Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie. Mam teraz umowę na Cyfrowy polsat i telefon w plusie na abonament telefoniczny. Ten abonament telefoniczny jest rabatowany 50%. Chciałbym z tego rabatu zrezygnować. Jestem w Smart dom 1 edycji.

 

Jakbym zrezygnował z tego smart domu to od razu chciałbym wziąć rabat na cyfrowy polsat. ten 50% rabat. Kiedyś gadałem z konsultantem że to bylo by możliwe. Problem jednak jest taki że wcisnęli mi 29 miesięczną umowę w listopadzie.

 

Zastanawia mnie co trzeba będzie zrobić żeby móc sobie ten cyfrowy polsat zrabatować. Czy wystarczy info do polsatu że ma się abonament telefoniczny za 50 zł. i chce się rabat na telewizję ze smart domu czy może trzeba umowę nową z nimi zawierać w której wskaże (wynegocjuje) się nowe warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że nie ma już umów 12msc? Dziś jestem po pierwszej rozmowie z duk i takie info mi przekazano. ... dostałem propozycje 15/5 i 15/3 z wymianą dekodera

 

Jeszcze jedno czy cena 69.99 za familijny max + cinemax +sport jest z ipla i vod i można zejść bez ipli i vod do 59.99? Nie dopytałem

Edytowane przez pawel_bthd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja wysłałem wypowiedzenie

Pozostały okres obowiązywania umowy:
7 miesięcy
A dziisaj już przedłużyłem nowa

 

Piszesz że miałeś umowę 12/5 i opłaciłeś jeden rachunek i anulowałeś 8 miesięcy z umowy? :lol2: W innym poście ze 7 miesięcy przed końcem umowy dostałeś 15/5 choć podobno takie oferty są na 6 miesięcy przed końcem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej cioci wcisnęli umowę na 29 miesięcy w CP (od październik 2015). Pakiet z MaxHD Film sport i cinemax. Jak się okazało ma 10 zł rabatu przez 9 miesięcy. 

Ogólnie rzecz ujmując szał.

Tylko że będzie przedłużała numer w Plusie i chciałbym żeby wzięła sobie rabat na cyfrowy polsat.

Moje pytania są takie:

1. Czy wystarczy zadzwonić do cyfrowego polsatu i im to zgłosic i będzie rabat przyznany.

2. Czysto teoretycznie jeśli chciałbym teraz tą wyżej wymienioną umowę zmienić (bo np nie chcieli by mi dać zniżki 50%) to na jakie warunki mógłbym liczyć ze strony polsatu. Czy w ogóle jest możliwość żeby zmienić tą umowę albo zmienić warunki umowy na praktycznie 2 lata przed jej końcem. Nie ukrywam, że zależy jej na rabacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...