Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Obecnie mam full extra czy w tym momencie mogę wyrwać to samo w niższej cenie ?? Dodam iz do full extra dochodzi mi najem abd i multi w sumie 119 zł. Da radę coś utargować po wysłanym wypowiedzeniu.

 

Wcześniej miałem pakiet FULL EXTRA + RedLight HD + MR Standard i najem abd za 124 zł miesięcznie obecnie mam to co na screenie za 104 zł przez pierwsze 12 miesięcy następnie od 13 do 24 miesiąca umowy dochodzi opłata za MR 10 zł. Mogę płacić średnią 109 zł miesięcznie.. Jest wszystko to samo co w Full Extra + z nowości doszło mi H2, Adventure HD, Hustler i HBO GO.

Załączę Ci screen z ICA abyś wiedział w co strzelać :)

34460854185895991688.jpg

Oczywiście po przedłużeniu umowy musiałem coś reklamować i reklamowałem Seriale+ oraz Sundance bo mi to zabrano, ale uruchomili to od ręki.

Z tego co pamiętam taki sam pakiet jak full extra z mr i najmem dekodera proponowano mi za 94 albo 99 średnio :) oczywiście wysyłałem do nich wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką można aktualnie w DUK (po wypowiedzeniu) otrzymać ofertę na samo czyste Comfort+Multi+? Mam ofertę do końca stycznia.

DUK mi nie chce zejść poniżej 39,99 zł + 5 zł za turboboxa.

 

Da się tutaj coś jeszcze ugryźć? Mam aktualnie ofertę z kablówki Multimedia za 33 zł miesięcznie, teoretycznie uboższy pakiet kanałów (ale są wszystkie które oglądam) i niestety mniej kanałów HD.

Do tego na forum w temacie Multimeda czytam negatywne opinie dotyczące Bitrate i jakości obrazu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj negocjowałem telefonicznie ofertę i otrzymałem natępującą ofertę:

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

NAJEM PVR 20zł

Premium Sport 49zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Jestem w temacie zielony - czy jest w tym opcja multiroom? Bo taką ustaliłem w rozmowie telefonicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj negocjowałem telefonicznie ofertę i otrzymałem natępującą ofertę:

 

dziękujemy za skorzystanie z oferty/usługi:

 

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

EXTRA+ 30zł

NAJEM PVR 20zł

Premium Sport 49zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 15m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zl przez 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

 

Jestem w temacie zielony - czy jest w tym opcja multiroom? Bo taką ustaliłem w rozmowie telefonicznej.

 

Witam

Kolego pamiętaj o tym że jeśli dostałeś już ofertę na meila to wcześniej zgodziłeś się na nią telefonicznie i.....

Jeśli wiesz ze w rozmowie telefonicznej była mowa o Multiroomie a nie dali ci w propozycji na meila bez MR

to dzwoń jak najszybciej.

 

Jeśli nie wyrazisz zgody na ofertę którą dostałeś na meila to musisz ponownie wysłać rezygnację pocztą - tak mnie poinformowali jak przedłużałem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja multiroom jest aktywowana w momencie odbioru dekodera w punkcie NC+ ,dlatego w linku tego nie ma.

Jest bodaj miesiąc na aktywacje tej opcji i jesli ją uzgodniłes telefonicznie to po akceptacji warunków idziesz do APO po deka.

Wiem bo sam miałem podobnie i tez dzowniłem dlaczego multiroom był niewyszczególniony w linku aktywacyjnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzając się na ofertę, automatycznie anulujecie wypowiedzenie każdy tutaj chyba słucha podsumowanie jest tam coś w stylu "rozumiem że w związku z uruchomieniem nowej promocji odstępuje Pani od rezygnacji ..." a jeżeli coś się w mailu nie zgadza to wystarczy zadzwonić na DUK przedstawić sytuację i zostanie wysłany nowy mail z poprawioną ofertą. Konsule też są ludzmi i każdemu może się zdarzyć błąd. Wystarczy coś źle kliknąć w systemie.

Sam miałem problem z HBO, bo nie było w mailu, ale zostało mi włączone więc nie jest źle :):brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem UNIVERSE+,PLATINIUM,MR,PACE płaciłem 59 zł

Umowa podpisana dziś :

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Najem ultraBox+ 0 zł przez 24 m dla Abonentów

 

Wychodzi 59,90 zł stała opłata przez 24 m.Jestem zadowolony.Pozdrawiam i życzę owocnych negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już po wszystkim.

 

Było:

 

Universe z opcją 6 Canal+ za 49 zł+ 5 zł najem Mediaboxa

 

Od dziś:

 

Comfort+ 19,90 zl 15 m

Multi+ 0 zl 15 m

Extra+ 20 zl 15 m

Premium Sport 5 zl

Premium Film 5 zl

HBO 0 zl 15 m

Najem mediaBox+ 5 zl przez 15 m

 

Daje to za wszystko 54,90 zł. Jestem zadowolony. O kanały za 1,99 czy inne z oferty nc+ nie walczyłem. Tak samo nie chciałem walczyć o abonament na poziomie ~45 zł za ten pakiet bo to gra nie warta świeczki taka walka "o dychę" i ciągłe dyskusje. Założyłem sobie to co mam obecnie + HBO w tej samej cenie abonamentu (54 zł) i dostałem :D A te 90 groszy różnicy to pikuś. Uważam że plan wykonałem i mam już spokój i nie muszę się produkować co kilka dni. Sam dzwoniłem na Kraków pod pretekstem otrzymanego SMSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mediaboxa wywalczyłem rok temu :wink:

 

Wydaje mi się że obecnie są na fali i otrzymanie HBO nie jest problemem. Jeżeli ktoś płaci 49 zł (bez Mediaboxa) czy też tak jak ja z Mediaboxem 54 zł, wywalczył poprzednio 6 razy C+ to teraz jak zadzwoni na Kraków i powie że to chce co ja to dostanie bez problemu.

 

Pytanie tylko mam. Ile czekaliście na uruchomienie dodatkowych programów po kliknięciu akceptacji oraz kiedy pojawiła się nowa umowa w internetowym centrum obsługi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam od kilku dni forum i widzę, że wszystkim zależy na co najmniej comfort+/extra+/multi+. Proponują mi to za 39,90 zł na 24m, ale zastanawiam się po co mi tyle kanałów, skoro z moim oglądaniem telewizji wystarczyłby mi sam comfort+. Za jakie pieniądze zgodzić się na sam comfort+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 15 miesięcy (mogłem na 24m):

Do tej pory Silver+ 6x Canal+ 3x HBO i Pace za 69zł,

teraz kanały bez zmian, ale wymiana deka na Turbodekoder i stała opłata 54,90zł

Sam zadzwoniłem do DUK Kraków po tym jak dostałem sms (pilnie się skontaktuj w sprawie umowy ble ble). Do tej pory nie dzwonili ani razu sami, umowa była do końca stycznia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Koleś mega konkretny był i przedstawił mi podobną ofertę (64,90) w tym Turbodekoder. Powiedziałem, że za drogo i zapytał ile chcę płacić :) Powiedziałem, że skoro dek musi być za 5zł to mogę płacić za wszystko 49.90+ piątal za dekoder. Zgodził się bez problemu po chwilowej konsultacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Koleś mega konkretny był i przedstawił mi podobną ofertę (64,90) w tym Turbodekoder. Powiedziałem, że za drogo i zapytał ile chcę płacić :) Powiedziałem, że skoro dek musi być za 5zł to mogę płacić za wszystko 49.90+ piątal za dekoder. Zgodził się bez problemu po chwilowej konsultacji ;)

Ja osobiście walczył bym o Wifi Premiumboxa lub Mediaboxa a nie starego i wysłużonego Turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...