Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

"Full Extra" 99 pln

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

 

@anonim69 jest jeden mały problem...... "Full Extra" już nie ma...... a szkoda bo to co teraz dają w zamian to jakaś "kpina"

mam nadzieje że do pażdziernika coś się zmieni bo do tego miesiąca mam właśnie ten pakiet 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kingofsouth, ojczulek ma jeszcze także trochę czasu, (choć go już nękają :) , bodajże do sierpnia lub nawet września , ja póki co jeszcze mam C+ .

@Kibo no Hikari, dokładnie tylko moi rodzice już mają zasłużoną emeryturę , wiec trochę siedzią przy tv, mama jakies filmy , a ojczulek praktycznie sport , więc dlatego pytam o poszerzoną ofertę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@Kibo wiem że są odpowiedniki,ponieważ z ciekawości napisałem e-mail do pani z DUK u której abonowałem na to co w sygn :jupi:

jednak nic ciekawego nie miała mi do zaoferowania ,może dlatego że mam jeszcze sporo czasu i wypowiedzenie jeszcze przede mną 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ponad 90 to nieporozumienie. Zauważ jednak ile teraz płaci. Napisałem 99, ale to jest max przy niefortunnych negocjacjach. Jak dopisze szczęście, to i za 79 można wyrwać.

 

@ kamgnie. Twój dekoder możesz wymienić we własnym zakresie. Czyli zakup nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich szantaż już nie rusza

Dlatego zalecam umiejętnie gawędzić, aby tylko nie przesolić. Być na nie a jednocześnie pozostawić swoje niezdecydowanie. Być przy tym miłym, grzecznym i zagubionym. Po prostu grać. To kunszt. Negocjacje to piękna sprawa. Nawet jeśli się ma niepotrzebne do wydania pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Full Extra za 99 był tylko zachętą przy migracji do nc+ dla abonentów n

Nie zgodzę się z tym stwierdzeniem......

Ja pierw zmigrowałem na "Gold" po pół roku zmieniłem na"Full Extra" :D

Mnie skusiło do przejścia "czerwone światło" :lol2::wink:8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Do jakiej realnej kwoty można się targować za Comfort + Extra i dodatkowo History HD.

Dodatkowo wymiana dekodera plus multiroom standard z dwoma dekoderami.

 

Pozdrawiam

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fulla Extra rzeczywiście nie ma już z nazwy, ale nic nie stoi na przeszkodzie by złożyć w ofertę wszystkie elementy składowe tej promocji-zresztą przez forum przewijają się odpowiedniki.

Sam dostałem odpowiednik Fulla Extra za 109,90 zł wraz z multiroomem na cameleonach (pisałem o tym parę stron wcześniej). Jak się okazało po zalogowaniu - mam załączone nawet opcje Seriale+ i Picture Box, których i tak nie obejrzę na moim Pace PVR 500, ale jak go będę kiedyś wymieniał przy kolejnym przedłużeniu, zawsze będzie to jakiś argument dla DUK, że chcę utrzymać to co mam za tyle ile płaciłem lub za mniej... Udało mi się także utrzymać w tej cenie HBO GO, które miałem wcześniej. Niestety tradycyjnie już nie obyło się bez problemów po stronie nc+. Naliczona opłata za maj br. jest o 20 zł wyższa (może jeszcze nie wprowadzili rabatu do systemu przez długi weekend? Przedłużałem ostatniego kwietnia). Całe szczęście, że mam mailowe potwierdzenie oferty. Przy wznawianiu umowy zawsze warto o to prosić by uniknąc niemiłych niespodzianek... Powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann
W ostatnim czasie u mego ojca 2 telefony, propozycja 109 zł , zaś druga 139 zł, w tej chwili posiada dekoder z MR (biały dekoder) wszystko w cenie 99+10 zł za MR i płaci dodatkowo 10lub 15 za cinemaxy, konsultant jakoś mu wcisnął, chce pozostać przy MR , podstawa to kanały z paczki C+ mogły by być dodatkowo cinemaxy jak i HBO, po wypowiedzeniu da radę to otrzymać za 109 zł z opłatą za MR ?

 

Polecam taką ofertę,jaką mam w podpisie.Z tą dyszką za multiroom premium miałem farta a dzięki reklamacji history i sundance.Za standard nie powinno być problemu i pakietami premium.Ponegcjować zawsze możesz oczywiście dekarując chęć korzystania z takiej usługi do końca umowy-multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie u mego ojca 2 telefony, propozycja 109 zł , zaś druga 139 zł, w tej chwili posiada dekoder z MR (biały dekoder) wszystko w cenie 99+10 zł za MR i płaci dodatkowo 10lub 15 za cinemaxy, konsultant jakoś mu wcisnął, chce pozostać przy MR , podstawa to kanały z paczki C+ mogły by być dodatkowo cinemaxy jak i HBO, po wypowiedzeniu da radę to otrzymać za 109 zł z opłatą za MR ?

 

Polecam taką ofertę,jaką mam w podpisie.Z tą dyszką za multiroom premium miałem farta a dzięki reklamacji history i sundance.Za standard nie powinno być problemu i pakietami premium.Ponegcjować zawsze możesz oczywiście dekarując chęć korzystania z takiej usługi do końca umowy-multiroom.

Nie każdemu tak dadzą,ale szansa jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich szantaż już nie rusza

Dlatego zalecam umiejętnie gawędzić, aby tylko nie przesolić. Być na nie a jednocześnie pozostawić swoje niezdecydowanie. Być przy tym miłym, grzecznym i zagubionym. Po prostu grać. To kunszt. Negocjacje to piękna sprawa. Nawet jeśli się ma niepotrzebne do wydania pieniądze.

 

Z tym miłym, grzecznym i zagubionym i do tego niezdecydowanym to ja się akurat nie zgodzę. Też lubię te podchody i przeciąganie liny i jedną z rozmów postanowiłem odbyć właśnie w takim tonie i efekt był taki, że konsultant też wczuł się w klimat i postanowił ze mnie.. a jak, zedrzeć. "Ja Pana rozumiem ale Pan też musi mnie zrozumieć.." "Ja dla Pana wszystko ale to jest najlepsza oferta jaką mam w systemie.." "Ja tu się dla Pana narażę przełożonym i dodam nawet HBO na X miesięcy ale opłata XY to najmniej co ja mogę zaproponować.." Słodko-pier-dzący ton i duś [beep]a, duś. Wszystko pewnie zależy od tego na kogo się trafi po drugiej stronie ale ja osobiście więcej ugrałem będąc wytrwałym ale też zdecydowanym i stanowczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lukimann

Najlepiej być stanowczym,zgadzam się.Konsultant próbował mnie zbajerować "dodatkami"czyt. wzbogacić ofertę.Założyłem sobie cel:utrzymać ofertę ze starej umowy i przedewszystkim taniej.Dało się

...uśmiecham się na myśl jak gościu niby/faktycznie z kimś konsultował warunki aneksu.Wyszło nie najgorzej,na pewno taniej niż było wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...