Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po 4 rozmowach z DUK stwierdzam, że nie ma kompletnie żadnego marginesu w negocjacjach. Sztywne warunki, 8xC+ 69,90, a wszystko dodatkowe płatne po normalnej cenie. Ani niższej ceny na HBO ani na Filmboxy, no poprostu NIC... 

Tłumaczysz że zawartość programowa C+ jest uboga jak nigdy, ze sportu praktycznie zostały tylko LM i Polska Extraklapa której nie oglądam, a cena wzrasta, to Ona na to że dostaje przecież 40% rabatu na Pakiet C+... To samo z Eleven, że dostaje cały sport tylko za 7,95 ! Mówie że dostaje podwyżke za C+ i dodatkowo mam dopłacić średnio 12 zł/mc (przy 2 latach) za Eleveny, a więc na mój rozum to podwójna strata, po czym z drugiej strony słuchawki foch że jak mi zależy to zapłace a jak nie, to umowa sie rozwiąże, bo oni nie będą rozdawać nic za darmo. A poza tym jak jestem kibicem sportowym to przedłuże, i lepszej oferty już nie dostane, i oni (DUK) już nie będą do mnie dzwonić. Troche bezczelni sie zrobili ci konsultanci. Nowa POLYTYKA podejścia do abonenta. Z takim podejściem to bardzo szybko rozwalą tę platforme tv...

Też mi świetna oferta- z 62 zł/ mc mam podnieśc opłaty na 82 zł. I jeszcze mi będą wmawiać że nie mam racji :)

Poczekam do ostatniego dnia. Jeszcze sie sami będą płaszczyć żeby z nimi umowe prolongować ;)

Proponują Ci Extra z 8C+ za 69? Dotychczas były propozycje zawierające 6C+. Poza tym możesz zawalczyć o 6 miesięcy HBO gratis, zawsze coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Posiadam umowe do lutego i dekoder PACE PVR . Mam pytanko czy jak teraz zrobie wymiane dekodera na Premiumbox Pvr i bede płacił za wynajem to przy przedłuzaniu umowy ugram wynajem dekodera za 0 zł ?

Tak, będziesz. Dodatkowo na dzień dobry aktywacja do zapłaty . Może do lutego coś się zmieni, w co nie wierzę. Jest coraz to gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, będziesz. Dodatkowo na dzień dobry aktywacja do zapłaty . Może do lutego coś się zmieni, w co nie wierzę. Jest coraz to gorzej.

Uwazają że dużo osób odejdzie,ALE im APRU wzrośnie/zostanie na tym samym poziomie(ci co zrozumieli ich ofertę) :D

 

Zostanie 1,5-1,7mln. abo i im to wystarczy, tak uważam.

Za 2014 zarobili netto 280 mln.zł. jest z czego spadać  he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazają że dużo osób odejdzie,ALE im APRU wzrośnie/zostanie na tym samym poziomie(ci co zrozumieli ich ofertę) :D

 

Zostanie 1,5-1,7mln. abo i im to wystarczy, tak uważam.

Za 2014 zarobili netto 280 mln.zł. jest z czego spadać  he he.

ciekawe jak im to APRU wzrośnie skoro całe mnóstwo abonentów płacących 50-60 zł brało pakiety na przetrwanie po 9-19 zł a ci co przedłużają biorą pakiety po 69 zł. Średnia raczej będzie znacznie niższa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Teraz mam taką ofertę:

  • pakiet
  • Comfort+
  • opcje dodatkowe:
  • Najem ultraBOX+
  • HBO GO HB ITI
  • HBO
  • History HD
  • netVOD+ konto podstawowe
  • Multi+
  • EXTRA+
  • Premium Sport &Film

Był to łamaniec z średnią 53,26 zł. Umowa do końca listopada wypowiedziana w 15.10 APS. Dotej pory żadnego telefonu ...  (abonent od 12 lat)

 

A teraz pytania:

- czy dzwonić do DUK albo czekać?

- jaką ofertę mogę uzyskać na to mam w tej chwili (bez HISTORY) ? A jaką bez z HBO ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę za późno to wypowiedzenie ,z tego co wiem musi być pełen miesiąc na wypowiedzenie,oby teraz nie złapali na pełnopłatny miesiąc.

Toż przecież jest pełny miesiąc - listopad:) Co do oferty to raczej nie spodziewaj się że zaproponują to co masz i do tego w dobrej cenie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też po ostatnim odrzuceniu proponowanych przez nich ofert przestałi dzwonić. Widać, że mają brak partia na przedłużenie. Ostatnio proponowana przez na nich oferta to extra z 6C+ za 89,90 zł na 15 miesięcy. Umowę mam do końca listopada,obecnie w umowie masz full z multiroom standard i kolekcja vod bezkanalow erotycznych za 99,90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,

 

Teraz mam taką ofertę:

  • pakiet
  • Comfort+
  • opcje dodatkowe:
  • Najem ultraBOX+
  • HBO GO HB ITI
  • HBO
  • History HD
  • netVOD+ konto podstawowe
  • Multi+
  • EXTRA+
  • Premium Sport &Film

Był to łamaniec z średnią 53,26 zł. Umowa do końca listopada wypowiedziana w 15.10 APS. Dotej pory żadnego telefonu ...  (abonent od 12 lat)

 

A teraz pytania:

- czy dzwonić do DUK albo czekać?

- jaką ofertę mogę uzyskać na to mam w tej chwili (bez HISTORY) ? A jaką bez z HBO ?

 

 

 

 

Może jest cofnięta zgoda na przesyłanie ofert handlowych? Najlepiej zadzwonić do DUK i o to spytać. Konsultant na pewno przy okazji zagada również na temat warunkach przedłużenia. Przy obecnych "sztywnych" warunkach negocjacyjnych czekanie aż to oni pierwsi zadzwonią nie daje już żadnej przewagi w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 lat umowa (N później z automatu NC+)

 

Nigdy nie miałem żadnych łamańców, w N płaciłem ok. 50 zł później Canal + Silver czy jego odpowiednik 79,90 i wtedy przy cenach Canal + to był sukces. Dalej 2 umowy bez żadnych negocjacji, zawsze brałem co dawali, czyli jakieś gratisy, cena bez zmian.

 

Na dzień dzisiejszy 4-5 telefon od 10 października: Canal+8C Extra 79,90 + Filmbox 6 msc gratis, 8C Extra HBO Cinemax 99,90. Multiroom oczywiście płatny z najmem dekodera 10 zł 12 msc, 15 zł 12 msc w obu opcjach.

 

Po złożeniu słownej deklaracji, że oferta mnie nie satysfakcjonuje, urocza Pani pyta kiedy może zadzwonić jak już się zastanowię (pewnie procedury pracy)

 

Zabrali bbva i calcio, a zostawili piłkę kopaną i ligę angielską (widać, że ktoś z cyfry maczał w tym palce). Piłkę kopaną mogli już całkowicie sprzedać do Eurosportu a powalczyć chociaż o tą włoską, na prawdę aż tyle to kosztuje ?

 

W Polsacie szału nie ma, jak zrezygnuje z nc+ to bd płacił 22,50 zł (w tym multiroom :P ), a oferta programowa coraz lepsza, nie tak jak kiedyś 1,2,Katowice,Polsat,TVN,2 czeskie,puls bodajże i niekodowane zwariowane melodie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest cofnięta zgoda na przesyłanie ofert handlowych? Najlepiej zadzwonić do DUK i o to spytać. Konsultant na pewno przy okazji zagada również na temat warunkach przedłużenia. Przy obecnych "sztywnych" warunkach negocjacyjnych czekanie aż to oni pierwsi zadzwonią nie daje już żadnej przewagi w negocjacjach.

DUK Kraków obsługuje abonentów po cyfrze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała refleksja mnie nachodzi. Nie ważne jest ile czasu jesteś abonentem i ile płaciłeś za dotychczasowe umowy, teraz podchodzą do tego że albo zgodzisz się na ich warunki albo bez żalu spadaj. Widać lojalnych klientów mają w głębokim poważaniu, ale to już nie nowość. Odkąd połączyli się z iti niestety nic dobrego na ich temat powiedzieć nie mogę. 

Wczoraj dzwonili do mnie z Krakowa ale nawet nie chciało mi się z nimi rozmawiać bo i tak wiem co zaproponują, więc po co tracić czas. Chyba bez żalu przejdę sobie do kablówki od początku stycznia. W sumie z elevenami i C+ (bez zobowiązań czasowych) i z internetem wyjdzie mi około 120 zł. więc nie jest tak źle. 

Edytowane przez materna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum gościu pisał że dostał taką propozycję; Extra+8C+ plus 2 kanały eleven za 67,90 zł/mc Umowa na 24 mce bez MR Jakoś mało realna jest taka oferta ale jutro ma to potwierdzić po rozmowie z konsultantem.

 

Kilka tygodni temu, na "innym" forum, teź ktoś dostał identyczną ofertę, a użytkownicy tutejszego, jak jeden mąż stwierdzili, że to fake.

Edytowane przez #Marek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...