Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

teraz mam pakiet UNIVERSE+ i z najmem dekodera MEDIABOX+ place 64zł miesięcznie... umowa kończy mi się z końcem lutego.

Dzisiaj dzwonili do mnie z Krakowa i najpierw zaproponowali to co mam za 54zł, konsultant jednak nie starał się zbytnio i po tym, jak stwierdziłem, że poczekam, powiedział, że nie czekaja teraz do ostatniego momentu i nie maja czasu dzwonic kilka razy do abonenta...

Powiedziałem, ze w takim razie to niech wypowiedzenie lezy i juz... skonsultowal sie niby z przelozonym i zaproponowali mi OSTATECZNIE 44,90 za to co mam...

Umowa na 15m... Slabo co?

Widzialem tutaj ze za 49 mozna wytargowac Umowa 15 m Comfort + Multi+Extra+multiroom+wszystkie Canal+ HBO 49,90zl

albo

za 59,9 Comfort+, HBO, Premium Film, Premium Sport, Extra+, Multi+, History HD, Canal+VOD najem dekodera Pace PVR umowa 15 miesięcy

 

Poczekam jeszcze z miesiac, chyba co? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do końca grudnia 2014:

Canal+ Platinium, HBO, Cinemax, History HD, najem dekodera Pace PVR - 100,90 zł.

...

Comfort+, HBO, Premium Film, Premium Sport, Extra+, Multi+, History HD, Canal+VOD najem dekodera Pace PVR umowa 15 miesięcy - 59,90.

 

Jestem zadowolony! Co wy na to?

Niektórzy by powiedzieli, że to nie możliwe. Obniżyć cenę o 40 złotych !?! To przecież skandal.

A tak na poważnie to gratulację. Niezły zjazd z wysokiego abonamentu.

 

Konsul na którego trafiłem był bardzo konkretny, tylko coś źle wbił i teraz musiałem pisać reklamacje, ale wszystko jest na dobrej drodze. Do tego zapomniał dobić HBO do pakietu, ale też zostało już załatwione. W moim przypadku było zejście z abonamentu 119,90 z MRs na 59,90zł za to co mam w stopce (plus MR 6x0 i 9x10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Nie chciałem dłużej się bawić za 5 zeta:

Comfort+ 29,90 zl 15 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 5 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Sundance HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 49 zl i 0zl 6m/10zl 9m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r

Średnio 65,90 za miesiąc na 15 miesięcy.

Do tej pory

pakiet

Universe+

 

opcje dodatkowe:

MR Standard - akt. 0zł

Aktywacja turboBox+

CANAL+ Platinum OP

Multiroom Standard

za 94 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do tej pory Universe+ za 49 zeta. Umowa do końca stycznia. Po wysłaniu wypowiedzenia w grudniu, wczoraj jakiś konkretniejszy telefon: to co teraz (czyli chyba obecnie nazywa sie to Comfort+, Multi+ i Extra+) za 39,90. Ewentualnie dodatkowo 10 zeta za 3xC+ (filmowe), czyli 49,90. Chyba ciut słabo, bo niektórzy pisali w grudniu że za 49,90 mieli 6xC+ i HBO i coś tam jeszcze.

Planuję zakup drugiego telewizora dla dzieciaków, bo praktycznie nic nie oglądam, tylko oni okupują mój tv z bajkami. Dlatego też chce Multiroom i to w wersji Premium, wiec tu standardowo 0 zł w pierwszym roku, a w drugim 20zl/mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sote2

 

Propozycja jak na przedostatni miesiąc całkiem do przeżycia, to znaczy jakiś tam zjazd cenowy już był. Wiadomo - najlepszych propozycji możesz spodziewać się w lutym.

 

@bilion11

 

Spoko oferta biorąc pod uwagę, że zjechałeś z ceną 30 zł.

 

@Liakon

 

Oferta [ta za 49,9] nie była wcale zła, wiadomo trafiają się lepsze ale jest i masa gorszych. Generalnie powinieneś coś jeszcze ugrać, ale też tak trochę przestrzegam przed ślepym patrzeniem na oferty innych - to że ktoś tam ugrał rewelacyjne warunki, nie znaczy że każdy na pewno też takie dostanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liakon - mi w zasadzie podobne rzeczy proponują.

Albo odpowiednik pakietu Universe+ za 39,90 albo dokładam 10zł i mam trzy kanały C+ lub trzy kanały HBO do wyboru. Jedyne co udało mi się wyciągnąć to nc+go konto podstawowe, które tak naprawdę kosztuje 2zł, więc szału nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premium MR Ci proponowali?

Nie, ja sam chce Premium, bo na turboboxie mam teraz sporo bajek dzieciaków i chce żeby mieli do nich dostęp ze swojego multiroomowego dekodera. Dziękuje za odpowiedzi. A dodam jeszcze że jako powód złożenia wypowiedzenia powiedziałem że mam internet w Plusie, i w związku z tym abonament na tv w Cyfrowym Polsacie mam za pół ceny (program SmartDOM).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy się 28 lutego. Mam pakiet comfort, pełna paczka C+, HBO. Jeden dekoder. Umowa 12 miesięcy. 11 miesięcy 54,90, jeden miesiąc za darmo. Wypowiedzenie właśnie wysłane. . Na pewno chcę zostać przy C+, ale zamienić HBO na multiroom. Żadne inne dodatkowe pakiety mnie interesują. Nie interesuje mnie też nagrywanie. O co można powalczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa kończy się 28 lutego. Mam pakiet comfort, pełna paczka C+, HBO. Jeden dekoder. Umowa 12 miesięcy. 11 miesięcy 54,90, jeden miesiąc za darmo. Wypowiedzenie właśnie wysłane. . Na pewno chcę zostać przy C+, ale zamienić HBO na multiroom. Żadne inne dodatkowe pakiety mnie interesują. Nie interesuje mnie też nagrywanie. O co można powalczyć?

MR możesz mieć za free, a sam goły pakiet comfort+, C+ myślę że możesz mieć za ok. 45 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio przedłużyłem umowę z NC+. Teraz mam Comfort+ (Extra+, HBO, Premium Sport & Film, CANAL+VOD, Cinemax, Multi+)

Zastanawiałem się, czy nie przejść do CP, ale jednak postanowiłem utrzymać umowę z NC+. Mam nadzieję, że nie pożałuje tej decyzji.

Chociaż słyszałem o tym, że Canal+ ma coś zmieniać i stać się stacją ogólnotematyczną. Zresztą chyba właśnie na satkurierze czytałem.

No nic. Może będzie dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończy mi się umowa. Obecnie mam pakiet Universe+ oraz HBO + Redlight HD + Canal+ bez multiroom oraz dekoder Pace. Płaciłem 99zł. Rozmawiałem z nimi, ale nie chcą dać więcej kanałów w tej samej kwocie (interesuje mnie głównie pakiet noc). Mogą mi dołączyć parę kanałów (Cinemaxy i jakieś jeszcze dwa kanały ale za 109zł). Co wg Was mogę teraz ugrać???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Kończy mi się umowa. Obecnie mam pakiet Universe+ oraz HBO + Redlight HD + Canal+ bez multiroom oraz dekoder Pace. Płaciłem 99zł. Rozmawiałem z nimi, ale nie chcą dać więcej kanałów w tej samej kwocie (interesuje mnie głównie pakiet noc). Mogą mi dołączyć parę kanałów (Cinemaxy i jakieś jeszcze dwa kanały ale za 109zł). Co wg Was mogę teraz ugrać???

 

Możesz ugrać to co ja mam 8)

"Pakiet Noc" odradzam lepiej brać "RedlightHD" i "HustlerHD" te kanały są całodobowe i w jakości "hd" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Nie ma czegoś takiego że oferty są teraz słabe....

@mervel dzwoniłem na 122947879(duk) we wrześniu , w grudniu też na ten numer dzwoniłem i uzyskałem "hustlerhd" na cały okres umowy za "0" czyli 2 lata ..... takie małe dopieszczenie mojego pakietu :lol2::wink::jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie tracisz że nie dzwonią bo od początku stycznia oferty dość słabe.

 

Jak mogę nic nie tracić skoro jeśli nie zadzwonią łaskawie do końca miesiąca to mi umowa wygaśnie ?

 

@kingofsouth

 

Dzięki za numer. Zadzwonię pod koniec miesiąca jak będzie cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...