Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w punkcie złożone wypowiedzenie (fightklub). Umowa 15/5, Max HD+FIlm+Sport+Cinemax. 7 miesięcy do końca, więc zapłacone 3 abonamenty. Dzisiaj zadzwoniłem do DUK. Jedyne co mógł zaproponować konsultant to ten sam pakiet w umowie 15/5. Zarzekał się, że umowa 12/5 o którą pytałem jest niedostępna dla mnie. Prosił o decyzję dzisiaj, ponieważ w przyszłym tygodniu będę już mógł mieć to samo plus vod 10zł drożej bez elastyczności zejścia z vod, ponieważ wg niego przy pierwszym kontakcie z DUK jest ten bonus. Odmówiłem, zakończyliśmy rozmowę na niczym. Miał ktoś taką sytuację? Nie wiem, czy naprawdę nie da się wynegocjować 12/5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kyczniker pisał, że jak miałeś opłatę za evoboxa w niższym abo, to pomimo iż przechodzisz na premium czy premium max opłata z tytułu dzierżawy pozostaje. Podobno możesz wymienić evoboxa na darmowego evoboxa, ale w opcji 15/3 lub 24/6. Dziwnie to brzmi, ale nie znam nikogo, kto jest w stanie to potwierdzić czy obalić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sam zadzwoniłem po 20 dziś czy wypowiedzenie jest zarejestrowane. Odpowiedz że tak i co mnie interesuje. Ja że umowa 12 miesięcy ale upierał sie że za Premium max musi być dalej opłata za evo. Podziękowałem

Ja tak przedłużalem i opłata mi została. Konsultant twierdził że nie można jej znieść skoro była. Zgodziłem się. Ale jak coś to odstąpię od umowy. Aneks muszę podpisać przed 23 sierpnia. Bo dziś dostałem emaila że moja umowa zostanie rozwiązana z dniem 23 sierpnia. I czekam na kuriera z umowa Edytowane przez Balzak311
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa od kwietnia Premium 24/6 Smart Dom 3 TV druga usługa, wypowiedzenie złożone. zadzwoniłam do DUK,jedynie co mi mogła zaproponować miła pani to umowę na 29m, bez żadnych gratisowych miesięcy, bo twierdziła, że przy SD jako drugi produkt jest już rabatowany i w tym układzie jest tylko jedna opcja 29m bez gratisów. oczywiscie podziękowałam. Po paru minutach sama przedzwoniła i zaproponowała umowę 15/5 Premium max, bo taki pakiet chciałam oraz VOD na 5m gratis, po 5m można wyłączyć. O krótszą umowę nie pytałam, bo nie chciałam przeginać...sadzę, że nie jest źle sumując obie umowy to mi wyszło 10/20.

Edytowane przez pawdor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w punkcie złożone wypowiedzenie (fightklub). Umowa 15/5, Max HD+FIlm+Sport+Cinemax. 7 miesięcy do końca, więc zapłacone 3 abonamenty. Dzisiaj zadzwoniłem do DUK. Jedyne co mógł zaproponować konsultant to ten sam pakiet w umowie 15/5. Zarzekał się, że umowa 12/5 o którą pytałem jest niedostępna dla mnie. Prosił o decyzję dzisiaj, ponieważ w przyszłym tygodniu będę już mógł mieć to samo plus vod 10zł drożej bez elastyczności zejścia z vod, ponieważ wg niego przy pierwszym kontakcie z DUK jest ten bonus. Odmówiłem, zakończyliśmy rozmowę na niczym. Miał ktoś taką sytuację? Nie wiem, czy naprawdę nie da się wynegocjować 12/5?

Da sie ja taką dostalem 12/5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sam zadzwoniłem po 20 dziś czy wypowiedzenie jest zarejestrowane. Odpowiedz że tak i co mnie interesuje. Ja że umowa 12 miesięcy ale upierał sie że za Premium max musi być dalej opłata za evo. Podziękowałem

. Czasami mi się wydaje że wszystko co piszemy i nieważne jak byśmy wam pomagali macie po prostu w [beep]ie. Temat był poruszany 1-2strony wcześniej. Miałeś czynsz to czynsz pozostanie. Nie chcesz czynszu? Bierz ten sam dekoder(odpowiedni pakiet) i umowę z 2miesiacami mniej(wymiana na evoboxa przy 12miesiecznej umowie nie jest możliwa, minimalna 15).

Ja tak przedłużalem i opłata mi została. Konsultant twierdził że nie można jej znieść skoro była. Zgodziłem się. Ale jak coś to odstąpię od umowy. Aneks muszę podpisać przed 23 sierpnia. Bo dziś dostałem emaila że moja umowa zostanie rozwiązana z dniem 23 sierpnia. I czekam na kuriera z umowa

. Walka z wiatrakami.

Wypowiadając umowę z związku likwidacji fightklub, można aneksować umowę na krótszy okres z darmowymi miesiącami. TV w smard dom3 jako 2 usługa.?

sprawdź sobie 1-2 strony wcześniej przecież na każdej stronie to samo pytanie.

Wczoraj w punkcie złożone wypowiedzenie (fightklub). Umowa 15/5, Max HD+FIlm+Sport+Cinemax. 7 miesięcy do końca, więc zapłacone 3 abonamenty. Dzisiaj zadzwoniłem do DUK. Jedyne co mógł zaproponować konsultant to ten sam pakiet w umowie 15/5. Zarzekał się, że umowa 12/5 o którą pytałem jest niedostępna dla mnie. Prosił o decyzję dzisiaj, ponieważ w przyszłym tygodniu będę już mógł mieć to samo plus vod 10zł drożej bez elastyczności zejścia z vod, ponieważ wg niego przy pierwszym kontakcie z DUK jest ten bonus. Odmówiłem, zakończyliśmy rozmowę na niczym. Miał ktoś taką sytuację? Nie wiem, czy naprawdę nie da się wynegocjować 12/5?

No a jaki numer dzwonił? Zdarza się że tylko konsultant z numeru 222 127 128 może Ci dać 12/5 bo to jest tylko numer do DUK(wypowiedzenia). Tam też możesz wyrwać jakieś niestandardowe oferty bo odblokowany poziom jest dodatkowy gdzie inne działy tego nie mają(punkt nie ma także). Dlatego pisałem chyba 5razy. Tylko numer 222 127 128. PS; możesz mieć 12/5 i tyle, koniec kropka.

No i czasami tak jest ale to raz na sto-tysiac umów że 1kontakt umożliwia jakieś gratisy. Teraz tak poważnie.

 

 

I chyba serio nie opłaca niektórym się tu pomagac bo w tym temacie jest 99℅ informacji. Najgorsze że to te same informacje powtarzające się przed 10-100 stron. Po prostu nie chce się poświęcić 5minut na czytanie, trochę samodzielności. Bo naprawdę niebawem nikt Wam nie będzie pomagac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier wysłał wypowiedzenie z powodu wyłączenia FightKlub-u gdzie zostało mu kilkanaście miesięcy umowy, dodam że ma Evoboxa bez czynszu i pakiet Premium za 79,99zł. Czy przedłużenie przez DUK umowy na 12/5 utrzyma tą samą ofertę czyli Premium bez czynszu? Czy przy 12 m-cznej umowie dojdzie mu czynsz 5 zł. Przeczytałem tutaj wszystkie posty od 20 lipca ale nie znalazłem na nie odpowiedzi bo wszyscy piszą ale o Premium Max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobną sytuację tzn. 20 miesięcy do końca umowy i pakiet Premium za 79,99 zł. W tej chwili jestem jeszcze na darmowych miesiącach. Evobox jest za 0 zł. Czy dam radę wynegocjować pakiet Premium Max w umowie 12/5? Oczywiście wypowiedzenie wysłane z powodu usunięcia kanału Fightklub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę że czekają mnie ostre negocjacje. Jeśli mi zaproponują Premium Max za 109,99 zł to się pożegnamy. Cena jaką zaakceptuje to tylko 99,99 zł

Przy umowie 12/5 niewiem jak przy innych. Ze smart domem i tak tanio wychodzi zaakceptowalem.

Edytowane przez misiopysiox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten działa 222127137

Dobrze to sobie załatwiaj tam wszystko i przestań wypisywać tu te [beep]oły.

To nie jest numer na DUK zajmujący się TYLKO wypowiedzeniami i nie dostaniesz tam wszystkich ofert, bo maja zablokowane.

 

Podaje ostatni raz numer: 222 127 128, widocznie dzisiaj maja labę, nie dziwota w końcu można mieć długi weekend.

 

Po prostu oczy potem opadają jak się czyta ze ktoś nie dostał tego i tego bo mu powiedział ze nie można. No jak niby on może mieć jak ma to zablokowane skoro dzwonisz pod inny numer?

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a jaki numer dzwonił? Zdarza się że tylko konsultant z numeru 222 127 128 może Ci dać 12/5 bo to jest tylko numer do DUK(wypowiedzenia). Tam też możesz wyrwać jakieś niestandardowe oferty bo odblokowany poziom jest dodatkowy gdzie inne działy tego nie mają(punkt nie ma także). Dlatego pisałem chyba 5razy. Tylko numer 222 127 128. PS; możesz mieć 12/5 i tyle, koniec kropka.

No i czasami tak jest ale to raz na sto-tysiac umów że 1kontakt umożliwia jakieś gratisy. Teraz tak poważnie.

 

Właśnie na ten dzwoniłem, stąd moje zdziwienie. Do tej pory nie miałem problemu i zawsze udawało mi się wynegocjować za pierwszym razem 12/5 i 15/5 na zmianę. Jest sens zadzwonić we wtorek i z ewentualnie innym konsulem gadać o 12/5? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam ze jesli podpisujecie nowa umowe z powodu likwidacji kanalu cena za Premium max wynosi 109.99 a nie 99.99 tak mi zaproponowali

Wszystko się zgadza: Premium Max+Pakiet VOD kosztuje miesięcznie 109.99 ZŁ, z tym że można z tego zrezygnować - wtedy miesięczna opłata wyniesie 99.99 ZŁ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...