Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam obecnie posiadam pakiet za 119zł

 

CANAL+ PLATINUM

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM ULTRABOX+

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD 2x cameleon

HBO

NETVOD+ PAK. CANAL+ PLATINUM

 

 

Obecnie oferują mi

comfort+

extra+

multi+

6xc+

MR 2xcameleon

HBO

Cinemax

Drugi dekoder gratis sagemcom wszytsko za 109zł

Co o tym sądzicie o tej ofercie ?

Umowe mam do stycznia wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem

 

Mam to samo co Ci oferuje plus c+vod ze stałą 64,90zł/m także oferta z kosmosu :shock:

 

... To masz najlepszą ofertę na Forum. Tylko mam pytanie jak to jest możliwe, że w tej cenie masz Pace i WIFIBOX?? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace mam od roku, o dodatkowy dek poprosiłem przy przedłużaniu umowy z końcem października, konsul nic oporów nie stawiał dołączył do oferty sagemcoma...myślałem że to poczciwy dsi87, a tu wifibox...dla mnie jeszcze lepiej hehe.Oczywiście aktywacja 0zł i użytkowanie obu także 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pace mam od roku, o dodatkowy dek poprosiłem przy przedłużaniu umowy z końcem października, konsul nic oporów nie stawiał dołączył do oferty sagemcoma...myślałem że to poczciwy dsi87, a tu wifibox...dla mnie jeszcze lepiej hehe.Oczywiście aktywacja 0zł i użytkowanie obu także 0zł

 

Ja chciałem wifi box-a. Ale dostałem odpowiedź, że to dekoder główny i do Pace-a mogę wziąć wifi box-a za 20 pln. Dlatego się zdziwiłem. Używasz już go? Szybki jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec go uzywa ;) szybko się włącza i zmienia kanały, z połączenia z netem nie korzystał wię się nie wypowiem, co do oferty byli co dostali to co ja bez cinemax za 59, 90zl wg mojej faktury kosztuje on akurat 5zł

 

ja przedwczoraj przedłużyłem 2 umowy i mam to co w podpisie... Sagemcommy mam do odebrania w punkcie.Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel mój ma podobny pakiet do Twojego nr #1 też ze ...stałą ceną 59,90 . Dostał pierwszy rachunek na tv na 0 potem okazało się że ma 6X0 i 18X 79,90 a konsultant z DUK zapierał się że to stała "specjalnie dla niego" ;)

 

W sumie myślałem wcześniej o "łamańcu" ale sam powiedział, że to nie łamaniec tylko stała cena... Byłbym zawiedziony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

ale przyznasz ze kolega Marcin80 ma najlepszą ofertę na forum (chodzi mi o zawartość programową, sprzęt (na cameleonach))

Czy to jakieś wyścigi?Ma co ma mnie to jakoś nie rusza 8)

Każdy ma to co udało mu się wynegocjować :brawo:

Dla mnie moja oferta jest najlepsza na forum :jupi: ..... nie chodzi o to by płacić jak najmniej ale by płacić tyle ile się jest w stanie zapłacić za odpowiednią ofertę programową 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przyznasz ze kolega Marcin80 ma najlepszą ofertę na forum (chodzi mi o zawartość programową, sprzęt (na cameleonach))

Czy to jakieś wyścigi?Ma co ma mnie to jakoś nie rusza 8)

Każdy ma to co udało mu się wynegocjować :brawo:

Dla mnie moja oferta jest najlepsza na forum :jupi: ..... nie chodzi o to by płacić jak najmniej ale by płacić tyle ile się jest w stanie zapłacić za odpowiednią ofertę programową 8)

 

Co Ty w takim razie robisz na tym forum? Jak masz to gdzieś to płać 200 PLN za Comfort i się ciesz,że Ci to odpowiada. Tu jest walka o każdego zyla. Jak Cię to nie rusza to zmień dział. Dla masochistów albo tych co lubią płacić dużo.

 

Pozdro dla walczących i do zobaczenia w okopach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam pakiet za 119zł

 

CANAL+ PLATINUM

OPCJE DODATKOWE:

NAJEM ULTRABOX+

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD 2x cameleon

HBO

NETVOD+ PAK. CANAL+ PLATINUM

 

 

Obecnie oferują mi

comfort+

15:48

∙ PAKIET

∙ COMFORT+

∙ OPCJE DODATKOWE:

∙ NAJEM PVR (MULTIROOM)

∙ NAJEM sagemcom

∙ NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

∙ MULTIROOM STANDARD

∙ HBO

∙ MULTI+

∙ HBO GO HB ITI

∙ CINEMAX

∙ EXTRA+

∙ PREMIUM SPORT &FILM

∙ CANAL+ VOD

wszytsko za 109zł

Co sądzicie o tej ofercie ile max. ona jest warta ?

Umowe mam do stycznia wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem

 

 

To według was ile max powinna taka oferta kosztować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

..........Co Ty w takim razie robisz na tym forum? Jak masz to gdzieś to płać 200 PLN za Comfort i się ciesz,że Ci to odpowiada.....Jak Cię to nie rusza to zmień dział. Dla masochistów albo tych co lubią płacić dużo.

Ircios napisał ile płacę więc wyluzuj

Po za tym gdybyś tylko czasami spojrzał na sygnaturki użytkowników wiedziałbyś że że nie trzeba płacić 200 pln :!: żeby mieć to co się chce 8)

ps.Mój podpis chyba mówi sam za siebie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy następnej umowie interesuje mnie :

Zestaw kanałów

 

Comfort+

Multi+

Extra+

6x CANAL+

HBO HD

History HD (H2 HD)

Adventure HD

Prapremiery TVP.pl

 

Sprzęt :

 

Mediabox+ 5 zł obecnie 10 zł

Multiroom Standard HD

 

Umowa na 15 miesięcy kwota 75-80 zł miesięcznie

 

Ps.: Więcej nie dam ani grosza nie warto jakie są moje szansę na taki aneks poproszę o konkretne odpowiedzi

 

Pozdrawiam was Adaś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Witam Was, przed chwilą rozmawiałem ws. przedłużenia umowy i zaproponowano mi takie warunki:

COMOFRT+, EXTRA+, PREMIUM SPORT&FILM, C+VOD 49.90 zł/mieś 6 miesięcy, potem 9 miesięcy za 59.90, ponieważ posiadam MRS. Do tego HBO 5 miesięcy za 0 zł.

 

Oferta bardzo dobra, jednak liczyłem na HBO na cały okres umowy. Pan z DUK stwierdził, że jest to nie możliwe, ponieważ system tego nie przepuści. :> Dostał ktoś może HBO na stałe w tej cenie i ma to potwierdzone? Jest to w ogóle możliwe?

 

Jutro ma Pan oddzwonić, czy przyjmuje ofertę. Także proszę o Was o wskazówki co do tego HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...