Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam umowę na Nowy Start+ i płacę obecnie 19,99 zł posiadając Ultraboxa i dwa multiroomy. Okres podstawowy kończy mi się 31.10.2024.

 

Obecna propozycja to 9,99 zł za Nowy Start lub 14,99 zł za Relax z umową na 24 mies.

 

Tak naprawdę, to jest dokładnie to samo co mam, bo już teraz płacę abo za 9,99 zł + 10 zł za jeden z multiroomów. Teraz zamierzam zostać tylko z Ultraboxem. Zastawiam się, czy przyjąć ofertę, czy coś mogę jeszcze ugrać i lepiej zaczekać na bliżej końca umowy. Zapytałem o Viaplay (jeśli by mnie coś interesowało więcej, to tylko F1 i czasem PL) i dostałem propozycję dodatkowo +19,9 za Canal+ i +25 zł za Viaplay. Jak w przyszłym roku Viaplay nie będzie już dostępne, mają usunąć płatność za tę opcję. Tak na teraz, to jednak średnio mi się widzi w tych cenach brać dodatkowo c+, żeby mieć Viaplay z F1. 

 

Swoją drogą ciekawe co dalej z kolejnym sezonem F1, skoro Viaplay planuje wyjść w Polski najpóźniej w czerwcu 2025 r, czyli w środku sezonu F1.

Edytowane przez itho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, itho napisał(a):

A możesz powiedzieć, co obecnie posiadasz? 

Moja oferta to: 

Cytat

EXTRA+MIX/HBOMAX/CINEMAX/CANAL+SERIALE I FILMY/HISTORY, H2, ADVENTURE, SPORTKLUB

Tak u mnie w Strefie Canal+ wygląda cennik Viaplay:

AP1GczPu-OYP7h4YV8tZFqpn5PB_viTuAbD46b8H

Ceny takie, nie inne z powodu, że to nowa umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stanley840 mi w kwietniu udało się przedłużyć na składany Superpremium 4K + Cinemax + viaplay + 2 dekoedery dualbox za 126zł miesięcznie. 

 

Co ciekawe. Konsultantka powiedziała że lepiej wychodzi składak z tego względu że mogła dorzucić HBO za piątaka.

 

Extra+ 44,99

HBO, HBO Max - 5zł

Cinemax - 10zł

Filmbox - 5zł

Eleven - 11,90

Super Sport - 5zł (Uznana reklamacja za Mistrzowską Piłkę)

Najem dekoderów 5+5= 10zł (Dualboxy)

Multiroom - 20zł

Canal+ 4K - 0zł

BBC Player - 0zł

Viaplay Medium - 6 miesięcy gratis potem automatycznie wyłączenie - 0zł

 

Umowa 15 miesięcy. 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, REBUS82 napisał(a):

 

co można ugrać lepiej? co dostac w gratisie wypowiadając umowę ?

 

Odpowiedziałem Ci na to pytanie juz wczoraj. Nie czytałeś czy liczysz, że jednak ktoś napisze, że dostaniesz całą paczkę C+ za 0zł na całą umowę z LM rzecz jasna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@VaniliovskyReklamacja za mistrzowska piłkę?

@k05 tak liczę na to jak mówisz. to ze daja BBC Player za 0zł to kazdy wie. Mi proponowali najpierw via play za 0zł na pół roku teraz podobno już nie ma więc te oferty to są takie w zależności na jakiego konsultanta się trafi. Jeden daje drugi nie. Więc pytam co ktoś jeszcze ugrał a ciebie to dziwi

Edytowane przez REBUS82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...