Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@blade1230 w każdej chyba ofercie jest napisane coś w stylu "tylko ona i żadna inna" a jak mi ktoś jeszcze napisze o 3 m-cach w wypowiedzeniu to mnie szlag trafi i wyjdę z siebie :mrgreen:

 

@Asgardd jeżeli potrzebujesz MR i w miarę pełną ofertę to Full Extra jest jak znalazł, ale wpierw dowiedz się konkretnie jak rozkładają się opłaty w tym 124zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Obecnie mam U+ z HBO za 49zł do końca kwietnia.

Interesuje mnie U+,6xC i HBO. Dostałem propozycję za 84 zł (dzwoniłem sam, bez rezygnacji, była to chyba 4 propozycja w trakcie rozmowy). Powiedzcie za ile można ten zestaw wytargować?

ja ostatnio jak pytałem o taką ofertę to mi powiedział konsul 79zł U+6xC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu wysłałem wypowiedzenie , no i dziś dzwoniła do mnie pani , dlaczego chce odejść i tak dalej . Gdy przedstawiłem że chce przejść z Platinum na universe superfilm dowiedziałem się iż w umowie którą zawarłem jest napisane , że nie mogę zejść na niższy pakiet. Konsultantka powiedziała że na pewno nie dostane niższej oferty od tej którą mam . Po sprawdzeniu umowy wiem że jest taki zapis i teraz mam pytanie czy ktoś się spotkał z takim czymś? czy dadzą mi tą niższą ofertę ? Póki co czekam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asgardd dodatkowymi kosztami mogą być...każdy dekoder musi mieć doprowadzony osobny sygnał z anteny, toteż czeka Cię wymiana konwertera jeżeli Twój ma mniejszą ilość wyjść oraz dekodery muszą być połączone w jednej sieci LAN.

 

http://ncplus.pl/pomoc/faq-najczesciej- ... tandard-hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam . Przecież zapisy o niemożności zejścia na niższy pakiet dotyczą okresu oznaczonego. Sytuacja diametralnie zmienia się wraz z upływem okresu oznaczonego i wtedy abonentowi przysługuje prawo renegocjacji warunków umowy co do ceny, okresu trwania umowy jak i zawartości programowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...