Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rok temu siostra przedłużała umowę, tylko na comfort i extra za 49,90 i take rachunki dostawała na meila, co ciekawe od początku nowej zeszłorocznej umowy działają jej wszystkie canal+ wraz hbo.... wiem może nie uwierzycie ale tak jest, pewnie błąd w systemie...nawet nie myślała tego zgłaszać...

 

Cóż umowę ma do października, ale już wydzwaniają proponują tą samą cenę co jest śmieszne już mogli by się wysilić i obniżyć z 5zł... siostra chce wymienić zamulonego sagemcoma na wifibox+ tylko nagle nie ma ich na magazynie dla umów przedłużeniowych a tylko dla mutiroomu dodawają i jedyną opcją to wifipremiumbox+ za 5mc lub turbo jakiś tam też za 5mc,,,

 

Wiem że jak zmieni dekoder straci już do darmochych canal+ i hbo.. czy jest szansa że do października będą wifiboxy+ by mogła wymienić i czy obniżą o 5zł pakiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż umowę ma do października, ale już wydzwaniają proponują tą samą cenę co jest śmieszne już mogli by się wysilić i obniżyć z 5zł...

 

A czemu mieliby obniżać? Poza tym uważasz, że za dostęp do wszystkich kanałów tematycznych 49,90zł to dużo? Jeżeli tak, to zobacz co konkurencja oferuje za taką ilość kanałów. Jakby nie patrzeć te 49,90zł to i tak 10zł rabatu miesięcznie ws stosunku do tego co mają nowi przychodzący do nc+.

 

Kiedyś ten pakiet można było otrzymać nawet za 39,90zł przy przedłużeniu, ale ewidentnie widać, że postawili na podwyższenie ARPU i wątpię, że coś ugrasz niż pozostanie przy obecnej cenie, ale do października jeszcze trochę czasu jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

......Wiem że jak zmieni dekoder straci już do darmochych canal+ i hbo.. czy jest szansa że do października będą wifiboxy+ by mogła wymienić i czy obniżą o 5zł pakiet?

Straci nawet jak dekodera nie wymieni...... wystarczy,że nowa umowa wejdzie w życie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż umowę ma do października, ale już wydzwaniają proponują tą samą cenę co jest śmieszne już mogli by się wysilić i obniżyć z 5zł...

 

A czemu mieliby obniżać? Poza tym uważasz, że za dostęp do wszystkich kanałów tematycznych 49,90zł to dużo? Jeżeli tak, to zobacz co konkurencja oferuje za taką ilość kanałów. Jakby nie patrzeć te 49,90zł to i tak 10zł rabatu miesięcznie ws stosunku do tego co mają nowi przychodzący do nc+.

 

Kiedyś ten pakiet można było otrzymać nawet za 39,90zł przy przedłużeniu, ale ewidentnie widać, że postawili na podwyższenie ARPU i wątpię, że coś ugrasz niż pozostanie przy obecnej cenie, ale do października jeszcze trochę czasu jest.

 

Ano dlatego dużo bo w CP- 45 zł na ms za wszystkie tematyczne z cinemaxem, filmboxem i sundancem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie NC+ tez nie ma ofert przedluzeniowych.

Kolega @jahve ma na mysli jak sadze oferte z pakietem wszystkich kanalow w CP bez HBO I XXX, ktory kosztuje 59.99 i na przedluzeniu mozna go dostac w ofertach lamanych 5×0 i 7 lub 10x59.99.

Daje to srednio 35 lub 40zl.

Porownujac do NC+ jest to pakiet Extra (bez Multi i kilku/kilkunastu innych kanalow) + Filmbox + Cinemax + H + H2 + Sundance

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na taką ofertę?

Umowa na 12 ms za 70 zł- Extra, C+6, Cinemax, Sundance, nc+GO konto podstawowe.

 

Do końca umowy sporo czasu (do jesieni), warto?

Oczywiście, że nie .

 

Możesz rozwinąć wypowiedź? Osobiście uważam, że byłoby to dobra oferta ale za 60 zł, choć patrząc na obecną politykę firmy to chyba najlepsze co na dzień dzisiejszy można uzyskać. Nie wiem jak przedstawiają się oferty na dzień zakończenia umowy/ 14 dni po zakończeniu umowy, bo jak dotąd NIKT się nie podzielił tą wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo np. kanal MGM HD, ktory tez jest bez reklam, i jako tako trzyma i prezentuje sie dobrze. Poza tym jest jeszcze kilka kanalow lub wersji HD, ktorych CP nie ma.

 

Możesz sprecyzować, o które kanały chodzi? Z tego co ja zauważyłem to nc+ ma na wyłączność kanały z "+", MGM HD, Discovery Historia, Motowizja, Sportklub, Zest i chyba też Stars i Trace Urban, innych różnic na korzyć nc+ nie znalazłem.

Oraz BBC Earth HD, Discovery Turbo Xtra HD, Adventure HD, TVP ABC, Puls2, Baby TV, MEZZO

A Tu link dla porownania co posiada CP i nc+ viewtopic.php?p=1089023#p1089023

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co powiecie na taką ofertę?

Umowa na 12 ms za 70 zł- Extra, C+6, Cinemax, Sundance, nc+GO konto podstawowe.

 

Do końca umowy sporo czasu (do jesieni), warto?

Oczywiście, że nie .

 

Możesz rozwinąć wypowiedź? Osobiście uważam, że byłoby to dobra oferta ale za 60 zł, choć patrząc na obecną politykę firmy to chyba najlepsze co na dzień dzisiejszy można uzyskać. Nie wiem jak przedstawiają się oferty na dzień zakończenia umowy/ 14 dni po zakończeniu umowy, bo jak dotąd NIKT się nie podzielił tą wiedzą.

 

Mnie osobiście śmieszą posty typu "warto - nie warto, brać - nie brać?". To każdego indywidualna sprawa na co chce swoja kasę wydawać i ile możne na dany cel przeznaczyć. Generalnie każdy wytresowany konsul zaczyna z Wami rozmowę od tzw. "badania potrzeb" - jego badanie jest nastawione na pokazanie, ze potrzebujecie wszystkiego, ale myślę że każdy powinien sobie zrobić takie badanie we własnym zakresie, ustalić co za ile, co mogę poświęcić itd.

 

Ja np. utargowałem 20zł, z netem to moge 10zł dołożyć do tv, ale nie więcej bo oferta się pogorszyła i mam do tego taki stosunek że wszelkie tele-tv-komy dymaja nas strasznie i zamiast na nas zarabiać te marne 10-15zł dodatkowo powinni ograniczyć etaty koordynatorów regionalnych, kierowników, dyrektorów itd. które nic nie wnoszą bo cała sieć działa poza nimi, a Ci tylko biorą niemała kasę i wprowadzają zamęt. Szkolenia typu "alko do oporu" też można by ograniczyć i od razu w kasie środków by przybyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie byłem tu lata świetlne a wiadomo że umowa niedługo się kończy.Właśnie sprawdziłem strone NC+ żeby zaznajomić sie z ich pakietami.2 pytania czasami daja 6x C+ a czasami

8 xC+.Jakich 2 kanałów brakuje?I czy Comfort+ różni sie od Extra + tylko 4 kanałami( CN,Eurosport 2 HD, Animal planet HD i MTV live hd? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc moja sytuacja była taka:

W Canal+ od 2010, potem nc+, ostatnia umowa łamaniec 4x0, 11x 79,90. Wypowiedzenie złożone, umowa do końca lipca. Około 15 telefonów z DUK, wszystkie oferty odrzucane. Zaznaczam, że nie zależało mi na przedłużeniu umowy. 23 czerwca urodziła mi się córka, więc koncentruję się na jej oglądaniu, a nie TV:) Ale 25 czerwca dzwoni znowu DUK z "super ofertą" - 69,90 za 6xC+ itd. Oczywiście odrzuciłem mówiąc, że max daję 59,90 za 6xC+ razem z HBO albo z końcem lipca się rozstajemy i pójdę do CP właśnie za 59,90. Dodałem, że konsultanci mnie oszukali co do ligi włoskiej, że kanał Eleven i w ogóle nie szanują klientów, a w ogóle to zdenerwował mnie i nie przedłużę dla zasady:) Miły Pan odparł mi na to, że da te 6xC+ razem z HBO na 6m za 59,90 zł, a jak chcę 8C+ to za 79,90 i dorzuci 6m HBO. Powiedziałem, że na tych ich nowych serialach i discovery nic nie ma, więc wezmę to za 59,90 ale muszę coś jeszcze dostać, więc dostałem dodatkowo Cinemax na 6m. Zgodziłem się i umowę kazałem mu aktywować od razu co też zrobił. Aha, już ponad 3 tygodnie od przedłużenia a mam cały czas komplet C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałeś w czerwcu czy lipcu? Różni są ludzie chociaż według mnie bez sensu są te terminowe ofert na coś tam, bo im biega żebyś wziął to albo zapotniał wypowiedzieć. Oni to w ogóle mówią że jeszcze dodadzą coś tam coś tam o wartości takiej, a nie takiej (żeby nas podjarać) a spróbujcie wtedy powiedzieć, że nie to nie dzięki... maja problem, bo oferty od razu są z tym pisane (zapomnisz o HBO - [beep] 20zł). Ostatnie przedłużenie u mnie wytargowane okazało się być problemowe bo za mało chcę - H2O na 6 mies. - nie dziękuję, oj to odzwonimy - odwonili ale trochę to trwało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużałem pod sam koniec czerwca, chyba 28 czerwca. Przypomniałem sobie też, że bodajże dwa lata temu przedłużałem umowę już po jej wygaśnięciu tzn. po złożonym wypowiedzeniu nie przyjąłem żadnej oferty (kanały wyłączyli kilka dni po końcu umowy). Zadzwoniłem wtedy do DUK z pytaniem, gdzie mogę zdać sprzęt i dostałem sensowną ofertę, którą przyjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałem umowę tzw. łamańca 5x0 i 10x 79,90 w tym 6xcanal, comfort + extra plus HBO na 9 miesięcy, ostatnia propozycja

6xcanal plus comfort za 59,90zl lub 6xcanal plus comfort i extra oraz 6 miesięcy HBO, 12 m-c history i miesiąc h2(chce na 12m-c). Podejrzewam, że z ceny trudniej będzie zejść ale co waszym zdaniem można jeszcze ugrać w tej cenie? A zapomniałem dodać umowa 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...