Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi i NBA to trwa obecnie przetarg na transmisje i w ciagu najbliższych dni się wszystko okaże.

 

Extra+ 8xCanal+ -79,9zl/24m + 5zl dekoder. Tylko przy 24 miesiącach opłata wyniesie ze wszystkim 85zl.

 

Extra+6x Canal+ 89,9zl/12m +5zl dekoder, ale wtedy bez Canal+Discovery i Canal+ Seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi i NBA to trwa obecnie przetarg na transmisje i w ciagu najbliższych dni się wszystko okaże.

Extra+ 8xCanal+ -79,9zl/24m + 5zl dekoder. Tylko przy 24 miesiącach opłata wyniesie ze wszystkim 85zl.

Extra+6x Canal+ 89,9zl/12m +5zl dekoder, ale wtedy bez Canal+Discovery i Canal+ Seriale.

Dziękuję, szczególnie za podpowiedź z NBA :-) Wiadomo ile po trwają "najbliższe dni" w ciągu których ma się wyjaśnić prawo do transmisji?

 

Pozdrawia Anna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przedłuży się o 12 miesięcy- możesz byc spokojny. Umowa nie zakończy się w czerwcu tylko okres promocyjny dobiegnie ku końcowi z 30.06 - w przypadku gdy nie wypowiesz umowy bądź nie przedłużysz to od lipca przejdzie na czas nieokreślony z wyższymi kwotami.

Dziękuję, szczególnie za podpowiedź z NBA :-) Wiadomo ile po trwają "najbliższe dni" w ciągu których ma się wyjaśnić prawo do transmisji?

 

Pozdrawia Anna

W ciagu 8 dni rusza NBA, wiec powinno być już wtedy wszystko jasne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie klepnalem dzisiaj poniższą ofertę.

Żona musi mieć Domo a na CP niestety nie ma ;-(.

15 miesięcy będę płacił ok 83 zł a później się zobaczy.

 

MR aktywacja 49 zł 5 zł 6 mcy potem 10 zł

Extra+ z HBO 64,90zł 15m

Filmbox 0 zł 6 m i 15 zł 6 m

History HD0 zł 1 m i 1,99 zł do końca okresu oznaczonego

Kolekcje nc+go TV: Hustler HD i Zest 18+ GO 0 zł 2 m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Big Show - miałem taką pierwszą ofertę. Druga to extra + z 8 c+ za 84,90. Obie oferty bez wypowiedzenia.

 

Złożyłem wypowiedzenie i liczę na coś lepszego -> extra + (8c+, nie wiadomo sądząc po ich polityce czy nagle mecze nie będą transmitowane na c+ seriale bądź c+ disc) poniżej 80 zł  plus w łamańcu eleveny za 7,95 przez rok a później 15,90.

 

Przy drugiej ofercie powiedziałem konsultantce, że jak zejdzie 5 zł z ceny (dla mnie płacenie za tv powyżej 100 zł miesięcznie to granica nie do przejścia, a tyle bym płacił w drugim roku z elevenami) to przedłużam, oczywiście się nie zgodziła....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wczoraj miałem pierwszą rozmowę z nc+ dotyczącą przedłużenia umowy, warunki to z kosmosu są:
1. Superpremium+ z 8 C+ za 99,90zł
2. Superpremium+ z 6 C+ za 94,90zł
3. Extra+ z 6 C+ za 69,90zł
4. Extra+ za 59,90zł. /tutaj tłumaczenie konsultantki, że nowi mają za 59,90 + 5zł dekoder i 49zł aktywacji - bzdura/
Oczywiście wszystkie propozycje na 24 m-ce.
 

Na multiroom nie dają żadnych zniżek /tak twierdziła, też kłamstwo/.
Najlepsze było to, że jedynym argumentem no to, że cena za goły Extra+ taka to dojście nowych kanałów a jakość kanałów w CP jest dużo gorsza, że dekoder zły, itp. A jeszcze lepsze sformułowanie, że jeśli chcę płacić mniej to żebym się rozejrzał po innych platformach, otwarcie sugerując przejście do CP. Tutaj od maja są takie oferty i nic się nie zmieni.

Obecnie za Comfort Extra 8C+ HBO płacę 59,90. Dodatkowo mam multiroom premium płatne 6m 0zł 9m 20zł.
Zatem aby utrzymać to co mam obecnie za 79,90 musiałbym płacić 119,90zł co daje podwyżkę o 50%. Podziękowałem za takie oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy zamawiając paczkę eleven w ica umowa automatycznie zostaje przedłużona o 12 miesięcy tak jak trwa ta promocja za 7,95. Czy może umowa zakończy się zgodnie z okresem oznaczonym, w moim przypadku w czerwcu. Proszę dobrze zorientowanych o odpowiedź.

Niestety nie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaruone

Raczej na Onecie nie wykupisz już LM. Jednakże popieram Twoje poglądy.

 Na szczęście posiadam już CP, tam np. przy pakiecie za niecałe 60 pln cinemaxy i filmboxy są w cenie. Ceny wg. nc+ z ostatniej faktury.

SKŁADNIKI OPŁATY ABONAMENTOWEJ 

CENA RABAT SUMA

■ Comfort+ 59,00 -29,10 29,90

■ VOD+ 30,00 -30,00 0,00

■ HBO 25,00 -25,00 0,00

■ Premium Sport & Film 69,00 -29,00 40,00

■ Extra+ 30,00 -20,00 10,00

■ Multi+ 15,00 -15,00 0,00 

W sumie 79,90.

Skąd oni biorą te ceny to ja nie wiem. Wychodzi na to, że bez rabatu powinienem płacić 219 złotych!!! Pytam się za co?

Na bank jest to ostatni sezon BPL w C+. Wiedzą co się święci i dlatego chcą zarobić jak najwięcej kasy aby się o nią bić ale i tak nie dadzą rady. Na wiosnę ceny wrócą do normy. Tylko za co? Za jeszcze mniej?

Oferty filmowej nawet nie chce mi się komentować 4-5 premier w m-cu, reszta to odświeżane kotlety, zresztą wałkowane prze pól roku na różnych kanałach "premium".

Do tego ich flagowym programem dokumentalnym był Planete+, teraz powoli wychodzą układy z Discovery, co nie wróży najlepiej. 

 

Co to jest opcja VOD+? to cała kolekcja vod lącznie z premierami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon:

 

obecnie: Wszystkie podstawowe pakiety + 6x canal+ za 79 zł.

propozycja: To samo, umowa na 24 miesiące.

 

Jak wspomniałem, że przedłużę jak dadzą mi Eleveny w tej cenie, konsultantka roześmiała się i powiedziała "O nie, na pewno nie, nie ma takiej opcji". Co to za podejście do klienta że konsultant śmieje mi się do słuchawki, myślę czy nie napisać jakiejś skargi .

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam taka sytuacje, umowa mi się kończy z koncem roku wypowiedzenie wysłane. Oferty które proponują mi telefonicznie wogole mnie nie stasyfakcjonuja i czekam do grudnia zobaczyc co mi zaproponują.

 

Ale przy okazji chciałem dołączyć kanał eleven aby do końca umowy oglądać je i dostalem odpowiedz ze za te 7.90 nie mogę ich włączyć bo po rozwiązaniu umowy będę płacił karę umowna.

Mogę. Tylko je włączyć po 15 zł miesięcznie.....

 

Czy to prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tą samą sytuację. Konsul wyraźnie powiedział, że obciążą mnie za pozostałe miesiące.

 

Po prostu trzeba włączyć eleveny za 15,90 w dniu 1 listopada - wtedy masz pierwszy miesiąc za darmo (listopad), w grudniu wyłączysz i średnio płacisz 7,95 za miesiąc.

Edytowane przez whitesox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to pisz, ale to nic nie da. Swoją drogą, to chyba każdy konsul by się roześmiał... zwłaszcza, że dopiero co ta oferta została stworzona i można sobie na dzień dzisiejszy pomarzyć o tej opcji za free, jak i o Extra z 8 C+ za 59...

Jakby była bystra i zależało im na utrzymaniu klientów to by zaproponowała niższy abo o te 8-9zł i za eleven normalnie by zapłacił i każdy byłby zadowolony... 

Poza tym klient może różne głupoty gadać, ale parskanie śmiechem przez takie osoby jest mega nieprofesjonalne i po raz kolejny pokazuje jak nc+ spada na psy.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś regulamin tego eleven?

Bo na słowo to im nie wierzę, mi się umowa kończy w grudniu, koledze w kwietniu, i jak teraz weźmie Eleven za 7.99 to mu umowę przedłużą automatycznie od razu na cyfre?

 

Nie rozumiem tego, co mi konsultant mówił, czy mówił prawdę czy celowo oszukiwał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest regulamin na stronie ale nic z niego nie wynika w temacie wypowiedzenia...

Zadzwoniłem jednak do nich i konsul powiedział ze wykupienie oferty nie ma żadnego wpływu na umowę wiec przy wypowiedzeniu oferta z eleven rownież sie zakończy bez dodatkowych kosztów.

Kto tu kłamie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a mi wmawiał, że za 15zł mam brać, bo tak to mi się umowa przedłuża, a to nagrywana rozmowa, więc ciężko się zdecydować..

Nie bardzo to rozumiem, bo w przypadku kolegi co ma umowę do kwietnia, a  mamy październik, to te przedłużenie umowy średnio wygląda...

 

Może jakieś konkrety jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy telefon:

 

obecnie: Wszystkie podstawowe pakiety + 6x canal+ za 79 zł.

propozycja: To samo, umowa na 24 miesiące.

 

Jak wspomniałem, że przedłużę jak dadzą mi Eleveny w tej cenie, konsultantka roześmiała się i powiedziała "O nie, na pewno nie, nie ma takiej opcji". Co to za podejście do klienta że konsultant śmieje mi się do słuchawki, myślę czy nie napisać jakiejś skargi .

 

Jak chcesz to pisz, ale to nic nie da. Swoją drogą, to chyba każdy konsul by się roześmiał... zwłaszcza, że dopiero co ta oferta została stworzona i można sobie na dzień dzisiejszy pomarzyć o tej opcji za free, jak i o Extra z 8 C+ za 59...

 

Ja tam nie widzę za bardzo powodów do śmiechu. Przecież wielokrotnie w wątku pojawiały się propozycje 6xC+Extra za 69,90 zł, więc wystarczyłoby tylko wykonać mały gest w kierunku abonenta i obniżyć cenę za eleven na cały okres i wszyscy byliby zadowolenia. 

A gdyby nawet to można przecież wziąć taką ofertę jak kolega cesc4 (post #23830) i wtedy wyszłoby:

(69,90 + 7,95) x 12 miesięcy + (69,90 + 15,90) x 12 miesięcy = średnio 81,83 zł na miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle ta sama śpiewka 69,9 za 6c+extra i gadka że to ostatnia oferta a potem znowu dzwonią oferując to samo .Ostatnia oferta to extra za 54,90 się uśmiałem bo pani dała mi 5 zł rabatu a klientem jestem od 2009 r .Jako ciekawostkę dodam że wcześniej jeden konsul zadzwonił taktycznie informując mnie gdzie mam zdać dekoder i przy okazji kurtuazyjnie przedstawił ofertę ........6xc+extra---69 zł .Jeszcze 10 dni i koniec tej ofensywnej strategii 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...