Skocz do zawartości

Likwidacja Meloradia


BiL
 Udostępnij

Likwidacja Meloradia  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś za likwidacją Meloradia?

  2. 2. Jeśli głosujesz na tak, to jakiej stacji chcesz zamiast Meloradia?

    • Powrót ZET Gold
    • Powrót Planety FM
    • Nowa stacja radiowa
    • Wyłączenie nadajnika
      0
    • Żadne z powyższych


Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że Meloradio to już trup. Kiedyś grali fajną relaksującą muzykę, idealną na odpoczynek po ciężkim dniu, do tego były fajne audycje. A teraz? Grają w kółko to samo, jak tysiące innych, niczym się nie różnią tylko ramówką. Wiem, bo sam włączałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2022 o 20:43, djclassic napisał:

Tylko jak się zakłada radio, to trzeba mieć jakiś pomysł na to. A jak nie to sprzedawać zapiekanki na dworcu za 5.50 a nie pchać się do radia.

 

Melo-radio to kolejny brand tej samej stacji. Jak w telewizji ciągłe zmiany nazw kanałów, więc pomysł na to radio stary jak historia stacji.

Teraz liczy się wyłącznie kasa z reklam nie idea. Nie będą zarabiać, zostaną sprzedani lub zamknięci. Takie czasy a szkoda.

Kiedyś radio z dobrą muzyka i treścią, to było coś więcej niż tylko sama rozrywka.

 

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, support458 napisał:

 

Melo-radio to kolejny brand tej samej stacji. Jak w telewizji ciągłe zmiany nazw kanałów, więc pomysł na to radio stary jak historia stacji.

A o czym ja mówię? Jak nie ma pomysłu, to zamykam kranik i do domu, a nie bawię się w wielkiego radiowca. Jednego odnóża mniej. I tak według mnie połowa dzisiejszej siatki w eterze powinna być zlikwidowana, bo to tylko maszyna do zarabiania sałaty. A gdzie tu prawdziwe radio z pasją. A tak na marginesie. Nie jestem zwolennikiem radia internetowego, ale brawo za pomysł dla M. Niedzwieckiego i jego ekipy, że potrafią tworzyć porządne radio.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Uważam, że poziom Meloradia mocno spadł. Aktualna playlista przypomina tą z RMF, a pamiętam, że jeszcze parę lat temu grali zupełnie inaczej. Jestem za przywróceniem Planety, ponieważ aktualnie w eterze brakuje klubowego brzmienia, ale znając Eurozet to pewnie przywrócą Zet Gold bo bardziej im się opłaca celować w starszego słuchacza niż młodszego który najpewniej wybierze streaming.

Edytowane przez Mati2oo3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...