Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eh przejąłem abonament po ojcu i mam platinum + multiroom standard za 114 zł :(

 

Powiedzcie, czy tylko wypowiedzenie umowy da coś w kwestii dobrej oferty, bo mam umowę do 10 marca i na razie dzwonią z jakimiś śmiesznymi ofertami pt. 119 zł za to co mam teraz, plus HBO i Cinemaxy. Z tego co tu widzę Ci co wypowiadają umowę dostają oferty prawie 2x tańsze.

Jedno co jest pewne to nie masz umowy do 10 marca.I do tego nawet nie trzeba czytać Twojej umowy by to wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@poselsuski

 

Jechałem autem i czasami ciut przerywało i nie do końca usłyszałem/zrozumiałem. Mówił coś że jeśli wyśle e-mail to odwoła wypowiedzenie ale nie jestem pewien czy samo wysłanie mi tego maila powoduje odwołanie wypowiedzenia czy dopiero jak kliknę akceptuj.

 

W mailu mam tyle:

 

W przypadku otrzymania Państwa odmowy dotyczącej uruchomienia oferty/usługi lub nieuzyskania Państwa akceptacji, w terminie uzgodnionym z Konsultantem podczas rozmowy telefonicznej, oferta/usługa zostanie anulowana.

 

Uprzejmie informujemy, iż w przypadku zaakceptowania przez Państwa zamówienia na ofertę/usługę oraz aktywacji przez nas zamawianej oferty/usługi przed upływem 14 dni zgodnie z Państwa wolą, nie będzie przysługiwało Państwu prawo do odstąpienia od złożonego zamówienia.

 

Czyli jakbym jednak chciał się pożegnać z nc+ to ponowne wypowiedzenie które zadziała za 3 miechy a przez te 3 miechy płacenie ponad 2 stówy po standardowych cenach?

 

Jest szansa dzwonić teraz i negocjować coś lepiej? Czy teraz to już tylko i wyłącznie to co mam na mailu mogę wziąć lub nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@el_toro. Byłoby bardziej realne, jak już miałbyś w zestawia to HBO, ale wszystko jest możliwe.

 

Wiem że przed Nowym Rokiem można było wyrwać COMFORT+,EXTRA+, 6X C+,HBO bez MR za 44,90 zł na 24 miesiące mimo braku posiadania HBO we wcześniejszym zestawie... No cóż trzeba próbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już też jestem po podpisaniu :D

 

Do tego czasu posiadałem pakiet (umowa do 31 stycznia) :

Comfort+

Extra+

Multi+

NCPlusGo

C+ x6

Jako nowy klient płaciłem za to 99zł + 5zł wynajem mediaboxa RAZEM: 104zł

 

Wypowiedzenie wysłane, zadzwoniłem, w celu zmiany adresu korespondencyjnego i przy okazji zaproponowali nową ofertę na to samo za 80zł. Odpowiedziałem miłej Pani, że za tyle nie jestem zainteresowany,więc konsultantka zapytała ile bym chciał płacić za ten pakiet, rzuciłem, że 60 zł jak najbardziej by pasowało. Bez zastanowienia zaproponowała 55 zł za wszystkie pakiety i dodatkowo Canal+VOD, 5zł za mediaboxa i 3zł NCPlus Go.

 

W sumie za to samo co miałem + Canal+VOD ze 104 zszedłem to 63zł, umowa na 15 miesięcy co by szybciej znowu z nimi ponegocjować i potem powalczyc o HBO i mniejszą cenę :).

 

Może i oferta nie jest super w porównaniu z innymi użytkownikami forum,ale dla mnie zejście o 41zł za to samo jest małym sukcesem :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeglądając forum i oczekując na telefon w sprawie przedłużenia umowy odnoszę wrażenie że niebawem osoby które chcą przedłużyć umowę będą oczekiwały abonament za darmo plus jakieś oferty pieniężne do tych abonamentów od nc+ nie dajmy się zwariować. Oraz powróćmy do tematu oferty dla stałych abonentów nc+

pozdrawiam i życzę owocnych i udanych negocjacji

 

Wiadomo że każdy by chciał płacić jak najmniej. To normalne. Ale potem nie bądźmy zdziwieni że kanały są marne, jakość jest słaba czy też brak kanałów tematycznych znanych z kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ bogdan425

Chodzi o to że nc sobie pogrywa i denerwuje mnie tym. Nawet chcieli mi wmówić że mam coś z TV jak to ewidentnie ich dekoder jest do bani (Pace czarny z 500 gigowym dyskiem) ale nie chce się tu rozpisywać.

Natomiast idąc przez galerię po wysłaniu wypowiedzenia zagadałem do Pani z UPC gdzie mam internet i awaryjny pakiet select (coś co ktoś może nazwać pseudo telewizją). Wstępnie propozycja wyglądała OK. Natomiast system nie jej nie działał czy coś i miała oddzwonić. No i oddzwoniła po urlopie. Warunki dostałem takie cenowe dostałem jak z nc ale neta mi podniosą 4x i tel dodadzą. Bez żadnego wysyłania wypowiedzeń, mimo iż umowę mam na 9 miesięcy jeszcze itd. Więc tak sobie myślę że jak mam sobie psuć nerwy w nc+ to albo niech mi się to opłaci więc niech proponują coś lepiej a jak mam płacić tyle samo (i z UPC 2 PVRy) to wolę UPC.

Stąd pytanie.

 

@ircios

Blue & Me więc nie ma problemu tylko w mieście jak jest zasięg to spoko a w trasie czasem gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o opinie na temat propozycji przedłużenia umowy. Poniżej oferta jaką posiadam płacę 59,90 + 20 zł za multiroom. Propozycja przedłużenia w tej samej cenie czyli 79,90 + ewentualnie canal+ VOD.

 

Aktualnie posiadasz

 

pakiet

CANAL+ Silver

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

Najem PVR (Multiroom)

HBO

Kanały CANAL+ Film i Premiere

 

 

 

Aktualnie posiadasz

 

pakiet

CANAL+ Silver

 

opcje dodatkowe:

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

Najem PVR (Multiroom)

HBO

Kanały CANAL+ Film i Premiere

 

 

Dopiszę tylko że umowa do końca lutego 2015 wypowiedzenie wysłane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Aktualnie czyste Universe+ z łamańca 49zł/59zł.

Zaproponowali, a raczej wyciągnąłem tyle:

Comfort+ Extra+ Multi+

HBO

nc+ go konto podstawowe

za kwotę 49,90zł na 15 miesięcy

i do tego Multiroom standard (6msc - 0 zł, później 10zł/msc) + jednorazowa opłata aktywacyjna 49,9zł za Wifi Boxa.

(...)

Dzisiaj zadzwoniłem do nich pod pretekstem wyjaśnienia promocji, którą dostałem smsem (3 msc za darmo - jakaś promocja karnawałowa). No, ale nawet slowem o tym nie porozmawiałem z konsultantem, bo od razu zapytał co chciałbym mieć - powiedziałem, że aktualna oferta jest nudna i nie ma żadnych nowości filmowych. Poszedł się z kimś skonsultować i po paru minutach przedstawił taką ofertę:

Comfort+ Extra+ Multi+

HBO

za kwotę 39,90 zł na 15 miesięcy

 

Zapytałem co mogłoby wejść jeszcze w grę jeśli dołożę 10 zł i ostatecznie stanęło na tym:

Comfort+ Extra+ Multi+

HBO

Premium Film

za kwotę 49,90 zł na 15 miesięcy

no i wziąłem dodatkowo Multiroom na warunkach jak w cytacie.

 

W zasadzie cieszę się z tych warunków, bo nie zapłacę więcej niż aktualnie(59zł), a dostanę 6 kanałów premium i jeszcze MR :)

 

Z ciekawostek dodam, że tym razem nie oferowali mi Wifi Boxa, tylko powiedzieli, że dostanę taki dekoder jaki będą mieli w punkcie (czytajcie: będę próbował zdobyć wifi boxa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Koniec umowy 31 marzec

 

Laik ze mnie, ale jak na umowie mam napisane "data podpisania i wejścia w zycie umowy 10.09.2013 roku", "umowa zwarta na 18 miesięcy", to liczę od dnia podpisania umowy te 18 miesięcy, więc wychodzi mi że ważna do 10 marca 2015 roku.

 

Mniejsza o to. Wypowiedzenie wyślę i tak, bo inaczej to nie ma się co spodziewać cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca stycznia zadnych telefonow od nich ale przed chwilą przyszedl sms "Prosimy o pilny kontakt w sprawie umowy pod numerem 122947879" Dzwonić? Chciałbym dostać comfort multi extra paczka 6 x canal, HBO nie musi byc i multiroom jest mi zbedny. Ewentualnie nowy dekoder bo mam sagema jeszcze z cyfry. Chce to za około 50 zł. Dzwonić? O co ewentualnie walczyć? Ten numer to jest DUK KRAKÓW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) Aktualnie czyste Universe+ z łamańca 49zł/59zł.

Zaproponowali, a raczej wyciągnąłem tyle:

Comfort+ Extra+ Multi+

HBO

nc+ go konto podstawowe

za kwotę 49,90zł na 15 miesięcy

i do tego Multiroom standard (6msc - 0 zł, później 10zł/msc) + jednorazowa opłata aktywacyjna 49,9zł za Wifi Boxa.

(...)

Dzisiaj zadzwoniłem do nich pod pretekstem wyjaśnienia promocji, którą dostałem smsem (3 msc za darmo - jakaś promocja karnawałowa). No, ale nawet slowem o tym nie porozmawiałem z konsultantem, bo od razu zapytał co chciałbym mieć - powiedziałem, że aktualna oferta jest nudna i nie ma żadnych nowości filmowych. Poszedł się z kimś skonsultować i po paru minutach przedstawił taką ofertę:

Comfort+ Extra+ Multi+

HBO

za kwotę 39,90 zł na 15 miesięcy

 

Zapytałem co mogłoby wejść jeszcze w grę jeśli dołożę 10 zł i ostatecznie stanęło na tym:

Comfort+ Extra+ Multi+

HBO

Premium Film

za kwotę 49,90 zł na 15 miesięcy

no i wziąłem dodatkowo Multiroom na warunkach jak w cytacie.

 

W zasadzie cieszę się z tych warunków, bo nie zapłacę więcej niż aktualnie(59zł), a dostanę 6 kanałów premium i jeszcze MR :)

 

Z ciekawostek dodam, że tym razem nie oferowali mi Wifi Boxa, tylko powiedzieli, że dostanę taki dekoder jaki będą mieli w punkcie (czytajcie: będę próbował zdobyć wifi boxa).

 

Dobra oferta :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...