Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wszelką korespondencję kierujemy na adres ITI Neovision S.A. skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa. ...Pismo musi trafić do NC+ najpóźniej na 30 dni przed końcem okresu minimalnego umowy.

 

 

Data i miejscowość

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

 

Podpis

 

 

imię i nazwisko

adres

nr abonenta

UWAGA: dla zainteresowanych @Kibo no Hikari podał wszystkie informacje i proponuję aby nie były one już tu powtarzane.

Skopiujcie i zapiszcie sobie na dysk w kompach.

PS. Rozumiem tych, którzy nie mają w swoich miejscowościach punktów sprzedających NC+, ale ciągle się upieram ,że złożenie rezygnacji

w APS'ach to czysta przyjemność: procownik wypełnia formularz, a wy TYLKO podpisujecie: szybko i wygodnie, i bez pisania, wysyłania, chodzenia na Pocztę, wypełniania druku poleconego itd,itd. Pracownikowi APS'u warto podać do wpisania powód rezygnacji, bo sami mogą popłynąć z tym punktem :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe mam tego pecha ze jak dzwonia to jestem w pracy ,a jak siedze w domu to nikt nie dzwoni, l

 

To nie pech. ;) Mam tak samo. Oni chyba mają płacone nawet za nieodebrane połączenia i sobie je nabijają. U mnie dochodzi nawet do takiej sytuacji, że dzwonią do mnie przed południem, a po południu puszczają tzw. głuchacza. Jeden sygnał i koniec połączenia. :D I uważam, że robią to z premedytacją bo raz będąc w pracy odebrałem połączenie i uprzejmie poprosiłem konsultanta by sobie zaznaczył, że mają się ze mną kontaktować w godzinach popołudniowo-wieczornych. Nie wiem tylko co chcą tym osiągnąć...? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca kwietnia i dostałem to co ostatnio czyli silver + 6C+ + HBO do końca kwietnia za 64zł. Nie wysyłałem wypowiedzenia. Wziąłem na 12 m-cy.

 

A ja wysłałem i mam to co Ty plus HBO na 12 miesięcy oraz Cinemaxy również za 64zł.

Czytam o NC+ o oczom niewierze :P Ja chce podobnie bez Cinemaxow tylko przy migracji z Cyfry+ do NC+ i nici widze ze NC+ abonamenci maja git oferty a ja wciaz sie mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejsza propozycja C+silver z6scioma c+ za 69zł + multiroom 0zł +3xHBO na 3msc gratis

Padła również oferta full extra ale nie jestem zainteresowany bo dla mnie to za drogo

No i obecnie nie ma już niby multiroom za 0zł więc C+ silver za59zł +10zł multiroom i hbo na 3msc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszelką korespondencję kierujemy na adres ITI Neovision S.A. skr. pocztowa nr 8 02-100 Warszawa. ...Pismo musi trafić do NC+ najpóźniej na 30 dni przed końcem okresu minimalnego umowy.

 

 

Data i miejscowość

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

 

Podpis

 

 

imię i nazwisko

adres

nr abonenta

UWAGA: dla zainteresowanych @Kibo no Hikari podał wszystkie informacje i proponuję aby nie były one już tu powtarzane.

Skopiujcie i zapiszcie sobie na dysk w kompach.

PS. Rozumiem tych, którzy nie mają w swoich miejscowościach punktów sprzedających NC+, ale ciągle się upieram ,że złożenie rezygnacji

w APS'ach to czysta przyjemność: procownik wypełnia formularz, a wy TYLKO podpisujecie: szybko i wygodnie, i bez pisania, wysyłania, chodzenia na Pocztę, wypełniania druku poleconego itd,itd. Pracownikowi APS'u warto podać do wpisania powód rezygnacji, bo sami mogą popłynąć z tym punktem :-)

 

Wszystko ok poza małym szczegółem okres wypowiedzenia jest 3-miesieczny.

Sprawdziłem dokładnie w umowie - Rozdział II warunki promocji - pkt 6. "Abonent może wypowiedzieć Umowę zawartą na warunkach niniejszej Promocji z zachowanie 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia na zasadach określonych w regulaminie"

Mam umowę migracyjną z dnia 22.04.2013, promocja Canal+ PLATINIUM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kibo.Nie bardzo o to pytał,ale dałeś mu wskazówkę ;) . @slmarcin. Daruj sobie. Temat wałkowany i rozpracowany,a Ty wyskakujesz z jak Filip z Konopi.@kubisztal79. Powołanie się na czyjś przykład u konsula nic Ci nie da,bo i tak powie Ci,że nie ma takiej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slmarcin jeżeli jeszcze raz przeczytasz pismo które cytujesz dojdziesz do wniosku, że to nie jest wypowiedzenie(rozdział IX pkt.4) a rezygnacja z usług (rozdział III pkt.9) Polecam zapoznać się z regulaminem świadczenia usług http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 0uslug.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubisztal79 a co Ci to da? Konsultant Ci powie- proszę podać numer takiej umowy a Ty co?-szczęka opadnie. To, że ktoś coś dostał nie oznacza jeszcze, że Tobie dadzą, bo Ci się należy itp. Masz Platinum a chcesz "to samo" tylko taniej-rezygnacja i negocjacje żeby dostać taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kubisztal79 a co Ci to da? Konsultant Ci powie- proszę podać numer takiej umowy a Ty co?-szczęka opadnie. To, że ktoś coś dostał nie oznacza jeszcze, że Tobie dadzą, bo Ci się należy itp. Masz Platinum a chcesz "to samo" tylko taniej-rezygnacja i negocjacje żeby dostać taniej.
No właśnie da to że jak będę miał konkretny przykład to i konkretny nr. umowy też pewnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem wystarczy, że przeszukasz ten wątek, bo osób które aneksują i mają Universe+/6xCanal+ jest kilka i poproś o numer umowy. Sprawa prosta :>

Rok temu byłeś zadowolony, bo dostałeś co chciałeś i w cenie jakiej chciałeś toteż za sukces uznać powinieneś każdą tańszą ofertę teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slmarcin jeżeli jeszcze raz przeczytasz pismo które cytujesz dojdziesz do wniosku, że to nie jest wypowiedzenie(rozdział IX pkt.4) a rezygnacja z usług (rozdział III pkt.9) Polecam zapoznać się z regulaminem świadczenia usług http://ncplus.pl/~/media/ncplus/Dokumen ... 0uslug.pdf

 

W załączonym regulaminie świadczenia usług rzeczywiście jest 30 dniowy okres wypowiedzenia. Regulamin ten obowiązuje od 19 marca 2013r i jest regulaminem ogólnym. Regulamin ten obowiązuje w przypadku nieuregulowanych niniejszymi szczegółowymi warunkami.

A więc jeśli w regulaminie który mam nie była by uregulowana kwestia wypowiedzenia wtedy obowiązywał by mnie załączony regulamin ogólny. Swoje warunki promocji dostałem na piśmie i trzymam się tego co dostałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...