Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem wreszcie ofertę na 15 miesięcy, ale 3 miesiące gratis. Na Familijny+Sport+Film+Cinemax, przez pierwsze 3 miesiące będzie też VOD ipla i HBO a potem mogę z tego zrezygnować tylko trzeba zadzwonić. Pisaliście tutaj w wątku wcześniej, że można otrzymać 5 miesięcy gratis. Mówiłem to Panu z DUK, że chce 15/5, powiedział, że w tej konfiguracji pakietowej nie ma takiej oferty są tylko na premium. Powiedziałem, że się zastanowię i dam znać. I teraz pytanie, brać? nie brać? czy na pakiety Familijny+sport+film+cinemax można 5 miesięcy uzyskać i Pan blefuje? czy rzeczywiście nie można? dostał ktoś może?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stara na 24 mies 6 gratis prawie te same pakiety bo bez cinemaxa ale on mi nie potrzebny, teraz z nową umową 59.99 + 5 zł czynszu za dekoder sagem w 4 miesiącu do końca umowy. mogę zerwać 1 mies przed końcem czy jakoś tak

Edytowane przez lol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wypadało by wiedzieć to wtedy Twoje pytanie było by zbędne tym bardziej że jesteś stałym bywalcem i uważasz się za dobrze poinformowanego.

 

To mnie akurat nie interesuje...

Chyba prościej jest odpowiedzieć na pytanie,które zawiera komplet danych-niż dopytywać się co chwilę o nowe informacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkąd zmieniono opcję powiadamiania w nowej odsłonie to już nie jestem za często na forum ;)

Zasr....na skrzynka z milionami powiadomień to nie dla mnie i powyłączałem wszystkie powiadomienia.

Zerkam na forum sporadycznie ;)

A to chyba w interesie pytającego jest podanie prawidłowych danych...

Edytowane przez Ceberebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego niektórzy płacą czynsze za dekodery takie jak hd 5000 czy inne zwykłe modele a inni nie? Ja mam dekoder bez czynszu hd5000 i 2000. Tak w ogólne niektórzy te czynsze płacą po pare lat bo z kolejnym przedłużeniem nie idzie go zlikwidować chyba że wymieni się dekoder taki bez czynszu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Pan powiedział, że na starej umowie na dekoderze jest 5 zł czynszu i nie można go skasować bo to kontynuacja. i po miesiącach gratis trzeba do kwoty abonamentu dopłacać co miesiąc 5zł za używanie dekodera Sagem. Ewentualnie może mi zmienić dekoder i wtedy nie będzie czynszu, na jakiś produkcji polsatu obojętnie jaki chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...