Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To jest życie. Umiejętność negocjacji, to podstawa. Tak, jak napisanie wypowiedzenia. Niektórzy twierdzą, że to prosta sprawa. Zaś inni borykają się z takimi problemami. Ale wszystkim jednakowo życzę powodzenia :wink:

 

tekst jak z ust konsultanta z którym wczoraj rozmawiałem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc po 5 godzinach bez tv, jestem znowu w nc. Nie udało się uzyskać drugiego deka hd (na tym mi zależało-mam sagema sd.) W zamian za to, otrzymałem Comfort, Multi, Canal Premium, Pace, Multiroom, Canal VOD i HBO na 15 miesięcy. Oferta łamana 5x0 10x79,90. Pomęczę się narazie na gorszym dekoderze. Także warto jeszcze raz się z nimi skontktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Pomału przygotowuję do wysłania wypowiedzenia negocjacji itd.

 

Na razie mam pytanie obecnie użytkuję pece prv i starego stronga w usłudze multiroom (2xcameleon) strong to wiadomo zabytek, więc chciałem dobrać drugiego pece do obecnej umowy. Próbowałem już negocjowac z konsulami dobranie za free do obecnej umowy ale nie da rady 20zł/m-c i koniec. W związku z tym że umowa dobiega końca chcę dobrać teraz i poźniej przy przedłużaniu negocjowac za free.

 

W związku z powyższym mam pytania:

1. Czy jak dobiorę pece teraz czyli 1lipca to zapłacę za lipiec tez za najem dekodera czy dopiero od sierpnia?

2. jak myślicie ma to znaczenie kiedy dobiorę drugi dek do umowy, wydaje mi się że lepiej teraz bo na wypowiedzeniu dobierać dek chyba dziwnie będzie wyglądać i zdradzi mnie że wypowiedzenie tylko do negocjacji:) proszę Was o opinie jako ekspertów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemekkk61 w Cyfrze+ było zawsze tak, że jak dobierałeś drugiego dnia każdego miesiąca, to ten miesiąc miałeś za darmo. Jak jest teraz w nc+? Może dobre zwyczaje nadal funkcjonują?

Jak już próbujesz, to deka dobierz w ostatnim miesiącu obowiązującej umowy...

... i ciąg dalszy nastąpi. Bo mam nieodparte wrażenie, że nie jesteś jeszcze w nc+ i piszesz w złym wątku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złamałem się pod presją domowników. Umowa przedłużona - Comfort+Extra, 6C+, MR, dekoder, HBO na 4 miesiace - cena 4 x 0 zł i 11 x 79,9 zł, średnia około 59 zł. Szału nie ma, no ale to ja do nich zadzwoniłem, a poza tym, wcześniej płaciłem 69 zł przez cały okres, no więc wychodzi 10 zł miesięcznie taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma wpływu wg Was że wypowiedzenie zarejestrowane a ja dobieram deka?

Nie! Nie ma. I tak, jak pisałem deka dobierz w ostatnim miesiącu obowiązującej umowy, to raz, że w tym miesiącu nie zapłacisz nic, a dwa, wtedy negocjuj, w tym dekoder dobrany, jako scaloną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja z dzisiaj z nr 22 455 12 45 pakiet Sport i Film + Extra+ za 84,90 Hi Hi Hi . Oczywiście wyśmiałem. :brawo: Jak powiedziałem, że miałem propozycję w zeszłym tygodniu za to samo + HBO na 6m-cy w cenie 69,90 to się okazało, że to była oferta specjalna. teraz już jej nie ma. Oni co tydzień mają oferty specjalne. Poczekam na tą specjalna dla mnie jak nie to czołem. Świat nie kończy się na TV.

 

Wypowiedzenie wysłane, odebrane, ale jeszcze nie zarejestrowane. obecnie płace 69 za CANAL+ SILVER KANAŁY CANAL+ FILM I PREMIERE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, wysłałem wypowiedzenie na początku czerwca (umowa do 30 lipca) do dnia dzisiejszego nie otrzymałem potwierdzenia, że wypowiedzenie zarejestrowali.

W tamtym roku po wysłaniu wypowiedzenia po oko 3 tyg. otrzymałem sms z wiadomością, że zarejestrowali wypowiedzenie i była informacja w postaci listu.

Dwa dni temu w ICA na moim koncie była oferta dla mnie miałem tylko zostawić nr. tel w celu przedstawienia oferty, olałem ich, dzisiaj patrze a oferty już nie ma.

W jaki sposób dowiadujecie się o zarejestrowaniu wypowiedzenie? Pomijając dzwonienie do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ICA dla migrujących i przedłużających umowy, to pułapka. Tam jest pluskwa, która informuje o odwiedzaniu strony, daty logowania, i jakie były przeglądane wiadomości. Nic się nie dzieje anonimowo. Skrzętnie są zbierane informacje. To tak, jakby odświeżanie strony itd. itd.

Specjalna oferta :roll: została wycofana z chwilą dotarcia do nc+ wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa na 24 miesiące

 

· Abonament 94,90 zł 12m 104,9 12m

· Pakiet Comfort+ Extra+

· Canal+ HD, Canal+Film HD, Canal+Film2 HD, Canal+Family HD, Canal+Family2 HD Canal+Sport HD,

· History HD

· Opcja HBO

· Kolekcja Canal+VOD

· MultiRoom

· NC+ GO

 

Podpisałem.(Poprzednia cena 140,99 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
Nie napisałem że ich polityka przedłużeniowa jest zła tylko kontrowersyjna.Tylko to mnie denerwuje że dzielą abonentów dobrych i lepszych i nie ma tu wpływu długość posiadanego abonamentu, po prostu co ci się uda wytargować to masz, jedni mają lepiej drudzy gorzej.

Co do otrzymanej oferty , poprosiłem o konsultanta o "dobrą"ofertę nawet na 2 lata.Najwidoczniej trafił z propozycją bo obyło się bez"marudzenia". Taka forma przedłużania aneksu najzupełniej mi odpowiada. Płacę zdecydowanie mniej za to samo co miałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zle Ci dowalili

pomalu schodzi z ceny ja tez wczesniej jak zaczynalem mialem jako nowy 150 potem 119 pozniej 99 a dzisiaj po odlaczeniu sygnalu i wznowieniu zarazem mam za to samo 80

takze malymi kroczkami osiagamy cel :D

dodam tez ze bylem umowiony z miesiac temu na comfort multi MR (2karty) PVR 6c+ i extra za 79,9 na 24mce wczesniej mialem platyne za 99

i po przedluzeniu jakies 2 godziny wchodze na konto i brakuje HBO wlaczam tv wszystko dziala tylko brak HBO

telefon w reke i zaczely sie tlumaczenia i po chyba 3 przelaczeniu konsultanta (ktory za zgoda kierownictwa jak on sam stwierdzil) podjal decyzje o wlaczeniu HBO (kazdy wczesniejszy dziwil sie ze HBO mialem zagwarantowane na caly okres, mowil ze to niemozliwe i mnie przelaczal) Teraz wszystko swieci jak na razie. Ktos wczesniej napisal ze takie rzeczy to tylko na targu ha :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc po 5 godzinach bez tv, jestem znowu w nc. Nie udało się uzyskać drugiego deka hd (na tym mi zależało-mam sagema sd.) W zamian za to, otrzymałem Comfort, Multi, Canal Premium, Pace, Multiroom, Canal VOD i HBO na 15 miesięcy. Oferta łamana 5x0 10x79,90. Pomęczę się narazie na gorszym dekoderze. Także warto jeszcze raz się z nimi skontktować.

 

Dlaczego nie masz drugiego dekodera??? :?: Ja mam MR po cyfrze, 1sagemcom HD, 2własny. Chciałem dobrać któryś z PVR ale podobno nie mogłem. :/ Teraz rozpatrują moją reklamacje bo wprowadzili w błąd twierdząc że nie mogę wymienić dekodera. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie

jestem z Cyfrą od 7 lat z nc+ od roku, umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane i zarejestrowane, dzis dzwonili z Krakowa kierunkowy 12,

oferta to 24 mc-e przez rok płace 49,90 a nastepny rok 89,90, pakiet Sport i film z paczką C, żadnego dekodera nie chce,a multirom też nie chciałem, łaskawie pani chciała dać HBO na 5 m-cy gratis, na razie odmówiłem,

mozna uzyskac lepszą oferte ? tzn tańszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...