Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@banita24 - głowy za to nie dam, konkretów nie podam ale mam wrażenie, że w tym roku odchodzących jest więcej. Zresztą wtedy wielu zawiesiło sprawę migracji i zostawało na starych umowach (często dopiero co zawartych). Inni abo mięsem rzucali ale w końcu darmowy miesiąc zrobił swoje i jak kurz opadł, Julian troszkę nóżką dygnął (ale tylko troszkę) i pojawiła się niezła oferta (a było o taką dużo łatwiej niż teraz), to się brało. A teraz jest już całkiem inny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też umowa kończy się z końcem czerwca 2014, gold + wszystkie c+ za 79 zł. wypowiedzenie poszło już w kwietniu. Dostałem od tej pory telefon z propozycją rzekomo tego samego za 74 zł + hbo na 6 mc, na którym mi nie zależy. odmówiłem. i od tej por cisza :( A Wydaje mi sie że po 5 mc musiałbym płacić za kanały extra 10 zł, jeszcze, które teraz mam zresztą w cenie. Tylko "zapomniał" powiedzieć. Tak załatwili mojego sąsiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już trzy telefony ale niestety nie możemy dojść do porozumienia.Upieram sie aby mi zrabatowali drugiego PVR-a z 20zl na 0zl.Oczywiście konsultant dekoder rabatuje i pyta sie czy jestem zadowolony a przy okazji podnosząc cene za abonament, czy oni myslą że ludzie to są naprawde tacy tępi?? Umowe mam do końca lipca w tamtym tygodniu wysłałem wypowiedzenie i zobaczymy czy to coś da.Nie rozumiem czemu abonenci są dzieleni na równych i na równiejszych.Jak ktoś dostaje dobrą oferte to dlaczego ja takiej nie mogę dostać.Dopóki w NC+ nie zrozumieją że my abonenci jesteśmy dla nich a nie oni dla nas to znowu mogą być zdziwieni ilością abonentów opuszczających ich szeregi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie że powtarza się sytuacja z przed ponad roku znowu jest dużo osób rezygnujących bo ich oferty ktoś nie zrozumiał ile jeszcze osób musi odejść aby zaczęli nas i nasze pieniądze szanować dla mnie pakietyzacja i oferty z przed roku były bardziej zrozumiałe.

Dlatego też cały czas się zastanawiam, jakie osiągają wyniki ze swojej polityki. I kiedy to się zatrzyma. Całe szczęcie, tak myślę, że mamy to przesunięte w czasie. Czas refleksji przyjdzie po wakacjach. Jeśli tylko na otrzeźwienie nie będzie za późno. Póki co wszelkie spekulacje o tych "dobrych promocjach" wzięły w łeb. Ale cóż taka pora roku. Deszczowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też już trzy telefony ale niestety nie możemy dojść do porozumienia.Upieram sie aby mi zrabatowali drugiego PVR-a z 20zl na 0zl.Oczywiście konsultant dekoder rabatuje i pyta sie czy jestem zadowolony a przy okazji podnosząc cene za abonament, czy oni myslą że ludzie to są naprawde tacy tępi?? Umowe mam do końca lipca w tamtym tygodniu wysłałem wypowiedzenie i zobaczymy czy to coś da.Nie rozumiem czemu abonenci są dzieleni na równych i na równiejszych.Jak ktoś dostaje dobrą oferte to dlaczego ja takiej nie mogę dostać.Dopóki w NC+ nie zrozumieją że my abonenci jesteśmy dla nich a nie oni dla nas to znowu mogą być zdziwieni ilością abonentów opuszczających ich szeregi.
Może dlatego że jak napisałeś umowę masz do końca lipca a mamy dopiero początek czerwca.Dla Ciebie na dobre ofert jest jeszcze czas trzeba cierpliwie czekać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 31.07. Dziś telefon i skandaliczna propozycja za pakiet Sport+ 74zł gdy nowym na stronie to samo dają za 69,90. Do tego pani uparcie twierdziła że idzie mi na rękę bo obniża mi koszty z 79 na 74 (mam Silvera). Jutro idzie wypowiedzenie - ciekawe na czym to się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa kończy mi się 31.07. Dziś telefon i skandaliczna propozycja za pakiet Sport+ 74zł gdy nowym na stronie to samo dają za 69,90. Do tego pani uparcie twierdziła że idzie mi na rękę bo obniża mi koszty z 79 na 74 (mam Silvera). Jutro idzie wypowiedzenie - ciekawe na czym to się skończy
Na stronie 69.90 ale po 5 miesiącach +10 za Extra bez wypowiedzenia nigdy nie było dobrych ofert.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kosimazaki - ja za to głowy nie dam, wydaje mi się, że pisano tu o takich wymianach. sama tematu nie zgłębiałam, bo nie miałam potrzeby. Może ktoś cię wesprze swoim doświadczeniem...Jedno jest pewne - konsultanci często omylni są. I czasem nieprzychylni. Zadzwoń na infolinię albo napisz mejla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skończyła mi się 31.05.2014. Chciałem podpisać umowę którą mi proponowano, ale za [beep]ę nie chciałem się zgodzić na łamańca. Poszło w zasadzie tylko o to. Myślicie, że jest sens czekać do 13 czerwca, będą dzwonić?? miał ktoś podobny przypadek. Nie ukrywam, że propozycja była satysfakcjonująca mnie zupełnie (słynny łamaniec 53,27 zł, dekoder Pace PVR, drugi Sagemcom - obydwa za 0 zł), w zasadzie blokował mnie tylko łamaniec...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@melania

Chodzi mi o wymianę SAGEMCOM'a DSI83 (sprzęt cyfry) na Pace PVR. Konsultantka ostatnio uparcie twierdziła , że jest to niemożliwe.

Napisz do doradcy na tym forum są bardziej rozgarnięci niż konsultanci na infolinii http://forum.ncplus.pl/forum/

Było już o tym nie raz - idziesz do APS, bierzesz Pace i dopiero wtedy negocjujesz jego cenę przy aneksowaniu umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skończyła mi się 31.05.2014. Chciałem podpisać umowę którą mi proponowano, ale za [beep]ę nie chciałem się zgodzić na łamańca. Poszło w zasadzie tylko o to. Myślicie, że jest sens czekać do 13 czerwca, będą dzwonić?? miał ktoś podobny przypadek. Nie ukrywam, że propozycja była satysfakcjonująca mnie zupełnie (słynny łamaniec 53,27 zł, dekoder Pace PVR, drugi Sagemcom - obydwa za 0 zł), w zasadzie blokował mnie tylko łamaniec...

Przejrzyj ostatnie 20 stron. Niestety naprawdę nie dadzą Ci nic lepszego. Ja czekałem na HBO na całą umowę i wciąż czekam, natomiast cenowo nic lepszego niż 5x0 i 10x79 nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi umowa skończyła się z końcem maja. Do tej pory miałem Silver, 6c+, 3 x HBO, Pace, ze średnią ok 68 PLN (ogólnie 74PLN, ale 1 m-c był gratis) Dzień przed końcem proponowali 6xC+, i 3 x HBO ze średnią (przy czym ostatnie miesiące 104,90!) prawie 70pln albo stała cena 89 PLN. Powiedziałem im że w to podwyżka i sie nie zgadzam. I zaproponowałem to co mialem za ok 60 pln, albo dodatkowo z cinemaxem za 70 PLN. Konultant powiedzial ze na pewno oddzwonia i cisza do dzis. Sygnal już wyłączyli a ja juz zakupiłem fulla w CePa za 60PLN :D Teoretycznie mam 10 dni na zwrot, ale ogólnie mam juz w du.. to całe NC+. Nie wiem jaką ofertą by mogli mnie przekonać. Ogólnie szkoda mi tylko NBA (kopanej i tak nie oglądam, a filmy na IPLA i VOD wcale nie gorsze niż w C+), ale internet mi w tym pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa skończyła mi się 31.05.2014. Chciałem podpisać umowę którą mi proponowano, ale za [beep] nie chciałem się zgodzić na łamańca. Poszło w zasadzie tylko o to. Myślicie, że jest sens czekać do 13 czerwca, będą dzwonić?? miał ktoś podobny przypadek. Nie ukrywam, że propozycja była satysfakcjonująca mnie zupełnie (słynny łamaniec 53,27 zł, dekoder Pace PVR, drugi Sagemcom - obydwa za 0 zł), w zasadzie blokował mnie tylko łamaniec...

Przejrzyj ostatnie 20 stron. Niestety naprawdę nie dadzą Ci nic lepszego. Ja czekałem na HBO na całą umowę i wciąż czekam, natomiast cenowo nic lepszego niż 5x0 i 10x79 nie dostaniesz.

 

Jestem z forum na bieżąco i faktycznie ciężko znaleźć coś lepszego. Widać NC+ idzie w stronę podwyżek długoterminowych, tak żeby za 2-3-4 lata wyjść z cenami jak na starcie fuzji... Ciekawe tylko ilu abonentów wtedy z nimi zostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fakir1111 w Twoim przypadku telefon w dłoń i sam dzwoń.

 

No niestety będę do tego zmuszony, w związku z tym, że jestem nakłaniany do tego przez ojca, który posiada drugą kartę, a nie mieszkamy razem i jest bez tv od soboty. Multiroom jest na starych kartach i tego najbardziej mi szkoda... Jak myślicie, dzwoniąc do nich dostanę przynajmniej to co mi proponowali przy ostatnim telefonie?? Z ich strony z tego co pamiętam była jeszcze propozycja 6x0 zł + 18x79,90 = 59,93 zł średnio, co przynajmniej na 2 lata da mi zapomnieć o ich łamańcach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Helmud - na forum śledzę kilka wątków, a ten mimo, że zrezygnowałem z NC+ to da mi podgląd sytuacji tego co się dzieje z tą TV i czy będzie do czego wracać bo jak na razie to mało jest zadowolonych ludzi, którzy postawili na swoim i mają co chcieli (nawet wieloletni)

jak na razie zalatuje mi tu cenami z UE przy zarobkach z PL i zachwalaniem produktów ... czekam na stwierdzenie, że "guupie polaczki" znowu nie załapały wielkiego zamysłu żeby płacić dużo za "najlepszą TV"

 

@fakir1111 - zadzwoń jak już pisali wcześniej na forum i zapytaj o zdanie sprzętu (punkt i czas) to może się dogadasz

ale oferty łamane to jest już norma bo również twierdzę, że ostatnia kwota będzie wyjściową za 15/24 miesiące i wtedy może być drogoooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wskazuje, że tak to sobie wyliczyli z tymi łamańcami, że za 15-24 miesięcy będzie rozmowa typu "ale płacił(a) pan(i) 79,90 , a te pierwsze 5 miesięcy to była promocja" i nawet jak jakiś procent zrezygnuje to Ci co podpiszą nowe umowy zapewnią im znaczny zysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...