Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam pytanie do osób przedłużających umowę.

 

Moja wygasła we wrześniu, więc obecnie jestem na tzw "nieokreślonym". Mam familijny max hd, z cinemaxami, film hd i sport hd. Cena 59,90. Dzwonie co jakiś czas do DUK i nic ciekawego mi nie proponują. Czy ktoś z Was dostał np pakiet Elevenów wliczony w dotychczasową cenę? Kolega w nc+ dostał za darmo przy przedłużaniu. Jestem w CP już prawie 10 lat i dziwię się, że nie chcą nic dać w prezencie za lojalność. Czuję, że bez wypowiedzenia umowy się nie obędzie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co takiego w gratisie dostawałeś? Nic się nie pozmieniało wypowiedzenie zawsze było i będzie priorytetem w kwestii przedłużenia  warunków umowy. Radze dokładnie przestudiować ten temat, tu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania...

Edytowane przez SiGi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ilości Twoich postów widzę, że jesteś tu nowy, więc Ci napiszę.

Nie lepiej mieć pakiet Premium (bez Elevenów), ale z VOD na okres promocyjny - za 79.99 zł lub 89.99 w umowie 12/5, czyli umowa na 12 miesięcy w tym 5 miesięcy gratis? Płacisz 1 miesiąc lub dwa, składasz wypowiedzenie i bierzesz umowę na Premium, tylko umowa 15/5, płacisz 5 miesięcy i znowu wypowiedzenie i znowu umowa 12/5, później po wypowiedzeniu 15/5 i tak w kółko.

Przy Premium masz lepszy dekoder, tylko jak wymieniasz dekoder to jest umowa 15/3 (nie ma 12/5, lub 15/5).

HBO, HBO GO masz zawsze w Premium, bez żadnych promocji. W promocji przy Premium masz tylko VOD, Iplę. Katalog On line jest chyba cały czas bez promocji w Premium. Można jeszcze coś innego utargować. Warunek: wypowiedzenie + rozmawianie tylko z DUK (nr tel. na forum). Nie rozmawiamy z żadną infolinią, czy APS.

 

Premium z Elevenami też możesz wziąć na tej samej zasadzie, zapłacisz tylko trochę drożej.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy (4 umowy) nie musiałem pisać wypowiedzenia by ugrać coś fajnego w gratisie. Widocznie się pozmieniało. Pozdrawiam.

Zawsze cieszyłeś się bo coś ugrałeś,gdybyś choć raz złożył wypowiedzenie i podpisał nową umowę przekonał byś się ile straciłeś z powodu tych "fajnych gratisów" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, przeczytałem ostatnie kilkanaście stron. Co w gratisie dostawałem? Ostatnio (wrzesień 2014) umowa 24/6 plus HBO na 6 m-cy gratis.

Czyli dostales oferte jak dla kazdego nowego klienta z ulicy. Naprawde wspaniale warunki udalo sie Ci wytargowac :D.

Po ilości Twoich postów widzę, że jesteś tu nowy, więc Ci napiszę.

Nie lepiej mieć pakiet Premium (bez Elevenów), ale z VOD na okres promocyjny - za 79.99 zł lub 89.99 w umowie 12/5, czyli umowa na 12 miesięcy w tym 5 miesięcy gratis? Płacisz 1 miesiąc lub dwa, składasz wypowiedzenie i bierzesz umowę na Premium, tylko umowa 15/5, płacisz 5 miesięcy i znowu wypowiedzenie i znowu umowa 12/5, później po wypowiedzeniu 15/5 i tak w kółko.

Przy Premium masz lepszy dekoder, tylko jak wymieniasz dekoder to jest umowa 15/3 (nie ma 12/5, lub 15/5).

HBO, HBO GO masz zawsze w Premium, bez żadnych promocji. W promocji przy Premium masz tylko VOD, Iplę. Katalog On line jest chyba cały czas bez promocji w Premium. Można jeszcze coś innego utargować. Warunek: wypowiedzenie + rozmawianie tylko z DUK (nr tel. na forum). Nie rozmawiamy z żadną infolinią, czy APS.

 

Premium z Elevenami też możesz wziąć na tej samej zasadzie, zapłacisz tylko trochę drożej.

Perfekcyjnie napisane.

Natomiast z  APS rozmawiamy gdy interesuje nas umowa 15/5 lub 15/3(wymiana dekodera) i wyslalismy wypowiedzenie. 

Natomiast APS nie ma mozliwosci 12/5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast z  APS rozmawiamy gdy interesuje nas umowa 15/5 lub 15/3(wymiana dekodera) i wyslalismy wypowiedzenie. 

Natomiast APS nie ma mozliwosci 12/5. 

Tylko jest jedno ale.

Jak zawieram nową umowę z DUK to skraca mi się poprzednia umowa o 5-6 miesięcy. A w APS-ach mi mówią, że mogą mi dać 15/3 (rozważam wymianę dekodera), ale nie skraca mi się poprzednia umowa o te 5-6 miesięcy. Byłam w kilku w moim mieście i wszędzie mi tak powiedzieli. A tutaj na forum czytałam, że się skraca, jak to w końcu jest? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jest jedno ale.

Jak zawieram nową umowę z DUK to skraca mi się poprzednia umowa o 5-6 miesięcy. A w APS-ach mi mówią, że mogą mi dać 15/3 (rozważam wymianę dekodera), ale nie skraca mi się poprzednia umowa o te 5-6 miesięcy. Byłam w kilku w moim mieście i wszędzie mi tak powiedzieli. A tutaj na forum czytałam, że się skraca, jak to w końcu jest? :?:

Podłość ludzi z APS-ów w Twoich stronach nie zna granic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem poco marnujesz czas i to jeszcze na kilka aps? Chce Ci się chodzić sprzeczac czy może dają cukierki i kawkę. ... w wątku jest tysiąc razy a może i 3 tysiące razy napisane: 3×Z: Zadzwonić załatwić zapomnieć ..

Tylko w duk i po co kombinować. .... CP mam ponad 10 lat jeszcze nigdy nie byłem w aps. ...

 

wytapane przez tapanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie przedłużenie załatwiłem chyba w 3 minuty z wszystkimi zgodami: mówisz co chcesz a oni przeważnie zgadzają się od razu albo konsultuja się z kierownikiem albo oddzwaniają wszystko! A jak jakiś udaje że się nie da dziękuję za rozmowę zawsze oddzwaniają :)

 

Po co te manewry z aps...no chyba że ktoś się nudzi i lubi prowadzić rozmowy które i tak do niczego nie prowadzą

Edytowane przez pawel_bthd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę w ICOK, że przyjęli moje wypowiedzenie złożone 9 stycznia, ale w dalszym ciągu nie odezwali się z CUK. Jest taka możliwość, że nie będzie żadnej reakcji.

W każdym razie i tak będzie mi się opłacało wziąć bardziej nową umowę niż przedłużać.

Po zakończeniu umowy mam 30 dni na oddanie sprzętu, ale jak od razu stara umową wygaśnie i podpiszę nową to będę mógł zachować ten sprzęt co mam bez dylania z nim do ASP.

Edytowane przez kobe83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te manewry z aps...no chyba że ktoś się nudzi i lubi prowadzić rozmowy które i tak do niczego nie prowadzą

Mam umowy 12/5 i 15/5 od kilku lat, więc wiem jak się to załatwia z DUK.

Pisałam już tu, że muszę wymienić talerz, bo rurka na której jest przymocowany jest zardzewiała i jak jest burza czy ulewa, to zanika mi sygnał. Poważnie zastanawiam się nad wymianą dekodera. Teraz mam umowę 12/5, a w lutym dostanę 15/5 lub 15/3 (jeżeli zdecyduję się na wymianę dekodera).

Nowa umowa w lutym, tylko wtedy, kiedy obecna mi się skróci o 6 miesięcy. Wiem, że to wszystko mogę bez problemu dostać z DUK, tylko mam problem z kurierem (nie ma mnie prawie cały dzień w domu). Gdybym to wszystko brała w APS-ie, mogłabym si, tak umówić na instalację i dostarczenie sprzętu, jak mi pasuje. Bo i tak montaż muszę wziąć z jakiegoś APS-u.

Wszystko rozbija się o kuriera, ale być może nie będę zmieniała dekodera, to antenę zmienię jak się zrobi ciepło, a umowę zawrę z DUK w lutym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Szanownym Panom.

 

Pomożecie?

Nie chciałbym znów tracić godziny podczas rozmowy z DUK, więc bardzo proszę o konkretną pomoc i odpowiedź, co mogę maksymalnie wytargować (bez słuchania u konsultanta wszystkich możliwych ofert).

 

Mój dotychczasowy staż: 29/6, 15/5, 12/5 (umowy wypowiadane na 5 miesięcy przed końcem).

Obecnie płacę 69,99 zł. I zdecydowanie nie chcę płacić więcej (w skrajnej ostateczności mogę przekonać małżonkę do max. 74,99 zł ale tylko np. z HBO jeśli będzie taka możliwość).

Posiadane obecnie pakiety: Familijny Max HD, Film HD, VOD, Cinemax HD, Sport HD, Katalog treści online.

Dekoder PVR-7000 + Multiroom HD (bodajże 3000).

 

Co bezwzględnie musi pozostać: Sport HD, Multiroom HD, Familijny Max HD i Film HD (dla żony).

Czego potrzebuję: Dekoder EVO + konwerter i ew. antena (za 129 zł).

Z czego mogę zdecydowanie zrezygnować: Cinemax HD i ew. VOD (jeśli będzie to miało wpływ na nową ofertę). Nie jest mi potrzebne On The GO.

 

Chciałbym także pozostawić dekoder PVR-7000 jako Multiroom (czy istnieje taka możliwość?) - jakim sposobem przekonać do tego konsultanta?

 

Nowa umowa: raczej 15-miesięczna, dłuższa wyłącznie przy "niezłych" warunkach.

 

O ile wiem, to taniej niż 69,99 zł "się nie da" z w miarę sensowną ofertą programową - jednak jeśli można "wymyślić" niższą opłatę, to czemu nie?.

 

Gdyby któryś z Panów zdecydował się pomóc, to proszę o wskazanie wariantów dla 69,99 zł i 74,99 zł.

 

Z góry serdecznie dziękuje!

PS. Przeczytałem kilkanaście stron tematu wstecz. Widziałem ciekawe oferty, które Panowie opisujecie, a które można wytargować, ale są raczej droższe
. Mnie zależy na cenie takiej jak obecnie lub minimalnie wyższej.

Edytowane przez dariuszzradomia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę w ICOK, że przyjęli moje wypowiedzenie złożone 9 stycznia, ale w dalszym ciągu nie odezwali się z CUK. Jest taka możliwość, że nie będzie żadnej reakcji.

W każdym razie i tak będzie mi się opłacało wziąć bardziej nową umowę niż przedłużać.

Po zakończeniu umowy mam 30 dni na oddanie sprzętu, ale jak od razu stara umową wygaśnie i podpiszę nową to będę mógł zachować ten sprzęt co mam bez dylania z nim do ASP.

Skoro wolisz płacić za starą umowę, zamiast anulować sobie pozostałe jej miesiące oraz wolisz więcej płacić w ofertach dla nowych, to Twoja sprawa. A stary dekoder i tak będziesz musiał oddać, za nowy zapłacisz aktywację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę w ICOK, że przyjęli moje wypowiedzenie złożone 9 stycznia, ale w dalszym ciągu nie odezwali się z CUK. Jest taka możliwość, że nie będzie żadnej reakcji.

W każdym razie i tak będzie mi się opłacało wziąć bardziej nową umowę niż przedłużać.

Po zakończeniu umowy mam 30 dni na oddanie sprzętu, ale jak od razu stara umową wygaśnie i podpiszę nową to będę mógł zachować ten sprzęt co mam bez dylania z nim do ASP.

 

Po co czekać? Zadzwoń sam do DUK i powiedz co chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

 

Posiadam umowę 12/5 na pakiety Familijny max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + 2x MR za 74,99zł. Do końca umowy zostało 6 miesięcy proszę o informację co najlepszego aktualnie mogą zaoferować oczywiście wyślę wypowiedzenie umowy :) ?

 

 

Czy jest jeszcze możliwość otrzymania Premium za 79.99zł + 10zł ( 2x MR) ?

 

 

 

Czy jakbym wziął Premium + Evobox (bez czynszu ) to mogę później powrócić do pakietów  Familijny max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + 2x MR za 74,99zł z dekoderem Evobox ale bez czynszu ?

 

 

Będę wdzięczny za pomoc :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Maverick1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jeszcze możliwość otrzymania Premium za 79.99zł + 10zł ( 2x MR) ?

 

 

Czy jakbym wziął Premium + Evobox (bez czynszu ) to mogę później powrócić do pakietów  Familijny max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax HD + 2x MR za 74,99zł z dekoderem Evobox ale bez czynszu ?

Ja mam teraz Premium za 79.99 zł - bez Elevenów i bez mr (bo mam tylko jeden tv).

Też będę przedłużać umowę, też chcę Premium za 79,99 zł.

Z tego co wiem, to żeby dekoder Evobox był bez czynszu, trzeba zapłacić aktywację chyba 49 zł, ale to  i tak jest korzystniejsze niż czynsz. Do Evoboxa trzeba jeszcze chyba od CP kupić konwerter unicable za 129 zł + antena (no chyba że masz talerz dobry/większy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evobox bez opłaty czynszowej zaczyna się od pakietu Premium w kwocie 79,99zł, aktywacja natomiast jest zawsze i przy każdym pakiecie.


Rozumiem że Jakbym wziął Premium z Evobox to miałbym bez czynszu ale jakbym powrócił do starego pakietu przy przedłuzaniu umowy  Familijny Max HD+SportHD+FilmHD+CinemaxHD i chciał pozostać przy tym dekoderze to musiałbym płacić czynsz 5zł tak ? :)

 

Przy powrocie do "starego pakietu" przy kolejnym przedłużeniu Evobox dalej byłby bez czynszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...