Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przy ofercie dla nowych abo z C+ na samym dole widnieje taki oto punkt 10. Dodatkowe kanały CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2 dostępne w promocji na 1 miesiąc w prezencie. Po okresie promocyjnym nastąpi automatyczne wyłączenie usług promocyjnych. Czy ktoś się orientuje o co kamam? Przecież to śmiech na sali np. Entry+ z CANAL+ Ilość kanałów: 74, w tym 32 w jakości HD*. * Podana ilość kanałów zawiera również kanały świadczone promocyjnie. Tak naprawdę po okresie promocyjnym (1 m-c) pozostaną kanały fta, naziemne i 6xC+  bez kanałów sportowych za 69,90!!! Czy ktoś jest jeszcze w stanie się na to nabrać. Oferta tej platformy zeszła na psy nie tylko programowo, ale taka propozycja to "przestępstwo". Nie zapominajcie, że u nas wciąż obowiązuje abonament RTV! Czy ktoś się orientuje ile chcą za taką propozycję dla stałych klientów?

Edytowane przez Le0nGC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza rozmowa z duk. Narazie nie dzwonią często ale kilka poprzednich rozmów odrzucalem. Umowa kończy się z końcem bieżącego miesiąca. Do rzeczy. Konsultant poinformował tylko ze umowa kończy się w tym miesiącu i ze mam 14 dni na zdanie sprzętu. A jeśli ewentualnie chciałbym zostać to prosi o telefon. Widzę że zmieniają taktykę. Pewnie chciał wyczuć czy mi zależy. Ale przyznam że jestem zaskoczony ich postawą. Podczas poprzednich negocjacji tego nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę cudem wróciły umowy 12 miesięczne. Przed chwilą tel z końcówką 7803 i oferta Extra+ i 8xC+ za 89 zł czyli tyle ile płacę.

A kilkanaście dni temu nawet słyszeć nie chcieli o krócej niż 24 miechy.

Za ofertę podziękowałem póki co, zapytał czego oczekuję więc odpowiedziałem że na 12 miechów w.w oferta za 69 zł [ dodałem ze 6xC+ wystarczy ] bo C+ zubożał piłkarsko i 89 zł to za dużo.

Czekam dalej choć z czasem umowy idą w dobrą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pierwsza rozmowa z duk. Narazie nie dzwonią często ale kilka poprzednich rozmów odrzucalem. Umowa kończy się z końcem bieżącego miesiąca. Do rzeczy. Konsultant poinformował tylko ze umowa kończy się w tym miesiącu i ze mam 14 dni na zdanie sprzętu. A jeśli ewentualnie chciałbym zostać to prosi o telefon. Widzę że zmieniają taktykę. Pewnie chciał wyczuć czy mi zależy. Ale przyznam że jestem zaskoczony ich postawą. Podczas poprzednich negocjacji tego nie było.

 

To taka zabawa w dobrego i złego policjanta. Następny co zadzwoni może Ci "stare" śpiewki opowiadać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ofercie dla nowych abo z C+ na samym dole widnieje taki oto punkt 10. Dodatkowe kanały CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2 dostępne w promocji na 1 miesiąc w prezencie. Po okresie promocyjnym nastąpi automatyczne wyłączenie usług promocyjnych. Czy ktoś się orientuje o co kamam? Przecież to śmiech na sali np. Entry+ z CANAL+ Ilość kanałów: 74, w tym 32 w jakości HD*. * Podana ilość kanałów zawiera również kanały świadczone promocyjnie. Tak naprawdę po okresie promocyjnym (1 m-c) pozostaną kanały fta, naziemne i 6xC+  bez kanałów sportowych za 69,90!!! Czy ktoś jest jeszcze w stanie się na to nabrać. Oferta tej platformy zeszła na psy nie tylko programowo, ale taka propozycja to "przestępstwo". Nie zapominajcie, że u nas wciąż obowiązuje abonament RTV! Czy ktoś się orientuje ile chcą za taką propozycję dla stałych klientów?

Punkt 10 dotyczy tylko oferty nc+ bez kanałow  canal+ na stałe w pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytam, oferta dla osób wypowiadających umowę jest w tej chwili zdecydowanie słabsza, aniżeli było to jeszcze przed rokiem.

Proszę o informację, na jaką ofertę mogę teraz liczyć (wypowiedzenie dawno zarejestrowane, dzwonią cały czas z BUK, ale na razie nie odbieram), przy założeniu, że chcę zachować to co mam.

Rozumiem, że nazewnictwo pakietów również się zmieniło, więc który pakiet powinien mnie interesować, żeby nie "umoczyć" i nie klepnąć pakietu niższego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią do mnie od 2 miesięcy, umowa do końca listopada, wypowiedzenie nie złożone i cały czas mam te same oferty co Ty. Superpremium +8c 99, a +6C 94,9. Nie chcą nic zejść.

Ja jestem w stanie zaakceptować ofertę Superpremium 8C+ HBO GO, CANAL+ VOD, HISTORY, H2, MULTIROOM za 99.90 na 24 miesiące ale w tej chwili raczej nie zejdą do tego poziomu... Zobaczymy co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy czy w najbliższym czasie trend umów na 12 miesięcy się utrzyma czy to tylko taki przypadek.

Facet powiedział mi, że 12 miesięczne umowy są non stop, na co ja mu, że kilkanaście dni temu jak dzwonili to nie było mowy o takim okresie, tylko 24 miechy. Zamilkł. Widać jak trafisz tak masz, nawet tego samego dnia chyba możesz otrzymać od jednego konsula coś za np. 69 zł, a drugi po godzinie ci powie, że to niemożliwe i ostatnio nie było takich ofert.

Cyrk na kółkach.

@cesc4

No chyba wypada ci tylko Extra+ z 6xC+ lub 8x C+ [ zależy co ci pasi, moim zdaniem nie warto brać 8x ]

Mi to proponowali za 89 zł [ bez mr ], może ugrasz 79 zeta, choć na razie to chyba nie.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10, dlaczego Twoim zdaniem nie warto brać 8xC+ ? Czy przypadkiem nie lepiej wziąć wszystkie Canal+ dla pewności, że np zobaczy się wszystkie mecze Ekstraklasy? C+ miał wielokrotnie w zwyczaju tak rotować meczami na różne kanały, że raz był mecz na Canal+, innym razem na Canal+Sport, a jeszcze innym np na Canal+Family.

 

89zł bez multiroomu to bardzo drogo. Dotychczas można było mieć taki pakiet poniżej 60zł i nagle taka podwyżka, ponad 30zł? Nie wspomnę o tym, że nieznany jest los Eleven Sports, a tutaj interesuje mnie dostęp do ligi hiszpańskiej...

 

Ogólnie najważniejsze dla mnie kanały to: Canal+(raczej wszystkie),Eleven Sports,Eurosport,Eurosport 2 + Multiroom. Wychodzi na to, że teraz za to wszystko będzie trzeba zapłacić około 100 złotych, nawet na wypowiedzeniu... ?

Edytowane przez cesc4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tracer10, dlaczego Twoim zdaniem nie warto brać 8xC+ ? Czy przypadkiem nie lepiej wziąć wszystkie Canal+ dla pewności, że np zobaczy się wszystkie mecze Ekstraklasy? C+ miał wielokrotnie w zwyczaju tak rotować meczami na różne kanały, że raz był mecz na Canal+, innym razem na Canal+Sport, a jeszcze innym np na Canal+Family.

 

89zł bez multiroomu to bardzo drogo. Dotychczas można było mieć taki pakiet poniżej 60zł i nagle taka podwyżka, ponad 30zł? Nie wspomnę o tym, że nieznany jest los Eleven Sports, a tutaj interesuje mnie dostęp do ligi hiszpańskiej...

 

Ogólnie najważniejsze dla mnie kanały to: Canal+(raczej wszystkie),Eleven Sports,Eurosport,Eurosport 2 + Multiroom. Wychodzi na to, że teraz za to wszystko będzie trzeba zapłacić około 100 złotych, nawet na wypowiedzeniu... ?

Ja wiem, ze C+ ma różne fenomenalne pomysły co do umieszczania meczy na różnych kanałach, ale czy umieściliby jakieś mecze ligi polskiej w C+ seriale lub C+ Discovery? Bo o tych dwóch kanałach mowa w przypadku różnicy 6x czy 8x. No chyba na takie szopki ich nie stać jednak.

Co do reszty to jak w przypadku chęci płacenia mniej niż np. 89 zł to musisz sobie zadać pytanie z czego zrezygnujesz, bo to co masz teraz i jak dalej chcesz mieć to cenią sobie niezwykle.

Napisałem ci o 6x C+ bo ta opcja trochę ci obniży cenę w negocjacji.

Ale wszystko co teraz się dzieje może nie mieć znaczenia za miesiąc np., masz czasu półtora miesiaca więc spokojnie czekaj, gorzej przed świętami nie zrobią, więcejj ak teraz krzyczeć już nie będą, a święta to niby czas żniw, więc takimi cenami i umowami na 24 miechy raczej tych żniw nie będą mieć.

Wyślij wypowiedzenie i czekaj nawet do ostatniego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecze na C+ Family byly, jak nie było kanału C+Sport2...

Mecze (Ekstraklasy) na C+ Family byłÇy nawet wtedy, gdy wolny był Canal+ Sport. Tak było zaraz po fuzji, by zapewnić dostępność do ligi. Potem raptem coś im się odwidziało i raptem przerzucili wszystko do CANAL+ PREMIUM / C+ Sport. A omamionym bajkami i zapewnieniami ludziom pozostało oglądanie innych lig lub ekskluzywnego kontentu filmowego premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę cudem wróciły umowy 12 miesięczne. Przed chwilą tel z końcówką 7803 i oferta Extra+ i 8xC+ za 89 zł czyli tyle ile płacę.

A kilkanaście dni temu nawet słyszeć nie chcieli o krócej niż 24 miechy.

Za ofertę podziękowałem póki co, zapytał czego oczekuję więc odpowiedziałem że na 12 miechów w.w oferta za 69 zł [ dodałem ze 6xC+ wystarczy ] bo C+ zubożał piłkarsko i 89 zł to za dużo.

Czekam dalej choć z czasem umowy idą w dobrą stronę.

 

Te umowy są ciągle tylko, że na 12 miesięcy nie dostaniesz ceny takiej jak na 2 lata za Comfort i 6xC+ 59,90 lub Extra i 6xC+ za 69,90

Mi w połowie września proponowano właśnie na 12 miesięcy Comfort i 6xC+ 59,90, do dziś żałuję, że to odrzuciłem.

To była najlepsza i zarazem ostatnia tak dobra oferta :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...