Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pozostało mi 4 miesiące do końca umowy i zaczynają dzwonić z ofertami. Aktualnie posiadam Familijny MAX HD + Sport, Film, Cinemax, VOD, IPLA, i Multiroom i płacę 79,90.

Najbardziej pasował by mi pakiet Familijny MAX HD plus SPORT HD, ale rozumiem, że aktualnie nie występuje osobno bez FILM i Cinemax? Pakiet VOD i IPLA to już w ogóle nie potrzebuje. Wg oferty ze strony płaciłbym 70 zł z multiroom.

Wg kobiety z salonu CP nie mogę wziąć niższego abonamentu bez rozwiązania umowy co jest możliwe teraz w styczniu bo miałem gwarantowany CBS Drama.

Ale dostałem ofertę na Premium MAX na 29 miesięcy w tym 8 gratis. Czyli 21 x 105 zł= 2205 za cały okres umowy. Dzieląc tą kwotę przez 29 miesięcy to by teoretycznie wychodziło 75 zł miesięcznie. Czy to dobra oferta?

Ale mam wątpliwości się czy to nie za długi okres i czy potrzebuję aż tyle. Chociaż kuszące jest HBO GO i Eleven.

Wypowiadać umowę czy brać co dają, bo lepiej nie będzie.

Będę wdzięczny za rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

 

Przymierzam się do rozmowy z DUK`ą i chciałbym prosić o sprawdzenie czy dobrze zrozumiałem zamieszczane na forum informacje.

W tej chwili mam umowę 15/5 na pakiet Premium bez VOD i Ipli (za 79,99 PLN) z dekoderem HD5000 oraz multiroom HD3000 (multiroom bez opłaty).

Umowa ważna do 28.02.2017. Wypowiedzenie złożyłem w dniu 30.12.2016r.

 

 

Co chciałbym uzyskać/jakie mam wątpliwości: 

1) wymienić bez miesięcznej opłaty dekoder HD5000 na EVOBOX (HD3000 zostaje). Czy można też wynegocjować brak opłaty początkowej (49 PLN) za dekoder?

 

2) Mam zestaw: czasza 80 cm oraz podwójny konwenter (do mieszkania mam doprowadzone dwa kable antenowe). Rozumiem, ze to wystarczy, żeby wykorzystać możliwości EVOBOX`a?

 

3) Jeśli chodzi o pakiety to rozważam Premium lub Premium Max (z CP GO). Rozumiem, że ceny są stałe pozostaje tylko kwestia długości umowy. Premium zostanie za 79,99 a MAX będzie ewentualnie za 99,99?

 

4) Jak najkrótsza umowa. Przy EVOBOX`ie w najlepszym wypadku jest 15/5?

 

5) Czy jest szansa uzyskać jakieś korzystniejsze warunki?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze chce się tylko upewnić czy Pakiet Familijny MAX HD+ SPORT HD+ FiLM HD + CINEMAX HD to jest teraz jedna paczka za 59,90 i sport nie występuje osobno tak jak jest na stronie CP.

Wystepuje tylko to wyglada w ten sposob:

Za 59,99 mozesz miec Familijny MAX HD+ SPORT HD

lub 

Za 59,99 mozesz miec  Pakiet Familijny MAX HD+ SPORT HD+ FiLM HD + CINEMAX HD 

 

Wybor na lezy do Ciebie, czy wolisz za ta sama kwote 2 pakiety wiecej za darmola. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystepuje tylko to wyglada w ten sposob:

Za 59,99 mozesz miec Familijny MAX HD+ SPORT HD

lub 

Za 59,99 mozesz miec  Pakiet Familijny MAX HD+ SPORT HD+ FiLM HD + CINEMAX HD 

 

Wybor na lezy do Ciebie, czy wolisz za ta sama kwote 2 pakiety wiecej za darmola. 

Dlatego się właśnie dziwię, że ta pierwsza opcja kosztuje tyle samo.

 

A jak to jest, że w poniedziałek w salonie dostałem jedną ofertę a dzisiaj w sumie innym już całkiem co innego. Ogólnie to nic ciekawego w salonie nie chcą dać. 

Nie ma mowy o 15/5 albo 24/8 z miesiącami za darmo. 

Lepiej opłaca mi się wypowiedzieć umowę i wziąć od nowa na standardowych warunkach z katalogu. Mogę jeszcze liczyć na telefon z DUK.

Edytowane przez kobe83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie:

Pakiet premium z Evoboxem + 2x multiroom

Przy przedłużeniu umowy chciałbym zejść na FMAX + HBO + multiroom bez zmian.

Czynszu za Evoboxa nie mam

Czy po zejściu niżej będzie czynsz czy nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy,że niedługo Cyfrowy Polsat wprowadzi jakieś zmiany  w warunkach wypowiedzeń  dla stałych abonentów np.sumowanie umów,mniej bezpłatnych miesięcy,coś na wzór Plusa.

Czy wiecie coś o tym ?

Krążą takie plotki. Nie przejdzie, chyba że w ślad za tym oferty dla nowych też będą płatne od początku - inaczej taniej będzie zakończyć starą umowę i wziąć nową, nawet z opłaceniem nowej aktywacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad.1. Nie.

ad.2. Tak, ale musisz wymienić konwerter na Unicable. bierz go w zestawie z czaszą za 129zł od CP. Zamontuj tylko konwerter a z czaszą zrób co uważasz stosowne.

ad.3.Dobrze rozumiesz.

ad.4.15/3 przy wymianie, bez wymiany jest 15/5.

ad.5. Nie.

Może kogoś zainteresuje informacja zwrotna.

DUK`a zaoferowała dokładnie takie warunki jak opisał użytkownik swojadroga.

Umowa przedłużona na okres 15/3 z EVOBOX i pakietem premium max. za 99.99 PLN.

Bez dodatkowych opłat za multiroom, CP GO itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodząc na te forum nie miałem żadnej wiedzy dotyczącej ofert dla starych klientów CP. Zawziąłem się i zacząłem lekturę od 450 strony. Zajęła mi kilka wieczorów ta lektura, ale przynajmniej teraz wszystko wiem co, jak i za ile mogę mieć. Wiele osób się przewijało, co zakładało konto, aby ktoś podał im od ręki co mogą, bo nie mają czasu na czytanie. Czas poświęcony na założenie konta to jakieś 5 stron przeczytanych :D W niedługim czasie to pewnie będą jeszcze prośby o wysłanie wypowiedzenia i wykonane telefonu do DUK :)Chciałem podziękować niektórym użytkownikom za wiedzę tu przekazywaną i pomoc, a przede wszystkim za cierpliwość, bo pisać to samo co 2-3 strony i to za darmo to niewielu by się chciało, a  w szczególności dla: swojadroga, fezuj, kyczniker, czerstwy, Barti. Kawał dobrej roboty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chodzą słuchy,że niedługo Cyfrowy Polsat wprowadzi jakieś zmiany w warunkach wypowiedzeń dla stałych abonentów np.sumowanie umów,mniej bezpłatnych miesięcy,coś na wzór Plusa.

Czy wiecie coś o tym ?

Krążą takie plotki. Nie przejdzie, chyba że w ślad za tym oferty dla nowych też będą płatne od początku - inaczej taniej będzie zakończyć starą umowę i wziąć nową, nawet z opłaceniem nowej aktywacji.

A możecie coś więcej o tym napisać, czyli jak długie są umowy w Plusie, i ile dostaje się darmowych miesięcy? :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evobox jest dostępny w umowach 15, 24 i 29-miesięcznych.

Czy mając Evoboxa, można potem przedłużyć umowę na warunkach 12/5? Czy jednak Evobox w umowie oznacza min. 15-miesięczna umowę nawet przy przedłużeniu?

 

Nie ukrywam, że najbardziej interesującą opcją byłoby podpisanie umowy Premium 79,9 bez czynszu za Evobox w opcji 15/3, a potem przedłużenie umowy 12/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...