Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie tracisz że nie dzwonią bo od początku stycznia oferty dość słabe.

 

Jak mogę nic nie tracić skoro jeśli nie zadzwonią łaskawie do końca miesiąca to mi umowa wygaśnie ?

 

@kingofsouth

 

Dzięki za numer. Zadzwonię pod koniec miesiąca jak będzie cisza

Chodziło mi o to że masz jeszcze dużo czasu ponad 2 tygodnie Stycznia i czas do kiedy nie zdasz sprzętu.A to że oferty są dość słabe wystarczy poczytać posty że stycznia i grudnia.Też miałem w grudniu lepszą ofertę niż w styczniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Negocjacje to negocjacje i według mnie nie ma znaczenia czy to grudzień,styczeń,luty,marzec ... przynajmniej ja tak podchodziłem/podchodzę do tematu 8)

Dobrą ofertę można otrzymać bez względu na to ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do końca miesiąca. Dzisiaj czwarty telefon (dwóch nie mogłem odebrać). Propozycja taka sama jak ostatnio kilka dni temu, czyli stary Universe, 6C+, 3HBO, FilmBoxy za 59,90 zł. Chciałem urwać parę zł, ale się nie dało, więc grzecznie podziękowałem. Pani powiedziała, że jak się zdecyduję to żebym zadzwonił, mam czas do tygodnia przed końcem umowy, bo jak nie to umowa wygaśnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dość długo nie byłem aktywny mimo że umowa kończyła się z dniem ostatniego stycznia 2015 r. Do tej pory posiadałem C+ silver wraz z pozostałymi kanałami paczki canl+ , Cinemax, History, Sandance MR po Cyfrze i Pace PVR z dyskiem - cena 98,98 zł/m-c. Dodatkowo włączone nc+go z kontem netvod podst. za 4,99.

Wczoraj telefon i bardzo miła pani zaproponowała:

COMFORT+

Multi+

Premium Sport &Film

HBO

CANAL+ VOD

EXTRA+

MULTIROOM STANDARD

NAJEM PVR HD z dyskiem

Całość do wyboru na 15 lub 24 m-ce za 79,90 zł, lub za 69,90 bez HBO.

Wybrałem za 79,90 na 2 lata, oraz pozostawiłem włączone netvod z nc+go za 4,99 zł. z możliwością wyłączenia w każdej chwili, oraz mam możliwość włączenia za 9,90/m-c cinemax'ów lub filmbox'w na 6 m-cy. Można było jeszcze się potargować ale trudno ponoć najlepsze są pierwsze decyzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak masz promocję bo w tej samej cenie dostałeś dodatkowo 3C+i Filmboxy.Mi ostatnio dwa razy oferowali To co Tobie tylko bez Filmboxów w tej samej cenie.Tylko że ja aktualnie to samo posiadam czyli promocji zero.Więc i tak możesz się czuć wyróżniony.

 

Właśnie nawet teraz trochę żałuję, że się nie zgodziłem, ale może jeszcze zadzwonią. Jakbym dostał jeszcze do tego HBO Go to brałbym bez zastanowienia, a miałem do wyboru, albo FilmBoxy, albo HBO Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

obecnie c+ platinium , HBO za 99 PLN, umowa do końca stycznia , PACE PVR , Cameleon

 

oferta z 18:30

COMFORT+

Multi+

Premium Sport &Film

HBO

CANAL+ VOD

EXTRA+

HBO GO

NAJEM PVR HD z dyskiem

 

79,90 na 15 miesięcy...

chciałem coś urwać w umowie na 24 miesiące, ale Pan stwierdził że w systemie maja tylko umowy na 15 miesięcy, ale jak chce to mogę mieć i na 24..

 

nie był zbyt skory do dalszych negocjacji....

no się zastanawiam... brać, czy czekać...

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@emarti

 

najprościej zadzwonić....

ja dostałem pocztą potwierdzenie wypowiedzenia, a następnie zadzwonił ktoś z DUK , z zapytaniem czy korespondencja dotarła, i zapytał mnie o powód rezygnacji... ale zaznaczył na początku że to nie jest telefon z propozycją zawarcia umowy, bo sobie zastrzegłem żeby takowych nie było..... ( co prawda to ja o tym nie pamiętałem.. ale może faktycznie tak było....)

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjacje to negocjacje i według mnie nie ma znaczenia czy to grudzień,styczeń,luty,marzec ... przynajmniej ja tak podchodziłem/podchodzę do tematu 8)

Dobrą ofertę można otrzymać bez względu na to ....

 

No zgadza się ale u mnnie poruszyli świąteczne promocje

 

 

A propos linku aktywacja jest natychmiastowa a aktywacja pakietu ?bo dali termin bodajże 7 dni nie ma już tego jak wcześniej że można wycofać umowe w ciągu 10 dni. Przez telefon od 1 lutego no bo przecież rachunek za styczeń jeszcze sprzed przedłużenia

 

Dobrze rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja dostałem ofertę Comfort+ i 6xCanal+ za 59 zł, choć wolałbym płacić 39 zł. Czy czekać na tańszą ofertę, czy podpisywać, jak sądzicie? :)

Za 39 zł może być problem ale 44.90-49.90 to max za ten pakiet.

 

Strach pomyśleć do czego to wszystko zmierza?... :o Chyba faktycznie niedługo kontent "premium" C+ będzie się opierał na lifestylowych programach wzorem TVN , pewnie w dodatku przerywane reklamami. Oby tak dalej. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygaśnie z dniem zakończenia gdy nie dostaniesz oferty lub jak dostaniesz, a jej nie zaakceptujesz

 

No właśnie jeśli nie zaakceptuje się linka to oznacza że przechodzisz na okreś nieokreślony i płaciśz stawkę 100% bez promocji a to daje nawet 120.88zł

 

Ty zdaje się już przedłużałeś?

 

Od kiedy się pojawiła ta opcja z linkiem bo mi dali 3 opcje szczególnie z poczta nie mailową że wysyłają ja podpisuje i odsyłam ale mi odradzali bo to trwa i nie zdążył bym na luty i musiałbym płacić pełna sume i dopiero na marzec by mi właczyli zniżke.

 

A linka już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...