Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Aktualnie korzystam z własnego modułu CI+ oraz karty Cameleon. Przy przedłużeniu umowy konsultant zachęcał mnie do odbioru bezpłatnego dekodera HD SagemCom DSI83 z darmową dzierżawą i bez opłaty za udostępnienie. W ich systemie widoczna jest informacja, że posiadam dekoder SD/Sagem. Jak odmówiłem to zachęcał mnie, że najwyżej nie będę go używał a może kiedyś się przyda. No i nie wiem, odebrać czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu brac potem ci wymienią 0100 na ich karte i będzie lipa;) patrz inne posty na ten temat :EOT

Czyli co twierdzisz że jednym wymienią a innym już nie?Jedni w podziękowaniu za długi staż będą jechać na spliterach itp a inni już nie bo są za krótko z tym operatorem.Jakoś na dłuższą metę nie chce mi się wierzyć żeby ktoś miał przywileje a inni już nie.Choć nie znam się na tym i może się mylę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, wcześniej fullextra, ms, history hd, płaciłem ok 110zł.

Propozycja=

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

Multi+ 15zł

Premium Film 49zł

HBO 25zł

HISTORY HD 1,99zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

Premium Sport 49zł

REDLIGHT HD 15zł

SunDance HD 2,99zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

CINEMAX 15zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 39,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport 10 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Film 10 zl dlaAbonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Redlight HD 0 zl 15 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Sundance HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0zl 12m/10zl 12m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

wychodzi ok 111zł. Brać?

 

teraz to już musisz brać bo wycofałeś wypowiedzenie :brawo:

 

Przed chwilą rozmawiałem z krakowskim nr. i nie uzwględnili cinemax -15zł. Pani powiedziała że można kliknąć na zatwierdzenie nowej umowy a oni uwzględnią te cinemaxy. Zapytałem o nowy mail z poprawioną ofertą, powiedziała że do dwóch dni takowy podeślą. Zobaczymy.

 

COMFORT+ 59zł

HBO GO 10zł

History 2HD 1,99zł

Multi+ 15zł

Adventure TV HD 1,99zł

Premium Sport &Film 69zł

HBO 25zł

HISTORY HD 1,99zł

EXTRA+ 30zł

CANAL+ VOD 0zł

REDLIGHT HD 15zł

SunDance HD 2,99zł

NETVOD+ KONTO PODST 1,99zł

CINEMAX 15zł

 

Będą na nie przysługiwały poniższe promocje:

 

Comfort+ 29,90 zl 24 m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

Multi+ 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Premium Sport&Film 40 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Extra+ 20 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Redlight HD 0 zl 9 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

CANAL+ VOD 0 zl dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

History HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

nc+go TV 0zl 24m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Cinemax 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

HBO GO 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Sundance HD 0 zl 24 m dla Abonentow z dnia 22.12.2014 r.

Multiroom Standard 0zl 12m/10zl 12m dla Abonentów z dnia 22.12.2014 r.

 

Aktywowałem przed chwilą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i widzisz miałem rację.Jak jedni dostaną nowe to i inni tego nie unikną.A miesiąc lub kilka w to czy w tamto to marne pocieszenie.Jak będzie wymiana to nikt tego nie uniknie kwestia czasu.

Drobny ofttop ale:

 

Kolego Karty dostaną posiadacze sprzętu hd ( w systemie nc+ma kto dobrał sagemcoma czy komu wcisnęli;) oraz posiadacze nowych wifiboxów;) to inf pewna;)

Co do reszty klientów którzy nie mają ich sprzetu patrz ja zachowają karty 0100 ale już wykastrowane;) ale do Września sami zobaczycie ;)Póki co wydają 0100 bo nie mają oficjalnie nowych kart...( jak bedą odpowiednie ilości kart to rozpoczną wysyłkę )Samych kart nie wymienią to samo cam ci;)

Więc ci mogą spać spokojnie.

 

Universe za 59,90 z Cinemax i Filmbox +sagemcom umowa do końca marca na chwile obecną propozycje nie schodzą poniżej 80zł;)Na info ze oddać chcemy sagemcoma odpowiedź że musimy go niby zatrzymać( bedzie ciężko chyba oddać* jest w darmowej dzierżawie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przed chwilą rozmawiałem z krakowskim nr. i nie uzwględnili cinemax -15zł. Pani powiedziała że można kliknąć na zatwierdzenie nowej umowy a oni uwzględnią te cinemaxy. Zapytałem o nowy mail z poprawioną ofertą, powiedziała że do dwóch dni takowy podeślą. Zobaczymy.

 

 

 

Ja na Twoim miejscu bym dzwonił jeszcze kilka razy i pytał. Miałem to samo, bo nie uwzględnili mi HBO, walczyłem do godziny 18 w Sylwestra, nawet sami oddzwaniali, facet nie wiedział co zrobić, aż w końcu jakoś im się drugi raz udalo dobić HBO. Może teraz już jest inaczej bo to były pierwsze dni po ustawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj telefon z numeru Warszawskiego.

Obecnie posiadam:

Comfort+ Extra

Premium Sport & Film

Redlight HD

Hustler HD

History i H2 HD

Multiroom Cameleon. Płacę 87,90.

 

Propozycja:

Pełna oferta oprócz kanałów erotycznych, łącznie z wszystkimi opcjami VOD na 109,90. Po stwierdzeniu, że nie odbiorę Seriale+ i innych tego typu opcji zaproponowali mi wymianę dekoderów na Turbo i Wifi-Boxa.

Oczywiście odmówiłem, bo chcę pozostać na tych dekoderach jak najdłużej się da. Czekam dalej. Umowa do końca czerwca

@edit

Wypowiedzenie mają już wklepane w system

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Umowa wypowiedziana za późno więc aktualnie płacę 150 złotych, wcześniej 100. Turbobox.

 

Zaproponowali:

komfort+ multi , extra plus , premium + sport film 6 canal +hbo 9 miesiecy + filmbox 9m

2 lata - najpierw 49,90 potem 79,90 srednio 65 złotych

 

Ile z tego jeszcze mogę urwać? Jest szansa na ten nowy dekoder z nagrywarką? Lepszy on w ogóle od Turboboxa?

 

Z góry dziękuję za pomoc i fachową poradę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam znowu nasza "kochana" platforma wymyśliła z tymi kartami :?:

Dobrze rozumiem, że zapragnęli wymienić kary na parowane tak aby wk.........ć klientów ?

Jak to będzie w przypadku jak ktoś ma swoje deki ( ja np. ferdka ) i ichniejsze cameleony ? Będzie to jakoś hulało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...