Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Czyli nie ma co kombinować bo ze standardową ofertą będzie 20zl (liczone bez ostatnich sześciu miesięcy) taniej i pakiet większy...

To tak z ciekawości co do postu Griszas26 Jak on dostał pakiet za 30zl z dekoderem PVR (nie pisze nic o czynszu wiec ma bez czynszu ??) i jeszcze sześcioma miesiącami gratis (przy umowie na 24m-ce??)? Jak się zdobywa takie oferty skoro nie na warunkach przedłużeniowych ?? W nowych ofertach widzę opcje za 30 na 24/6 ale nie ma szans na PVR i to jeszcze bez czynszu...

Edytowane przez Gregrin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Czyli nie ma co kombinować bo ze standardową ofertą będzie 20zl (liczone bez ostatnich sześciu miesięcy) taniej i pakiet większy...

To tak z ciekawości co do postu Griszas26 Jak on dostał pakiet za 30zl z dekoderem PVR (nie pisze nic o czynszu wiec ma bez czynszu ??) i jeszcze sześcioma miesiącami gratis (przy umowie na 24m-ce??)? Jak się zdobywa takie oferty skoro nie na warunkach przedłużeniowych ?? W nowych ofertach widzę opcje za 30 na 24/6 ale nie ma szans na PVR i to jeszcze bez czynszu...

 

Tak dokladnie nie mam czynszu....

 

Druga opcja to co kolega swojadroga radzi jest w porzadku. Tylko najgorsze jest to ze przy takim przedluzaniu ofert, kazda nowa umowe dolicza do okresu podstawowego i nagle sie moze okazac, ze zamiast w CP siedziec 10 mc czy 15 zwiazemy sie z nimi na 28-29 mc... Oni zrobi myk na promocje np utna okres  gratisowy i do zaplaty zrobia sie potezne pieniadze. Ale mimo wszystko dziekuje za wyczerpujace wiadomosci koledze o nicku swojadroga :) Czapka z glowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokladnie nie mam czynszu....

 

Druga opcja to co kolega swojadroga radzi jest w porzadku. Tylko najgorsze jest to ze przy takim przedluzaniu ofert, kazda nowa umowe dolicza do okresu podstawowego i nagle sie moze okazac, ze zamiast w CP siedziec 10 mc czy 15 zwiazemy sie z nimi na 28-29 mc... Oni zrobi myk na promocje np utna okres  gratisowy i do zaplaty zrobia sie potezne pieniadze. Ale mimo wszystko dziekuje za wyczerpujace wiadomosci koledze o nicku swojadroga :) Czapka z glowy :)

Bądź na bieżąco z forum, to krzywda się nie stanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Do końca umowy pozostało mi 10 miesięcy...chcę dołożyć kolejny multiroom... wiec muszę aneksować umowę na 29 miesiecy...czy jest jakiś inny sposób ?

 

Po drugie...obecnie mam taką konfigurację : 1 PVR 7000, 2 5500s , 3 5500s.

Czy mogę dobrać Evoboxa na Multiroom? Albo dać Evoboxa jako główny dekoder a PVR 7000 przerzucić pod Multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Na forum trafiłem przez przypadek, ale czytając kilkadziesiąt stron żałuję, że nie trafiłem tu wcześniej. Mam umowę do 9.03.2017 r i chciałem zrezygnować, wypowiedzenie przygotowane muszę tylko oddać do punktu. Zrezygnowałem z telefonu i internetu mobilnego więc rozwiązał się smartdom. W tej chwili miałem chyba Familijny HD. Rzadko oglądam TV, ale nie chcę zupełnie rezygnować.Interesowałaby mnie umowa 12/3 z wymianą dekodera. Obecnie mam HD5000 i często się wiesza. Nie chcę nie wiadomo co, ale coś lepszego, nowszego niż to co mam. Mogę zapłacić jednorazowo za niego jeżeli trzeba. Z tego co wyczytałem to nie ma możliwości obniżenia abonamentu więc nie mam co liczyć na Familijny HD za 29,99 zł. Wszystkie posty dotyczyły dużych pakietów, a jest coś mniejszego? Czy jest możliwość przedłużenia w promocji 12/3 z pakietem Rodzinnym HD za 19,90 zł, ale żeby przez cały czas umowy były te dodatkowe 28 kanały, które są przez 6 miesięcy? Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z wypowiedzeniem umowy ze wzgledu na brak cbs drama? czy po wypowiedzeniu umowy mogę wziąść nową jako nowy klient czyli na 24 miesiące i 6 pierwszy calkowice darmowych?

Jeśli miałeś gwarantowany, to możesz wypowiedzieć i skorzystać z oferty 12/3 lub 15/3 dobierając MR, będzie taniej niż 24/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Do końca umowy pozostało mi 10 miesięcy...chcę dołożyć kolejny multiroom... wiec muszę aneksować umowę na 29 miesiecy...czy jest jakiś inny sposób ?

 

Po drugie...obecnie mam taką konfigurację : 1 PVR 7000, 2 5500s , 3 5500s.

Czy mogę dobrać Evoboxa na Multiroom? Albo dać Evoboxa jako główny dekoder a PVR 7000 przerzucić pod Multiroom?

Evobox moze byc tylko jako dekoder glowny. 

PVR 7000 moze byc jako multiroom(na 90% da rade tak zrobic, obecnie juz nie jestem tego pewien w 100%).

Standardowo jak wymieniasz dekoder glowny to masz 2 miesiace mniej darmowych. 

Witam

Obecnie mam najtańszy abonament, Rodzinny za 19,90zł.

Czy dostanę od nich po wypowiedzeniu umowę na 12/5, lub 15/5?

Mogę zdecydować się na jakiś droższy abonament :)

Dostac, dostaniesz i 12/5 i 15/5 ale za 19,99.

Aha i to jest najtanszy abonament dla klienta nowego.

Staly klient ma dostep do pakietu Mini HD za kwote 14,99 w opcji 12/5, 15/5 itd.

Jak i jest dostepna oferta specjalna Mini HD za 4,99 na 18 miesiecy. 

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostac, dostaniesz i 12/5 i 15/5 ale za 19,99.

Aha i to jest najtanszy abonament dla klienta nowego.

Staly klient ma dostep do pakietu Mini HD za kwote 14,99 w opcji 12/5, 15/5 itd.

Jak i jest dostepna oferta specjalna Mini HD za 4,99 na 18 miesiecy. 

Dziękuję.

1. Nie mogę znaleźć Mini HD. Jakie programy tam są?

2. Czyli bez problemu powinni zaproponować np. Familijny i każdy inny w umowach 12/5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evobox moze byc tylko jako dekoder glowny. 

PVR 7000 moze byc jako multiroom(na 90% da rade tak zrobic, obecnie juz nie jestem tego pewien w 100%).

Standardowo jak wymieniasz dekoder glowny to masz 2 miesiace mniej darmowych. 

Dostac, dostaniesz i 12/5 i 15/5 ale za 19,99.

Aha i to jest najtanszy abonament dla klienta nowego.

Staly klient ma dostep do pakietu Mini HD za kwote 14,99 w opcji 12/5, 15/5 itd.

Jak i jest dostepna oferta specjalna Mini HD za 4,99 na 18 miesiecy. 

 

Niestety PVR7000 nie może być multiroomem (EVOBOX i Sagem również).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od około 2 miesięcy.


Chodzi konkretnie o przykład kolegi tombik87, przy przeniesieniu z głównego dekodera na muliroom PVR7000 nie można zrobić, natomiast gdy w chwili obecnej ma się na multiroomie PVR7000 (bo kiedyś tak się dało) to oczywiście przy przedłużeniu dalej może on tam pozostać.


Dodatkowo od tego tygodnia dekoder HD5000 nie może już być muliroomem i przy przedłużeniu umowy trzeba go wymienić na inny, można go zostawić zamieniając z dekoderem głównym (czyli HD5000 zmieni się na główny, a dotychczasowy główny [byle nie HD5000] w multiroom) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jogi - nie siej fermentu.

https://forum.satkurier.pl/topic/15110-multiroom-cyfrowego-polsatu/?p=1221885

 

Przedłużać umowę z posiadanym już HD5000 można! Od 13 stycznia nie dostaniesz do usługi MR dekodera HD5000, a uszkodzonego HD5000 wymienisz na HD2000/3000/5500s/6000. Koniec dyskusji nie związanej z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz? Mam Evoboxa i  2 x HD5000 i przez DUK nie będę mógł przedłużyć umowy bez wymiany tych HD 5000 na inne??? Przecież to jakiś absurd i chyba nie ma nic wspólnego z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...