzie można podpisać, ale nie w każdym APS, bo w niektórych APS nie chcą dawać umów na posiadany już sprzęt własnościowy.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie można doładowywać pre-paid po aktywowaniu odpowiedniego pakietu pre-paid przez infolinię, a umowę będzie można podpisać, ale nie w każdym APS, bo w niektórych APS nie chcą dawać umów na posiadany już sprzęt własnościowy.

A jaki to odpowiedni pakiet prepaid ? I czy nie robią problemu na info z jego aktywacja ?

 

P.S. Zna ktos z Was życzliwe APS w Waw, które nie robią problemu z podpisaniem umowy na sprzęt własnościowy ? Czy lepiej jechać na Lubinowa ?

Edytowane przez michall1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki to odpowiedni pakiet prepaid ? I czy nie robią problemu na info z jego aktywacja ?

Czasem robią problemy z aktywacją zależy na jakiego konsultanta trafisz.

A odpowiedni to miałem na myśli taki jaki chcesz doładowywać, do wyboru są Mini HD za 19,99 lub Familijny HD za 44,99.

A jak wybierzesz Familijny HD to możesz do niego dobierać pakiety dodatkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpłatne OTG jest przy długich umowach, czyli przynajmniej na 24 miesiące.


Czy obecny abonent może podpisać kolejną umowę na Rodzinny HD z jakimś rabatem?  

 

Możesz skorzystać z ofert opisanych w temacie: https://forum.satkurier.pl/topic/314-promocje-oferty-dla-nowych-abonent%C3%B3w-cp/?do=findComment&comment=1243917

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdę gdzieś zestawienie ofert dla obecnych abonentów? Przeszukałem już całe forum i na nic takiego nie trafiłem :)

 

Moje drugie pytanie do osób ogarniętych w temacie. Mam PVR HD 7000 jako dekoder multiroom, niedługo mam zamiar przedłużać umowę. Gdzieś mi się obiło o uszy, że będę musiał zamienić PVR 7000 na jakiś inny dekoder multiroom (HD 5500s, HD 5000 itp.). Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,
wypowiedzenie umowy wysłane, teraz korzystam z umowy 15 miesięcznej (Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + multiroom).
Nie zależy mi na nowym sprzęcie, chcę kolejną umowę tym razem na 12 mies. Czy nadal dają opcję 12 (w tym 5 mies za 0 zł)?
czyli (59,99 + 10 MR + 5 opłata za Sagem ESI-88)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma już gratis tylu miesięcy. l chyba 3 maks. są gratis przy krótkich umowach, a przy wymianie na Evoboxa jest 1 miesiąc.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jak pisze kolega powyżej. Niedawno nastąpiły zmiany w ofertach Cyfrowego Polsatu dla abonentów przedłużających umowy i obecnie zamiast 5 miesięcy gratis, są 3 (bez wymiany dekodera na inny model), a także zamiast 3 miesięcy gratis, jest tylko 1 miesiąc gratis przy wymianie dekodera na inny model. Pozostałe zasady, długości umów itp. pozostały bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

wypowiedzenie umowy wysłane, teraz korzystam z umowy 15 miesięcznej (Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + multiroom).

Nie zależy mi na nowym sprzęcie, chcę kolejną umowę tym razem na 12 mies. Czy nadal dają opcję 12 (w tym 5 mies za 0 zł)?

czyli (59,99 + 10 MR + 5 opłata za Sagem ESI-88)?

Wystarczy przejrzeć ostatnich 5-10 stron tematu.... :chair::doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu ktoś tu pisał o zmianach - czy w Cyfrowym Polsacie na usługę TV są dodawane miesiące obecnej umowy, przy przedłużaniu umowy?

 

Przykład:

Mam 4 miesiące obecnej umowy - chce aneksować nową umowę na 15 miesiące. W tej chwili jeszcze anulują pozostałe miesiące obecnego aneksu, ale czy tutaj też się szykuje się zmiana?

Edytowane przez Gursonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przejrzeć ostatnich 5-10 stron tematu.... :chair::doh:

Panowie, kajam się grzecznie, macie rację, nie zajrzałem wcześniej, już wiem, przy 12 mies tylko 3 gratis. Jednym słowem, pogorszyło się, bo średniomiesięcznie wyjdzie drożej o ok 15% niż dotychczas.

Zastanawiam się jedynie, czy cały czas będą brać ode mnie (od rodziców) te 5 zł za Sagem ESI88, ciągnie się to już od lat, i czy MR 10zł? Może uda się wynegocjować taniej, np. 5 zł albo za free?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...