Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co tu piszecie to mój związek z nc+ zmierza ku końcowi. Umowę mam do końca czerwca br. Mam U+ C+ MR za 49zł i jak w maju dzwonili powiedziałem, że za tą cenę muszą mi dodać internet i ... przestali dzwonić.

A teraz widzę, że nawet posiadanych warunków się nie utrzyma, więc time to say goodbye.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że za bardzo zniżali ludziom abonamenty przy negocjacjach, teraz zdali sobie z tego sprawę. Pisałem już wcześniej, że w pewnym momencie trzeba to ukrócić bo na dłuższą metę będzie to dla nich nieopłacalne. I to się właśnie dzieje. Niestety za swoje wcześniejsze błędy, NC+ zapłaci teraz odejściami rozpieszczonych klientów, bo oni chcieli płacić coraz mniej a to się tak nie da...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega widzi sprawę błędnie. To nie polityka rozpieszczania (bo dotyczy to niewielkiej grupy abonentów) tylko braku wizji i STRATA czasu na przepychanki w samej firmie oraz granie na przeczekanie z jednym celem : zachować bazę za wszelka cene. CIĄGLE bowiem nie wiadomo kto stanie się głównym właścicielem platformy.

Szkoda, ze Kolega niniejsze relacje z negocjacji bierze za odnośnik. Setki tysięcy abonentów przedłuzaja umowę na "rewelacyjnych" warunkach zaproponowanych przez konsultanta w 1. rozmowie. Warunków, które TU uwazane są za śmieszne i nie do zaakceptowania.

Np. standard to dawny Universe (Comfort+Extra+Multi bez dodatków) z Sagemcomem za ok. 40 zł/m . Takie oferty podpisuje gros abonentów. I myśla, że złapali Pana Boga za nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.Lepiej uświadomieni abo-internauci to promil przedłużających umowy.I nie wszyscy chcą coraz taniej bo np. ja chce co najmniej to samo za tyle samo a od lat nie schodzę poniżej 59,9.

 

Pomijam już kwestię że po tylu latach obecności na rynku operator dawno powinien wprowadzić procentowy rabat zależny np. od stażu.Im dłużej jesteś abo tym masz większy procentowy upust który przysługiwałby z automatu a nie był przyznawany od widzimisię konsultanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ciebie nieuzasadnione a dla nich widocznie tak. To jest prywatna firma nastawiona na zysk i różnymi sposobami dąży do uzyskania tego zysku. Na pewno wiedzą też dlaczego podnoszą nam ceny, mimo tego, że od nowego sezonu Canal+ nie pokaże już Serie A i Ligue 1. Nie wiadomo co z ligą hiszpańską...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkei oferty tutaj przedstawione są po prostu zbyt drogie. Każa nam płacić więcej albo tyle samo, za mniej :brawo::brawo:

Moja umowa kończy się 30.06.2015 ja już wybrałem Polsat. Nie miałem wyjścia. Teraz płace 53,26 :

 

Comfort+

Extra+

6C+

Filmbox 15m

HBO 15M

 

a proponuja

 

Comfort+

6C+

HBo 6m

za 59 zł/12ms

 

:shock:

 

 

Drogo drogo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wymiękam i rezygnuję. Nie będę płacił 120 zł za oglądanie 1z10 czy Wiadomości bo mam to za darmo w DVB-t. Canal+ jak włączę to albo w połowie filmu albo powtórka albo nic ciekawego. C+ zresztą poutykane w piętnastu miejscach. Doba internetu się zaczęła i jest co oglądać i czytać. Są kanały na ten przykład (TVN turbo chyba) co pokazują już filmiki z internetu! Solorz trend dawno zrozumiał i punktuje darmowymi miesiącami albo niskim abo. A tu wiadomość, że dodatkowego członka zarządu zatrudnili. Na infolinii utrzymaniowej sami studenci nie mający żadnej wiedzy i dyspozycyjności. Jedno co wiedzą to że cena ma być wyższa. Czas przygotować magazyny na zwracany sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie tak marudzić !!

Liga włoska czy francuska kto to oglada... tam nawet na trybunach pustki

Moze dzieki temu wiecej meczy z angielskiej bedzie wiec tylko na plus

Ci co gadaja ze do Polsatu pojda to niech ida to jest inna grupa docelowa ( bez sportu oraz paczki filmow c+ ) powiedziałbym mało wymagający widz.

Cena za pelny pakiet w okolicach 80 zl to wg mnie bardzo dobra cena ( bez paczki sportowej powinno byc 60 )

Tzw biedni studenci maja tak prace nie/moga wam dawac pakietow za pol darmo bo wy tak chcecie .

Ja place chyba 70 zl i uważam ze to bardzo tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą moja rozmowa z konsultantem zakończyła się śmiechem w jego kierunku. Moja umowa kończy się z ostatnim dniem sierpnia i zaproponował mi nową, dwunastomiesięczną za 119zł. 8xC+, MR (Pace+Sagemcom), HBO. Powiedziałem mu, że będę znów musiał pisać wypowiedzenie, bo coś takiego jest nie do przyjęcia i że tak naprawdę, to żadne HBO i dwa dodatkowa kanały C+ mnie nie interesują i że ich po prostu nie chcę. Odparł, że teraz każde wypowiedzenie jest rozpatrywane indywidualnie i bardzo możliwe, że nie przyniesie żadnych korzystnych rezultatów dla mnie. Nic, zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie tak marudzić !!

Liga włoska czy francuska kto to oglada... tam nawet na trybunach pustki

Moze dzieki temu wiecej meczy z angielskiej bedzie wiec tylko na plus

 

Powiedz to zagorzałym kibicom Serie A, którzy tylko dla transmisji meczów ligi włoskiej płacą za Canal+. Na pewno ucieszą się z transmisji Premier League. I nie myśl, że pokażą więcej meczów z Anglii w C+. Pokażą tyle co w zakończonym sezonie (takie mają prawa wykupione). I na koniec opisz co byś teraz czuł, gdybyś dowiedział się, że od nowego sezonu mecze angielskie nie będą już w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestance tak marudzic !!

Liga wloska czy francuska kto to oglada... tam nawet na trybunach pustki

Moze dzieki temu wiecej meczy z angielskiej bedzie wiec tylko na plus

Ci co gadaja ze do polsatu pojda to niech ida to jest inna grupa docelowa ( bez sportu orac paczki filmow c+ ) powiedziałbym mało wymagajacy widz

Cena za pelny pakiet w okolicach 80 zl to wg mnie bardzo dobra cena ( bez paczki sportowej powinno byc 60 )

Tzw biedni studenci maja tak prace niemoga wam dawac pakietow za pol darmo bo wy tak chcecie

Ja place chyba 70 zl i uwarzam ze to bardzo tanio

Uważać, że jest tanio, możesz, ale ceny weryfikuje rynek czyli nie jeden abonent, a tysiące.

Fajnie by było, gdyby w miejsce ligi włoskiej/francuskiej leciały mecze angielskiej, ale to raczej nierealne - jeśli się nie mylę, to są to często zupełnie inne godziny - angielska leci po południu do wieczora, a włoska/francuska - wieczorem.

To co było wyjątkowe w nc+ do tej pory to ich kanały C+ i ichniejszy sport. Jeśli teraz nie będą mieli ligi włoskiej, francuskiej, a dodatkowo jeszcze odpadnie im hiszpańska i NBA (które mają chyba do końca 2015), to dla wielu płacenie więcej za dużo mniej stanie się kompletnie bez sensu.

Ligę angielską mają też tylko do końca sezonu 2015/2016. Jedyny "elitarny sport", który im zostanie to Liga Mistrzów - bodajże do sezonu 2017/2018.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Obecnie płacę 84,90zł za poniższą ofertę:

- Comfort+,

- Multiroom Standard,

- Extra+,

- Multi+,

- Premium Sport & Film,

- ultraBOX+

 

Umowa kończy się we wrześniu a już zaczęły się notoryczne telefony ze strony nc+ o przedłużenie umowy...

Czy uważacie, że dodatkowo kanały HBO na całą umowę (12m) oraz drugi dekoder gratis (prywatny poszedł na złom...) jest osiągalne przy tej samej opłacie miesięcznej a może nawet jej obniżeniu?

Nie wiem od czego zacząć negocjacje bo "miły" Pan z nc+ stwierdził ze może mi przedłużyć umowę na prawie identycznych warunkach (odcięcie C+ Discovery i C+ Seriale) za identyczną kwotę co dla mnie jest niezbyt zrozumiałe ;)

 

Z góry dziękuję za opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24,99 za comfort plus to dobra cena czy dalej walczyć o 19,99? A tak a propos całej tej oferty nc plus to nic za bardzo nie ma. Nigdy nie mogę trafić w film. Często jak coś mi podpisuje to jak mam chwile czasu to sobie z neta oglądam wtedy kiedy mi pasuje. Ta cała oferta filmowa to jedna wielka lipa.

Mam pytanie czy ta cena 24,99 dotyczy zwykłego Comfortu, czy Extra.

 

Na razie konsule mówią żeby mieć Canal plus to nie ma bata muszą wcisnąć za 59,90 dokładając hbo na 6 miechów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Państwa,

 

mój pakiet:

PAKIET

COMFORT+

MULTI+

EXTRA+

HBO

PREMIUM SPORT &FILM

NAJEM ULTRABOX+

CANAL+ VOD

 

Płace 79,90msc i kończy mi się teraz umowa.

Zależy mi na wszystkich C+ bo oglądam mecze, innych może nie być :D

Za ile mógłbym to wyrwać?

Drugie pytanie czy jest jeszcze możliwy Multiroom "po staremu" czyli dwie oddzielne karty np kombinacja Pace+ Sgemcomi czy mógłbym to uzyskać?

Dzięki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Obecnie płacę 84,90zł za poniższą ofertę:

- Comfort+,

- Multiroom Standard,

- Extra+,

- Multi+,

- Premium Sport & Film,

- ultraBOX+

 

Umowa kończy się we wrześniu a już zaczęły się notoryczne telefony ze strony nc+ o przedłużenie umowy...

Czy uważacie, że dodatkowo kanały HBO na całą umowę (12m) oraz drugi dekoder gratis (prywatny poszedł na złom...) jest osiągalne przy tej samej opłacie miesięcznej a może nawet jej obniżeniu?

Nie wiem od czego zacząć negocjacje bo "miły" Pan z nc+ stwierdził ze może mi przedłużyć umowę na prawie identycznych warunkach (odcięcie C+ Discovery i C+ Seriale) za identyczną kwotę co dla mnie jest niezbyt zrozumiałe ;)

 

 

 

Z góry dziękuję za opinie.

Ileż to razy można przypominać....

Negocjacje z Nc+ zaczynamy od złożenia wypowiedzenia. To co oni proponują przed... nie wymaga żadnego komentarza. Szkoda (słów) klawiatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich meczy wystarczy 5xC+

czyli które to będą kanały?

co do meczy to nie będzie Serie A Ligue 1 i NBA?

 

Acha, co do mojej obecnej oferty to miałem na 15msc 5mscx0zł i potem 79,90 x 10msc co dawało średnią 53,26 :)

 

Te które miałeś do tej pory.Nowe Canal+ to Seriale i Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...