Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Obserwuję wątek od dobrych kilku dni. Przedstawie w miarę krótko sytuację:

Do tej pory mam:

Universe+

6xC+

C+ VOD

ultrabox+ (250gb) - wersja BZZB) - 0zł

Umowa 59zł do końca października. Wypowiedzenie dawno wysłane.

 

Dziś po (5-tym, czy 6-tym już) tel. z DUK niby specjalna oferta "z góry" na tę chwilę:

Comfort+

Multi+

Extra+

6xC+

Filmbox - na cały okres umowy - to ta niby specjalna oferta "z góry"

Łamaniec na 15 m-cy 58,59zł.

Wcześniejsza oferta:

To samo, ale bez pakietu Filmobxa z HBO na 5 m-cy - łamaniec 53,26zł (jakoś tak).

Od kilku ostatnich telefonów nic nie chcą więcej dodać, a chciałem wyrwać pakiet HBO na cały okres i wymianę tego zamulonego dekodera na mediabox+ (oferuję 149zł jednorazowo, lub 10zł/m-c).

Mam szansę na pakiet HBO na całą umowę + wymiana na mediabox+ taniej niż oferują? A może zaoszczędzić i brać turboboxa?

 

Sam zaproponowałem panu z DUK umowę na 24 m-ce ale koniecznie na lepszych warunkach. Po chwili przerwy i konsultacji "z górą" nie skorzystał z mojej sugestii zostając przy ofertach na 15 m-cy.

 

Z góry dzięki za uwagę.

 

PS.Po zapytaniu konsultat stanowczo stwierdził, że przy przedłużeniu łamańca brać bedą pod uwagę średnią cenę abonamentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż wiecie o czym piszecie? :roll:

 

Przecież chodzi o odniesienie się do ceny średniej w czasie negocjacji umowy, a nie o jej płatnościach.

 

jakby po drugiej stronie był konsul nie ćwiczony tylko takim jak my tutaj (uświadomieni i uświadamiani), to nie byłoby zagadnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze skonstruowałem swoje wypowiedzenie? Umowa do końca grudnia.

 

Rezygnacja z umowy o świadczenie usług.

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr ……………………… (nr umowy) i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z jej końcem.

Nr . umowy nie jest potrzebny. Tylko abonenta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bogdan425

 

Raczej nie wiedzą :D

 

Szału bym dostał jakbym miał co miesiąc ręczny przelew robić i pilnować tego, mam ustawioną stałą średnią kwotę wyliczoną z mojego łamańca (i poprzednio też tak miałem) i samo się robi. Jedyne przypomnienie jakie mam ustawione to na dwa miesiące przed końcem umowy, by wysłać wypowiedzenie. Konsul mi takiego czegoś nie proponował, ale zapytałem czy tak można, potwierdzili (zarówno rok temu jak i teraz przy przedłużaniu umowy) i nie ma problemu.

 

W każdym razie jest kompletnie nieistotne czy płacicie 5x0 10x80 czy 10x80 5x0 czy ~53,33 co miesiąc. A jak już bardzo płaczecie martwicie, to zsumujcie sobie opłaty za ten okres i po prostu za rok czy ile tam macie umowy negocjujcie nie na podstawie miesięcznego zobowiązania tylko, że "sumarycznie za 12/15/24 miesiące chcę zapłacić tyle i tyle, tak jak w poprzedniej umowie", proste. Konsul to człowiek, na początku gada jak maszyna - skryptem - ale DUK rządzi się swoimi prawami i już po 30 sekundach rozmowy można ją naprowadzić na właściwe tory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest średnia liczona tylko ostatnie 3 faktury wystawione na kwotę jaka powinna być. Nie są brane po uwagę takie rzeczy jak np. faktury widnieją na 100, a że nadpłata była więc do zapłacenia np 70. Liczy się w takim przypadku te 100. ;)

 

I twierdzisz tak na podstawie czego, że tak zapytam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 lat temu to co najwyżej w Cyfrze albo Wizji TV sobie mogłeś ponegocjować :D.

 

Od paru lat (będzie z 6 czy 7) negocjuję kilkoma operatorami TV/telefonii/internetu i wiele łamańców "przeżyłem" i zawsze ale to zawsze płacę za nie średnią miesięczną (zwrot takiej wpłaty dostałem raz - po wyjaśnieniu sprawy zwroty przestały przychodzić) oraz jednocześnie zawsze jest to pozycja wyjściowa w negocjacjach. I zawsze jest to pozycja skuteczna! Zatem ja piszę jak jest, a ty sorry, ale mimo deklarowanego stażu to chyba jednak teoretyzujesz.

 

A co do negocjacji to w NC+ w dużym uproszczeniu co uzyskasz zależy od:

- miejsca teoretycznego świadczenia usługi - jak masz usługę w wy[beep]ówku gdzie jedyne co możesz sobie wziąć jako alternatywę to Polsat i nawet naziemna tam nie dociera to sorry... a jak masz w zasięgu parę telewizji kablowych dużych i lokalnych plus naziemną to poruszasz ten temat w negocjacjach i mówisz otwarcie, że rozważasz ofertę konkurencji, która zaproponowała ci świetny pakiet z internetem i nawet paczkę C+ czy HBO dają gratis na cały okres umowy (dla konsula jest to nieweryfikowalne),

- tego ile zdradzisz konsulowi odnośnie tego na czym ci zależy - zasada jest prosta, na początku negocjujesz coś innego niż to na czym ci zależy, by na koniec zmienić front i łaskawie wziąć to na czym ci niby nie zależy - za ułamek ceny,

- tego ile wcześniej u nich pieniędzy zostawiłeś, sumarycznie lub średnio, a nie w ostatnich trzech miesiącach (nie wiem skąd się wzięła ta obiegowa bzdura), w szczególności liczy się ostatnia umowa jako całość a nie ostatni kwartał,

- wiedzy z góry odnośnie tego co chcesz osiągnąć,

- szczęścia i osoby po drugiej stronie, tego jaki kontakt z nią załapiesz i czy umiesz iść na delikatny kompromis (przez delikatny rozumiem +/- 10%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjując z NC+ podawałem jako argument ofertę netii gdzie można dobierać sobie po kilka kanałów w paczkach od 5 zł do 30zł za np paczkę c+. To nic, że u mnie w domu nie ma nawet technicznych możliwości podłączenia linii telefonicznej czy kablówki. Przecież oni nie są w stanie tego sprawdzić. Tak więc nie mając nawet możliwości zainstalowania usług innych operatorów można użyć tego argumentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Negocjując z NC+ podawałem jako argument ofertę netii gdzie można dobierać sobie po kilka kanałów w paczkach od 5 zł do 30zł za np paczkę c+. To nic, że u mnie w domu nie ma nawet technicznych możliwości podłączenia linii telefonicznej czy kablówki. Przecież oni nie są w stanie tego sprawdzić. Tak więc nie mając nawet możliwości zainstalowania usług innych operatorów można użyć tego argumentu.

 

 

Nie pisz dwóch postów jeden pod drugim, raczej edytuj wcześniej pisany, bo zaliczysz ostrzeżenie :)

co do argumentu innych usługodawców - popieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja technika negocjacyjna zawsze byla prosta. Dzieki lekturze tego forum wiedzialem w danym momencie jaka jest najlepsza cena dla danego pakietu kanałow i żądałem takiej ceny dla siebie. Mówiłem, ze nie zaplace za ich produkt wyzszej ceny niz ta po jakiej sprzedaja innym klientom. Nie pamietam, abym musial wielokrotnie rozmawiac. Chyba negocjacje konczyly sie po max 2 telefonach. Ostatnia umowe dostalem taka jaka chcialem, nawet nie wysyłajac wypowiedzenia. Napisalem maila do DUK z pytaniem czy mozemy sobie darowac ten "rytual" z wypowiedzeniem i przedstawilem swoja oferte. Bez negocjacji na nia przystali.

Ze mna sprawa jest prosta. TV prawie nie ogladam, a jesli juz to tylko informacje, sport mnie kompletnie nie interesuje, ciekawych filmow tam prawie nie ma, seriali, reality czy talent show nigdy nie ogladam i mi na niej nie zalezy. Mam ja bardziej z przyzwyczajenia.

Chcialem zreszta z cyfry+ defintywnie zrezygnowac po pierwszej umowie, ale w ostatnim dniu umowy (wieczorem) zadzwonili z propozycja zostania za mniej wiecej polowe tego co placilem wczesniej (watpie wiec, aby wysokosc rachunkow miala znaczenie przy kolejnej umowie). I tak z kazdym przedluzeniem mialem relatywnie taniej.

Mysle jednak, ze ta umowa jest moja ostatnia. Przegapilem wyslanie wypowiedzenia i teraz umowa konczy mi sie w styczniu 2015r. Skontaktowalem sie z nc+ poprzez ich formularz kontaktowy, skladajac swoja propozycje pozostania ich abonentem. Zaznaczylem ze moja oferta jest wazna tylko do konca tego miesiaca. Od prawie 10 dni zero odzewu. Zaplace wiec przez kolejne miesiace po 180 zl i wezme sobie jakis najtanszy pakiet z TVN24 i TVNbis z CP (ze znizka 50% bo mam internet z Plusa), a nc+ straci raz na zawsze klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym problem, że teraz wymyślili łamańce żeby kolejne umowy negocjować z wyższych pułapów. Wtedy powiedzą, że nie ma już łamańców i muszą równo podzielić na miesiące, więc z takiego 79zł dadzą powiedzmy 70zł i będą się dziwić dlaczego nie jak przecież obniżyli?

 

1. nie mogą podnieść tak drastycznie pułapu cen (z 53,27 na 70) bo wiele osób zrezygnuje

2. juz kiedyś mialem oferte dzieloną, i przy negocjacjach próbowano mi wmówić że płące tę wyższą kwote cały czas. wystarczyło osobe po drugiej stronie uświadomić, że nie dasz sie robić w jajo bo liczy sie ze średniej ceny z całej umowy.

3. skoro nadal jestem w C+ i oglądam, tzn ze nie dałem sie zrobić w jajo

4. przestań panikować, bo jeszcze nic nie wynegocjowałeś na aneks, a już myslisz co będzie za 15 mcy.

Bedą i promocje, i będzie wypowiedzenie- wszystko będzie.

Zaparz filiżanke melisy i jak zadzwonią ponownie, to okaż im łaske - zgódź sie na 53,27 zł/mc z hbo na 6mcy/9mcy/na cały okres umowy.

Nie będzie tak źle! Pozdro! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od prawie 10 dni zero odzewu. Zaplace wiec przez kolejne miesiace po 180 zl i wezme sobie jakis najtanszy pakiet z TVN24 i TVNbis z CP (ze znizka 50% bo mam internet z Plusa), a nc+ straci raz na zawsze klienta.

 

Najlepsze jest to, że w regulaminach umowy z NC+ po zakończeniu okresu planowanego następuje opłata bez promocji czyli kosmiczna suma np. 180 zł miesięcznie, sporo osób przegapia okres końca umowy i dostają nowe faktury na kosmiczne kwoty, a w tych samych pakietach, ale kupowanych w Orange (FunPack) nie ma już takich zapisów i po zakończeniu okresu umowy nadal obowiązuje ta sama promocyjna cena.. Widać tutaj jak do tego podchodzi Orange oraz jak podchodzi sama NC+..

 

W Polsacie nie ma premium

ja tutaj widzę powroty z polsatu do nc+ powód nie tyle że jest delikatnie taniej to to że dużo z nich ma dosyć hasła " reklamy przerywane filmami" + brak wyboru napisów względem lektora a przecież są tacy co nie chcą lektora

HBO to jest w zasadzie pakiet filmów które są dostępne jako inna wersja vod chodzi o to że patrząc na niektóre pozycje nieznane widze że nie ma ich ani na dvd ani na blu ray a po przeglądnieciu amazonów z kilku krajów widze available vod/stream only

ale tam też za dużo powtórek to do zapodali nam seriale ale mnie Wataha nie interesi. Pytanie brzmi co będziesz oglądać jak za 5 mscy wyłaczą to HBO bo na C+ jest jeszcze więcej powtórek a tą paczkę utrzymuje SPORT

Datego jedni dodaja czy to cinemaxa czy to Filmbxa. Alekino Planete doskonałe kanały tematyczne .

 

Premium jest takie samo , ponad 80% kanałów jest zdublowanych z tych samych transponderów. Pewnie że NC+ ma Canal+ i swoją paczkę tematyczną, ale Polsat ma Polsaty Sport, paczkę Viasatów, wspołpraca z A&E wiec History bez dodatkowych opłat,Weeding, swój VOD, swoją IPLE, rożnica jest tylko w kilku kanałach, jeżeli ktoś chce mieć dostęp do ogólnych kanałów dla rodziny to Polsat wychodzi dużo taniej , a w smartdom miażdży ofertę NC+. NC+ musi coś podobnego do smartdom wprowadzić na teraz i to jeszcze w listopadzie, bo pójdzie z torbami. Canal+ może stracic prawa do piłki, idzie teraz rebranding i duże zmiany, a jeżeli ktoś sportu nie oglada to do filmow HBO, Cinemaxy i Filmboxy spokojnie wystarczą w pełnym pakiecie FULL Polsatu za 44 zł (6 miesięcy gratis, wiec średnia 33zł).

 

Dzwonią do mnie systematycznie konsulanci NC+ i nie ma promocji zbliżonych do tych w Polsacie (promocja smartdom), wiec im ciągle odmawiam, nie opłaca się przepłacać w dzisiejszych czasach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie odmowilem oferty Sport&film+, Extra+, HBO, VOD, tuner pace pvr na cały okres umowy za 99 zł. Mi starczy opcja Sport&film+Extra i pace pvr w cenie nizszej niz 99 zł. Jest szansa ?

Ogolnie rozmowa bardzo nieprzyjemna, Pani po drugiej stronie wrecz krzyczala chyba żeby wywrzeć presje i szybko sie na to zgodzic. Odmowilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie - czy w tych Funpakach są faktycznie promocyjne ceny?

Przyznam, że nie znam ich oferty, ale skorzystać raczej nie zamierzam (miałem już wątpliwą przyjemność mieć abo w Orange)

 

Ja mam w fanpucku pakiet podstawowy za 15 zeta wychodzi. Ale to nie jest Comfort, mniej kanalow jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że NC+ ma Canal+ i swoją paczkę tematyczną, ale Polsat ma Polsaty Sport, paczkę Viasatów, wspołpraca z A&E wiec History bez dodatkowych opłat,Weeding, swój VOD, swoją IPLE, rożnica jest tylko w kilku kanałach

 

Niby kilku ale te kilka są niewyobrażalnie lepsze od tego co oferuje Polsat (no chyba, że ktoś za sportem nie przepada i/lub woli oglądać premiery na HBO pół roku po premierze w C+)

 

w pełnym pakiecie FULL Polsatu za 44 zł (6 miesięcy gratis, wiec średnia 33zł).

 

I tak każdemu rozdają wszystkie swoje kanały za 44zł? Bo ja widzę na stronie, że full pakiet stoi za 9 dych... Nawet google nie umie znaleźć nikogo kto by się pochwalił taką kwotą na jakimkolwiek forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz to mieć za ok. 69

Ale czy moge miec mniejsza kwote niz mialem zawsze na fakturze ? Po drugie jak wysle wypowiedzenie to mogę sie liczyc z tym ze nie zadzwonia i oddam sprzet ?

 

Zawsze jest szansa na mniejszy rachunek, wszystko zalezy od negocjacji i Twojego uporu. Jak nie zadzwonia to sam zadzwon ostatniego dnia umowy, wypowiedzenie mozesz zawsze wycofac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że NC+ ma Canal+ i swoją paczkę tematyczną, ale Polsat ma Polsaty Sport, paczkę Viasatów, wspołpraca z A&E wiec History bez dodatkowych opłat,Weeding, swój VOD, swoją IPLE, rożnica jest tylko w kilku kanałach

 

Niby kilku ale te kilka są niewyobrażalnie lepsze od tego co oferuje Polsat (no chyba, że ktoś za sportem nie przepada i/lub woli oglądać premiery na HBO pół roku po premierze w C+)

 

w pełnym pakiecie FULL Polsatu za 44 zł (6 miesięcy gratis, wiec średnia 33zł).

 

I tak każdemu rozdają wszystkie swoje kanały za 44zł? Bo ja widzę na stronie, że full pakiet stoi za 9 dych...

za 90 dych bez SMARTDOM :D jak masz netaalbo tel w plusie to TV dostajesz za 50%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...