Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)
I co miałeś wcześniej oraz za ile?

 

Odpowiedź udzielona wcześniej:

 

Słuchajcie, jeśli kogoś to zainteresuje to wszystko możecie praktycznie mieć za darmo tzn.

Ja miałem abonament starsze Canal + Platinum w tym canały +, MR, dwa dekodery za bodajże 62zł ale ......

[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyżej piszę co miałem.

Jak to przebiegało? ano najpierw tradycyjnie pisemko do nc+ o rozwiązanie umowy (powód niezadowalające propozycje ;) ) oczywiście poleconym w miesiącu poprzedzającym miesiąc w którym się kończyła umowa i.... czekanie - w międzyczasie jakieś trzy telefony z propozycjami - oczywiście odrzucone.

Teraz najważniejsze tuż przed końcem rozwiązania 3,2 a nawet 1 dzień przed , będą dzwonić z Działu Utrzymania Klienta :) ( jednak wcześniej dowiedziałem się ze swoich źródeł że oni mogą wszystkie pakiety ale OPCJONALNE dać za darmo czyli 0zł i to mogą wszyscy bez wyjątku ale oczywiście wszyscy tego nie robią czemu? może mają jakieś dodatkowe premie za namowę za kasę ale wiem z dobrego źródła że mogą dać wszystko za darmo - oczywiście z Opcji) tak więc pakiet sobie wybierasz najrozsądniej jest wziąć Universe plus wszystkie pakiety za 0zł jeśli komuś potrzebny MR też dostanie za 0zł, jeśli drugi dekoder to tu niestety ulgi nie ma i nie mają 20 dychy trzeba wybulić, ale jeśli komuś nie potzrebny to ten pakiet będzie miał za 59zł

Oczywiście to jest chyba loteria na jakiego się trafi z Działu Utrzymania Klienta, Ja trafiłem na fajnego bez żadnego ale mi dał i nie trzeba było długo przekonywać tylko powiedzieć że sąsiad czy brat taki pakiet dostał i Ja też chcę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja jest chyba niespójna, bo ani kwota ani zawartość się kupy nie trzyma.

 

Dobrze jest wszystko, nadpłaty ma 7 groszy. 79,00 złotych minus 0,07. 78.83. Ja płacę tyle samo, ale zamiast Universe mam Platinum (nie wiem po co mi to na pocyfrowych tunkach), ale za to nie mam fikołków. No i jeden tuner, nie dwa, więc można założyć, że płacę więcej o 20 złotych. Następne negocjacje chciałem oprzeć na tym, że niepotrzebny mi Platinum, że wystarczy U+ z całą paczką C+ i tym sposobem zejść o 20 złotych, właśnie na 59. Cóż, może się uda, czas na obmyślanie strategii do lipca, AsRadzio rozłożył mnie na łopatki, trzeba zapisać sobie tę fotkę, może się przyda przy negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nowy sezon "wypowiedzenie, telefony od ncplus" rozpoczęty :)

Mam Universe+/6xCanal i było 3xHBO za darmo przez 6 miesięcy plus do tego mam stary HD SAGEMCOM DSI83 i tyle za 49zł...

 

chciałbym wymienić dekoder na mediaBOX+(nie chce żadnych multiroomów) no i tradycja U+/6xCanal da rade to za 49zł ew plus HBO za 49/59zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie posiadam

Universe+/MULTIROOM STANDARD/CANAL+ Platinum OP/Najem ultraBOX+ za 59 zł to mam

Umowa kończy się w kwietniu. Fantasyczna Pani zadzwoniła do mnie z jeszcze

fantastyczniejszą ofertą za to samo co mam tylko za 99 zł.

Wypowiedzenie dopiero bede wysyłał. Mozecie powiedzieć czy po walkach cena

z to co wypisałem jest taka sama czy mozna jeszcze cos wychaczyc????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie posiadam Universe+, 6xC+, PACE PVR (6 mies. - 49zł, 6 mies. - 59zł)

 

Zamierzam przedłużyć na Universe+, 6xC+, PACE PVR i dodatkowo HBO za 49zł - skoro za 59zł ludzie przedłużają razem z MR!

 

myślałem o mediaBoxie od ADB ale w tej cenie to chyba będzie nieosiągalne...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

A ja mam pytanie z innej beczki, do tych "Platyniarzy" co mają Canal+ Platinium od 119 - 99zł miesięcznie z Mediabox+, jakie Wam są przedstawiane oferty przedłużeniowe - czemu pytam? Bo chce się dowiedzieć, czy mając Mediabox+ proponowali Wam składaki Universe + OP Canal+ Platinium za 49-79zł? Jeżeli tak to wygląda, że Mediaboxa można mieć za tą cenę. Pytanie brzmi: "Czy tylko Ci z 119-99zł mogą na niego liczyć"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie proponowano za 5zł m-c a płacę 49zł abonamentu.

 

Z Twoich słów wynika, że można go mieć. W twoim przypadku dzierżawa 5zł miesięcznie, ale płacisz 54zł - wniosek jest prosty,że można go mieć. Ale z drugiej strony teraz tak myślę sobie nie opłaca się go brać, bo w "składakach" nie ma VOD, prócz Canal+VOD prawda? Tak czy inaczej, dziś przyszło potwierdzenie odbioru, a więc czekamy do ostatniego tygodnia umowy.

 

Celuje w Universe+ OP Canal+ Platinium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z VOD na mediaboxie masz to co sobie wynegocjujesz. O dostępność Canal+ VOD warto zapytać przy opcji 6xCanal+. Mediabox proponowano mi raz 5zł, raz 10zł i może nawet później trochę żałowałem, że przegapiłem okazję, ale pomyślę nad wymianą podczas kolejnego aneksu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...