Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

 

Chciałem poprosić o pomoc.

Podpisałem drugą umowę (po wypowiedzieniu wcześniejszym) 28.09.2015 (15/5).

Wkrótce mija rok, czy można teraz wysłać już wypowiedzenie, by otrzymać nową 12/5 lub 15/5?

Mam to  - Pakiet familijny max hd + sport hd + film hd + cinemax hd + multiroom. Programy chcę te same (bez zmian).

Można by tylko przy okazji wziąć jeszcze jeden multi jakoś tanio (promocyjnie)?

Pozdrawiam i czekam na odp, dzięki :)

Edytowane przez Benobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej możesz już wysłać wypowiedzenie umowy, bądź złożyć je osobiście w APS-ie.

Jako, że aktualnie masz umowę typu 15/5 to spokojnie możesz dostać kolejną umowę typu 12/5, jeśli nie będziesz wymieniać dekodera na inny model.

Było już o tym wiele razy mówione w niniejszym wątku. Wystarczy przejrzeć kilkanaście ostatnich stron wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam pakiet Familijny Max HD + 1x multiroom (dekodery Mini HD2000). Obecnie posiadam umowę 15/5 jakoś do początku grudnia. Złożyłem wypowiedzenie, dzisiaj mają do mnie dzwonić z DUK. Zastanawiam się, czy przy tak niskim pakiecie zadziała sposób @rafcio082 - wymiana na Evobox 15/3 + późniejsze odstąpienie i podtrzymanie wypowiedzenia = evobox + umowa 12/5

Przy moim pakiecie Koszt Evoboxa to 49zł aktywacji + 5zł msc?

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem tydzień temu wypowiedzenie .Dzisiaj zamiast telefonu z DUK :!:  dostałem pocztą list w którym informują,że umowa wygaśnie na koniec okresu podstawowego Sprzęt mam odesłać lub oddać w APS Umowa kończy mi się w lutym. Mam pakiet Premium, teraz też chcę Premium i wymianę dekodera na Evobox. Z tego, co czytałem, przy wymianie mogę liczyć na 15/3? Nie wiem teraz, czy czekać na telefon, czy dzwonić do nich? Miałem nadzieję, że we wrześniu już nie będę musiał płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem tydzień temu wypowiedzenie .Dzisiaj zamiast telefonu z DUK :!:  dostałem pocztą list w którym informują,że umowa wygaśnie na koniec okresu podstawowego Sprzęt mam odesłać lub oddać w APS Umowa kończy mi się w lutym. Mam pakiet Premium, teraz też chcę Premium i wymianę dekodera na Evobox. Z tego, co czytałem, przy wymianie mogę liczyć na 15/3? Nie wiem teraz, czy czekać na telefon, czy dzwonić do nich? Miałem nadzieję, że we wrześniu już nie będę musiał płacić.

Na końcu tego pisma masz stosowne info co powinieneś zrobić i podany numer telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, wypowiedzenie przygotowane, zaraz idę wysłać.

Mam jeszcze pytanie.

Posiadam pakiet familijny max hd + sport hd + film hd + cinemax hd + multiroom. Programy chcę te same (bez zmian).

Teraz mam 15/5, po złożeniu wypowiedzenia (1-miesięczny okres) liczę, że DUK zaproponuje 12/5.

Czy jest szansa na drugi multiroom? (tańszy lub free)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego za późno?
Nie chodzi mi o FC.

Mam jeszcze jedno pytanie.

W wypowiedzeniu mam:"...z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec ostatniego okresu rozliczeniowego określonego w umowie."

Czy powinienem zmienić na "...z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia ze skutkiem na koniec najbliższego okresu rozliczeniowego określonego w umowie."?

Umowę mam 15/5, czyli jeszcze 3 miesiące z 15 zostało.

Proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem sam do DUK  Po konsultacji z przełożonym mam umowę 15/3 pakiet premium max ,Vod bezpłatnie przez 3 miesiące.

miesiące potem rezygnuje .i będzie 109,99 (mam 2 x multiroom)

evobox bez czynszu tylko aktywacja 49 zl,kuriera opłaca CP :mrgreen:Ma być do 14 dni.

 

Nie wziąłem teraz zestawu za 129 konsultantka powiedziała ,że tylko przy zawarciu umowy zestaw kosztuje  129 . :roll: później ponad 200zł

W umowie i tu czytałem ze do 18 miesięcy mogę dobrać :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Panowie potrzebuje Waszej pomocy w następujących kwestiach.

Jakiś czas temu wysłałem wypowiedzenie - miałem FMaxHD, CinemaxHD, FilmHD, Sport HD za 59,90 przy umowie 12/5. Wypowiedzenie kończy się 16.09.2016 czyli pojutrze mnie odłączą. Jako, że do tej pory nie bardzo miałem czas się tym zająć to trochę zbywałem konsultantów, ale jutro sam zamierzam do nich zadzwonić i przedłużyć umowę. Z tego co doczytałem max jaki uda się ugrać za ten sam pakiet to 59,90 PLN z umową 15/3 bo chciałbym wymienić też dekoder z HD6000 na Evoboxa, a tym samym liczę się z dopłatą 5 PLN. Jak coś więcej da radę uzyskać to mnie poprawcie.

Ale główne pytanie mam do Was o samą instalację tj. antenę i konwerter. Aktualnie bowiem "jadę" na czaszy 70 cm i zwykłym konwerterze jaki dostałem od Polsatu już kilka ładnych lat temu i zastanawiam się czy nadaję się to w ogóle pod Evoboxa, czy też potrzebna jest wymiana na coś innego (gdzie czytałem o jakichś konwerterach Unicable)??

 

Jakby ktoś, coś w tych dwóch kwestiach to będę wdzięczny :)

 

Edit: Temat konwertera rozwiązany :-) Można, ale nie trzeba.

 

Naszło mnie jeszcze jedno pytanko o koszt aktywacji Evoboxa - 49PLN. Czy przy wymianie muszę go ponosić czy da radę to ominąć?

I jeszcze jedno jaki jest koszt konvertera Unicable przy przedłużeniu umowy z CP?? Brać od nich czy z wolnej sprzedaży??

 

Z góry dzięki za jakieś info.

Edytowane przez shreek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką umowę zawartą niedawno w formie cesji umowy z modułem CI+.

Usługa: Telewizja

Nr karty dekodera: XXXXXXXXXXXXXXXXX

Typ umowy: Abonament

Data wejścia w życie umowy / zmiany: 15.09.2016

Pozostały okres obowiązywania umowy: Umowa na czas nieokreślony

Bieżący okres rozliczeniowy: 15.09.2016 - 15.10.2016

Pakiet podstawowy: Pakiet Darmowy HD

Jestem po rozmowie z konsultantem z DUK
Mogę mieć na dzień dzisiejszy umowę na 18 miesięcy pakiet Mini HD za 9,99 zł a jak wyślę wypowiedzenie umowy to Mini HD będę miał za 4,99 zł.
W sumie pakiet Mini HD mnie zadowala. Chodzi o 3 kanały Polsat Viasat - resztę mam z TNK HD.
Jest to ktoś w stanie potwierdzić :mrgreen:

 

 

W nawiązaniu przedłużyłem dziś:

 

Umowa na 15 miesięcy - 5 miesięcy pakiet Rodzinny HD za 0 zł a później 10 miesięcy Mini HD za 14,99 zł - średnia wychodzi 9.99 zł. Nie chciało mi się bawić ze składaniem wypowiedzenia.

Edytowane przez tweed77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jako ze to moj pierwszy post na forum, to od razu chcialbym podziekowac wszystkim, ktorzy tutaj pomagaja - kawal dobrej roboty :) W ciagu ostatnich 2 tygodni podpisalem nowa umowe z CP za 69,90 (wszystko oprocz eleven i hbo) w systemie 12/5. Wczesniej tez mialem taki pakiet - dalo sie ugrac cos wiecej? Po 7 miesiacach mam zamiar przejsc na 15/3 z Evoboxem. Mam tylko jedno pytanie - gdybym wzial multiroom, to czy oplata za niego wlicza sie do tych darmowych 5 miesiecy, czy jest placona niezaleznie?

 

W ramach smartdom przedluzylem - z wczesniejszym wymowieniem (akurat umowa konczy sie w pazdzierniku) oferte na abonament w plusie. 24 miesiace, wszystko za darmo + 14gb internetu za 19,90. Wczesniej za to samo w ramach smart domu placilem 39,90 i mialem tylko 500mb internetu :) Pelen sukces, wiec jeszcze raz dzieki! :)

 

 

Swoja sprawe zalatwilem, ale tym razem chcialem sie poradzic o sytuacje u moich rodzicow. Sytuacja wyglada tak, ze w dekoderze HD 3000 maja Pakiet Rodzinny HD. Umowa na 24 miesiace konczy sie za 5 miesiecy. Placa 19,90. Co w takiej sytuacji warto zrobic i o co powalczyc? Chetnie bym im ten pakiet podwyzszyl, szczegolnie o sport dla ojca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W nawiązaniu przedłużyłem dziś:

 

Umowa na 15 miesięcy - 5 miesięcy pakiet Rodzinny HD za 0 zł a później 10 miesięcy Mini HD za 14,99 zł - średnia wychodzi 9.99 zł. Nie chciało mi się bawić ze składaniem wypowiedzenia.

 

 

spoko wiec trac 5zlotych miesiecznie za ten sam pakiet. Wspaniala logika.

Witam wszystkich. Jako ze to moj pierwszy post na forum, to od razu chcialbym podziekowac wszystkim, ktorzy tutaj pomagaja - kawal dobrej roboty :) W ciagu ostatnich 2 tygodni podpisalem nowa umowe z CP za 69,90 (wszystko oprocz eleven i hbo) w systemie 12/5. Wczesniej tez mialem taki pakiet - dalo sie ugrac cos wiecej? Po 7 miesiacach mam zamiar przejsc na 15/3 z Evoboxem. Mam tylko jedno pytanie - gdybym wzial multiroom, to czy oplata za niego wlicza sie do tych darmowych 5 miesiecy, czy jest placona niezaleznie?

 

W ramach smartdom przedluzylem - z wczesniejszym wymowieniem (akurat umowa konczy sie w pazdzierniku) oferte na abonament w plusie. 24 miesiace, wszystko za darmo + 14gb internetu za 19,90. Wczesniej za to samo w ramach smart domu placilem 39,90 i mialem tylko 500mb internetu :) Pelen sukces, wiec jeszcze raz dzieki! :)

 

 

Swoja sprawe zalatwilem, ale tym razem chcialem sie poradzic o sytuacje u moich rodzicow. Sytuacja wyglada tak, ze w dekoderze HD 3000 maja Pakiet Rodzinny HD. Umowa na 24 miesiace konczy sie za 5 miesiecy. Placa 19,90. Co w takiej sytuacji warto zrobic i o co powalczyc? Chetnie bym im ten pakiet podwyzszyl, szczegolnie o sport dla ojca.

Coz jest ukryty pakiet dostepny tylko poprzez zalatwienie go na DUK(musisz zlozyc wypowiedzenie)

i chyba idealny dla Ciebie, tylko teraz sie zastanow i PRZEJRZYJ co kanaly zawieraja.

Podam Ci 3 opcje:

1. Pakiet Rodzinny HD + Pakiet Sport HD(10 kanalow sportowych, sprawdz na stronie CP co tam jest, jakie kanaly i co tam leci) - 39.99

 

2. Pakiet Rodzinny HD + Pakiet Eleven Sports(2 kanaly sportowe, sprawdz na stronie CP co tam jest, jakie kanaly i co tam leci, ten pakiet bylby na czas nieokreslony, czyli mozesz go w kazdej chwili WLACZYC badz WYLACZYC i wtedy nie placic[naturalnie jak wylaczysz...]) 19.99 + 15zl(eleveny na nieokreslony czas).

 

3. Polaczenie numeru 1 i 2, czyli      =   Pakiet Rodzinny HD + Pakiet Sport HD + Pakiet Eleven Sports(na czas nieokreslony) - 39,99 + 15zl(eleveny na nieokreslony czas).

 

i teraz tak:

 

Numer 1 jak i 3, dostepne sa tylko w konfiguracji 24 lub 29 miesiecznej.

Numer 2 dostepny jest w kazdej konfiguracji 12/15/24/29 miesiecy.

 

Przy krotkich umowach 12ms,15ms, jest 5 ms za darmo, o ile nie wymieniasz sprzetu

Przy dlugich umowach 24ms,29ms jest 8 ms za darmo, o ile nie wymieniasz sprzetu.

 

Teraz sobie policz srednia miesieczna i zobacz co Ci najlepiej wychodzi.

Uwzglednij fakt iz jesli przedluzysz umowe TERAZ to mozesz usunac sobie te 5 ostatnich rachunkow ze starej umowy.

Ogromnym plusem CP nad NC+ jest fakt iz  rachunki ze starej umowy sa usuwane, a nie doliczane do trwania umowy(jak w nc+).

 

Bardziej Ci nie pomoge, sprawdz sobie moje posty to tam wyliczalem srednia lopatologicznie jesli sobie z tym nie poradzisz.

 

;)

@edit:

 

Eleven na czas nieokreslony sie nie wlicza w rabat miesiecy gratisowych(mozesz co najwyzej dostac 1 ms gratis pierwszy o ile wyrazisz zgode na wlaczenie przy zapisywaniu oferty).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...