Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!umowę mam do końca października!od dwóch tygodni co drugi dzien tel i ta sama oferta 84,9zl extra 8c+ multiroom po cyfrze na 24mce!dziś pani powiedziała że nie ma dla mnie innej oferty!zaczynam się martwić bo wliczając eleveny od 13mca ponad 100 za coś za co wcześniej płaciłem 84,9!swoją drogą ciekawe czy wiara wykupuje eleveny bo 20 niedługo!pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam: Comfort+ plus Opcje dodatkowe:netVOD+ konto podstawowe, Multi+, HBO GO HB ITI, EXTRA+, HBO, Premium Sport &Film, VOD+ Prapremiery.TVP, VOD+ Seriale+, History HD, Filmbox, CANAL+ VOD.

Płacę za to 129,90. Umowa do końca stycznia 2016.

Dzisiejszy telefon i propozycja VIP+ (bez erotyki i Eleven) za 139,90 zł miesięcznie. Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wizyta w autoryzowanym punkcie sprzedaży:

Superpremium+ ,

multiroom z 1 dodatkowym dekoderem,

Eleven

w cenie 117zł przez pierwsze 12m-cy a po tym okresie 130zł przez resztę umowy, oferta na 24m-ce.

 

W przypadku złożenia wypowiedzenia, można liczyć na lepszą ofertę ?

Edytowane przez Raven_Rybnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem klepnąłem umowę jak w stopce. Póki co Elewenów nie brałem, ale raczej wezmę tylko muszę coś sorawdzić. Mam czas do 20 X.

 

Mam dwa  pytania.

 

1. W pakiecie Extra+ jest Filmbox.

Dlaczego w takim razie, w jednej z tabel promocyjnych, jest w okresie gwarantowanego korzystania Filmbox tylko na 2 miesiące za 0zł miesięcznie?! Po okresie gwarantowanego korzystania - automatyczne wyłączenie. a co od 3 do 24 miesiąca? Nie pisze! Nic z tego nie rozumiem.

 

2. Czy jak klepnę maila by zaakceptować, to od razu dostanę te wszystkie kanały wg nowej umowy, a stracę to co miałem wg. starej? Czy może raczej do końca dotychczasowej umowy (31 X) będę miał wszystkie kanały po staremu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon i dzisiaj znowu.I cały czas ta sama spiewka czyli extra i 6C+ za 69,90.Gdyby to było na rok to bym wziął bez wahania a na 24 miesiące jakos jest strach gdyz coś mi sie zdaje że specjalnie umowy z C+ są tylko na dwa lata bo pewnie boją się utraty Ligi Angielskiej i wtedy byłby duży odpływ abonentów a takto abonent jest uwiązany na dłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza wizyta w autoryzowanym punkcie sprzedaży:

Superpremium+ ,

multiroom z 1 dodatkowym dekoderem,

Eleven

w cenie 117zł przez pierwsze 12m-cy a po tym okresie 130zł przez resztę umowy, oferta na 24m-ce.

 

W przypadku złożenia wypowiedzenia, można liczyć na lepszą ofertę ?

Raczej nie. ., ale wypowiedzenie warto złożyć. Może zjadą o 10 z ceny i jakiś gratis wpadnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy chodzi ci o ofertę przedłużeniową Cyfry+ w arkuszach google?Jeśli tak,to chyba zostało usunięte.

Hahaha jak znam życie to koledze chodzi o TĄ stronę. Tu kiedys wpisywało się oferty jakie ludzie dostawali,a teraz to czytaj osiem stron żeby coś konkretnego zobaczyć. Lekko zironizował to kolega ,chyba że ja to źle zrozumiałem;)

Piszmy na temat i w odpowiednich działach.

Szczęsliwiec z wypasem za 53 z groszami ,któremu "znaffcy" z forum odradzali umowe na 24 miechy. Miał bym spokój do końca sierpnia,a tak tylko do lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arr0w thx.

 

 

Czy zna ktoś odpowiedź na moje drugie pytanie

 

2. Czy jak klepnę maila by zaakceptować, to od razu dostanę te wszystkie kanały wg nowej umowy, a stracę to co miałem wg. starej? Czy może raczej do końca dotychczasowej umowy (31 X) będę miał wszystkie kanały po staremu?

 

Np. Teraz mam CANAL+ DISCOVERY HD a w nowej umowie go nie ma. Czy po klepnięciu nowej umowy zniknie mi teraz, czy po 31 X...?

Edytowane przez SlaWasII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam abonament do końca października.

 

Obecnie:

 

Cena: średnio chyba 53 zł/m-c

Pakiet: Extra +, paczka Canal+ i HBO na 3 miesiące

Dodatkowo: Multiroom, Pace 500 gb

 

Co mogę wynegocjować w nowej umowie? W poprzedniej właściwie w ogóle się nie targowali i już drugi telefon załatwił sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arr0w thx.

 

 

Czy zna ktoś odpowiedź na moje drugie pytanie

 

2. Czy jak klepnę maila by zaakceptować, to od razu dostanę te wszystkie kanały wg nowej umowy, a stracę to co miałem wg. starej? Czy może raczej do końca dotychczasowej umowy (31 X) będę miał wszystkie kanały po staremu?

 

Np. Teraz mam CANAL+ DISCOVERY HD a w nowej umowie go nie ma. Czy po klepnięciu nowej umowy zniknie mi teraz, czy po 31 X...?

A masz w mailu info o starcie oferty 1.11 czy od momentu aktywacji? Jak od momentu aktywacji to od razu zniknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam abonament do końca października.

 

Obecnie:

 

Cena: średnio chyba 53 zł/m-c

Pakiet: Extra +, paczka Canal+ i HBO na 3 miesiące

Dodatkowo: Multiroom, Pace 500 gb

 

Co mogę wynegocjować w nowej umowie? W poprzedniej właściwie w ogóle się nie targowali i już drugi telefon załatwił sprawę.

 

Teraz nie dają umów łamanych i jest drożej. Za Extra+ 6xCanal+ (bez discovery i seriale) wołają 69,90zł na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arr0w thx.

 

 

Czy zna ktoś odpowiedź na moje drugie pytanie

 

2. Czy jak klepnę maila by zaakceptować, to od razu dostanę te wszystkie kanały wg nowej umowy, a stracę to co miałem wg. starej? Czy może raczej do końca dotychczasowej umowy (31 X) będę miał wszystkie kanały po staremu?

 

Np. Teraz mam CANAL+ DISCOVERY HD a w nowej umowie go nie ma. Czy po klepnięciu nowej umowy zniknie mi teraz, czy po 31 X...?

 

Po zaklepaniu wskoczy Ci nowa oferta. Stara przestanie istnieć..... więc C+ Discovery zniknie......

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz w mailu info o starcie oferty 1.11 czy od momentu aktywacji? Jak od momentu aktywacji to od razu zniknie

Mam od dnia aktywacji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +24 mies.

Dzięx Ranger0 i ircios, bardzo mi pomogliście. Ta informacja jest dla mnie dość ważna.

Edytowane przez SlaWasII
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

również moja umowa konczy sie w tym miesiacu  po 15 miesiącach, na razie to samo mam łamańca średnia 53 zł, teraz dają Extra i 6 C+ za 69,90 umowa na 24 m-ce, co ciekawsze w punktah sprzedaży nie mają dla mnie propozycji bo "konsule" blokuja nasze konta by punkt sprzedaży nie zabrał klienta, tylko by konsultant dostał premie za przedłużenie umowy.

Dostał ktoś propozycje Extra na 15 m-cy plus może C+ lub HBO ??? lub inne dodatki

 i BŁAGAM NIE ZMIENIAJCIE TEMATU FORUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...