Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, stanko41 napisał(a):

 

Pasuje mi rozszerzenie do relax i ten viaplay pod ligę angielską, ale czy cenowo to już jest akceptowalne czy tsrgować się dalej?

Mi za extra + canal + viaplay medium proponują 70 zł już na wypowiedzianej umowie i raczej taniej nie będzie więc masz porównanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Oliwia to, że Tobie za tyle proponują, nie oznacza, że on za tyle dostanie. Zauważ, że on startuje z pakietu Entry+. Myślę, że co najwyżj mógłby liczyć na Extra+ z C+, Mistrzowską Piłką i Viaplay za 84,99, ale do tego musiałby doliczyć jeszcze 11,90zł za Eleven. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony obniżyłeś pakiet, ale i tak będziesz płacił więcej. Średnio to wygląda. 

Najtaniej Optimum+ jest za 24,99zł, ale jak schodzisz z wyższego pakietu pewnie najtaniej będzie za 29,99zł. CANAL+ z 4K za 19,99zł, Mistrzowska Piłka 0zł/5zł. Movies Fun za 0zł, Viaplay Medium za 5zł, najem sprzętu moze byc i za 0zł i za 5zł, a nawet za 10zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

-> obecnie za Extra+ z Elevenami płacę 59,89zł

-> umowa wypowiedziana, koniec 30.11.2023

-> chciałbym do tego zestawu dodać paczkę Canal+ i Viaplay

-> i teraz pytanie: jaką najniższą cenę można od nich wywalczyć za taki zestaw przy umowie na 12 lub 15 miesięcy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Edytowane przez januask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ronnie84 tak - w tak niskiej cenie możesz dostać Viaplay Medium+ za 5zł. Viaplay Total jest za 15zł. 

Jeżeli nie zrobisz tego przy przedłużeniu to ceny będą już znacznie większe. Za Viaplay Medium+ 29zł, a za Viaplay Total za 40zł. Więc jak ktos potrzebuje Viaplay to brać przy przedłużaniu umów. To, że wcześniej nie miałeś Viaplay w pakiecie to nawet plus. Już były osoby, które nie uzyskały Viaplay za 5zł, bo dokupiły te opcje za starą cenę - 19zł. 

Jeszcze w trakcie obowiązującej umowy. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k05 napisał(a):

Z jednej strony obniżyłeś pakiet, ale i tak będziesz płacił więcej. Średnio to wygląda. 

Najtaniej Optimum+ jest za 24,99zł, ale jak schodzisz z wyższego pakietu pewnie najtaniej będzie za 29,99zł. CANAL+ z 4K za 19,99zł, Mistrzowska Piłka 0zł/5zł. Movies Fun za 0zł, Viaplay Medium za 5zł, najem sprzętu moze byc i za 0zł i za 5zł, a nawet za 10zł. 

Tak bo zależało mi główne na piłce nożnej C+ z Polsat Sport i Viaplay.

1 minutę temu, adamRed napisał(a):

Tak bo zależało mi główne na piłce nożnej C+ z Polsat Sport i Viaplay.

Czyli co te 75 zł to dużo? Wysyłać odstąpienie i czekać na korzystniejszą ofertę z tymi dodatkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, adamRed napisał(a):

Czyli co te 75 zł to dużo? 

Według mnie oferta jest ok . Wypowiedzeniem umowy może ugrasz 5 zł obniżki a też nie wiadomo jakie oferty beda za 3 miesiące , może być drożej może być taniej. Jeżeli Tobie odpowiada i jesteś zadowolony to bierz ;)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, adamRed napisał(a):

Tak bo zależało mi główne na piłce nożnej C+ z Polsat Sport i Viaplay.

Czyli co te 75 zł to dużo? Wysyłać odstąpienie i czekać na korzystniejszą ofertę z tymi dodatkami?

Ja napisałem za ile możesz najtaniej wyrwać ten pakiet, ale nikt nie da Ci 100-procentowej pewności, że tę najniższą cenę od nich dostaniesz. Jeżeli ta oferta ci pasuje, to możesz akceptować (nie jest też ona jakoś przesadnie wygórowana), ale jak masz ochotę się z nimi bawić to możesz odstąpić i walczyć o coś lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o doradzenie, obecnie do 31.12 posiadam Nowy Comfort+ do tego paczka Canal+ wraz z Canal+ 4K, do tego dekoder UltraBox. Płacę za to 54,99zł miesięcznie.

Czy mozna liczyć na utrzymanie ceny przy przedluzeniu czy pojdzie raczej w górę ? 

Tak sie zanstanawiam czy nie wypowiedzieć i pojsc w telewizje w Orange po światłowodzie, za pakiet Optymalny miałbym go za 0zł przez 6 mc, a pozniej 20zł miesiecznie + 5,99zł za najem dekodera Samsung ICU100.

Warto pozostać w C+ za to co mam obecnie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Viaplay Medium+ — z Premier League i wybranymi wydarzeniami KSW to specjalna propozycja dla klientów usług CANAL+, w ramach której operator oferuje dostęp do bogatej oferty serialowo-filmowej, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA oraz dodatkowo tylko dla abonentów CANAL+ do wszystkich meczów angielskiej Premier League oraz wybranych walk bokserskich KSW. 

A gdzie można sprawdzić jaki ma się pakiet Viaplay? Przeleżałem umowę tamtym roku i dali mi Viaplay za 19 gdzie później zaczęła się fala za 0-5 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange to najdroższa oferta z tv. Nie dostaniesz tego pakietu,  bo go już wycofali.  Zaoferują Ci Optimum. Na dzień dzisiejszy nie zawracaj sobie głowy.  Obserwuj temat o ofertach. Wyślij wypowiedzenie w październiku. Potem możesz negocjować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, k05 napisał(a):

@Oliwia to, że Tobie za tyle proponują, nie oznacza, że on za tyle dostanie. Zauważ, że on startuje z pakietu Entry+. Myślę, że co najwyżj mógłby liczyć na Extra+ z C+, Mistrzowską Piłką i Viaplay za 84,99, ale do tego musiałby doliczyć jeszcze 11,90zł za Eleven. 

Dziękuję za odpowiedzi. Teraz tylko pozostaje pytanie czy ta cena już jest do zaakceptowania czy jeszcze walczyć o lepsze warunki?

Na tę chwilę nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

Optimum+ z dopełnieniem do Extra - 39,99 zł

C+        - 19 zł

HBO     - 20 zł

dekoder 4K z dyskiem za 5 zł

Razem:   84 zł

 

Dostałem dwie propozycje:

Extra+    45 zł

C+          19 zł

Viaplay     5 zł

dysk         5 zł

Razem:    74 zł

 

Druga:

Optimum +

C+

Viaplay

dysk

 Razem:   69 zł (niestety nie mam rozbicia na konkretne ceny za opcję)

 

 

I teraz 2 pytania:

1. Czy ta druga opcja nie powinna kosztować 59 zł? Gdybym wziął samo Optimum+ byłoby 29,99 zł. Doliczając resztę C+, Viaplay, dysk 30 zł. O co chodzi, że to jest aż 10 zł drożej? Samo Optimum 29 zł, a w tym pakiecie 39 zł? Coś mi tu nie gra po przeanalizowaniu oferty.

 

2. Ten Viaplay za 5 zł to ma wszystkie mecze ligi angielskiej, czy tylko te, które są pokazywane w C+? Tego nie dopytałem, a co chwilę trafiam na różne odpowiedzi.

 

Z góry dziękuję za info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, stanko41 napisał(a):

Dziękuję za odpowiedzi. Teraz tylko pozostaje pytanie czy ta cena już jest do zaakceptowania czy jeszcze walczyć o lepsze warunki?

Na tę chwilę nie złożyłem jeszcze wypowiedzenia

Wypowiedzenie to podstawa do otrzymania korzystnych ofert. Można wysłać przez Strefę C+ zwykłą wiadomość o wypowiedzeniu. No i poczekać na przedłużenie do ostatniego miesiąca umowy. 

21 minut temu, Brooklyn napisał(a):

1. Czy ta druga opcja nie powinna kosztować 59 zł? Gdybym wziął samo Optimum+ byłoby 29,99 zł. Doliczając resztę C+, Viaplay, dysk 30 zł. O co chodzi, że to jest aż 10 zł drożej? Samo Optimum 29 zł, a w tym pakiecie 39 zł? Coś mi tu nie gra po przeanalizowaniu oferty.

Pewnie dowiedziałbyś się jak jest to rozbite, po otrzymaniu e-maila z ofertą. Ewentualnie możesz poprosić konsultanta o odczytanie ile i co kosztuje. 

22 minuty temu, Brooklyn napisał(a):

2. Ten Viaplay za 5 zł to ma wszystkie mecze ligi angielskiej, czy tylko te, które są pokazywane w C+? Tego nie dopytałem, a co chwilę trafiam na różne odpowiedzi.

Wszystkie mecze ligi angielskiej są dostępne w tym pakiecie Viaplay w C+, czyli 10 - w każdej kolejce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ircios napisał(a):

Orange to najdroższa oferta z tv. Nie dostaniesz tego pakietu,  bo go już wycofali.  Zaoferują Ci Optimum. Na dzień dzisiejszy nie zawracaj sobie głowy.  Obserwuj temat o ofertach. Wyślij wypowiedzenie w październiku. Potem możesz negocjować. 

W Orange w pakiecie Orange Love Standard podstawowy pakiet Optymalny miałbym za 0zł przez 6mc, pozniej przez 18mc po 20zł, + najem dekodera za 5,99zł.  

 

Czyli przez 24mc kwota = 504zł 

 

Z kolei w Canal+ za Nowy Comfort+ wraz z paczką Canal+ wraz z kanałem Canal+ 4K i dekoderem UltraBox płacę = 54,99zł

 

Czylio przez 24mc kwota = 1320zł

 

Oczywiście nie mozna równać obu ofert, bo w Orange miałbym tylko podstawowy pakiet Optymlany bez zadnych C+, ale z drugiej storny sporo mniej kasy w ciągu tych 2 lat za telewizję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, k05 napisał(a):
4 godziny temu, Brooklyn napisał(a):

1. Czy ta druga opcja nie powinna kosztować 59 zł? Gdybym wziął samo Optimum+ byłoby 29,99 zł. Doliczając resztę C+, Viaplay, dysk 30 zł. O co chodzi, że to jest aż 10 zł drożej? Samo Optimum 29 zł, a w tym pakiecie 39 zł? Coś mi tu nie gra po przeanalizowaniu oferty.

Pewnie dowiedziałbyś się jak jest to rozbite, po otrzymaniu e-maila z ofertą. Ewentualnie możesz poprosić konsultanta o odczytanie ile i co kosztuje. 

Już wiem. Jak biorę w pakiecie Optimum+, żeby zrabatować Viaplay do 5 zł, Optimum+ skacze do 39,99 zł :/

Jak zamiast Optimum+ biorę Extra+ to kosztuje jest tylko 5 zł drożej (czyli Extra+ kosztuje 44,99 zł).

 

W każdym razie albo:

Optimum, C+, Viaplay Medium, dekoder 4K - 69 zł

albo

Extra+, C+, Viaplay Medium, dekoder 4K - 74 zł

 

Chyba trochę za drogo o 5-10 zł, nie? Czy mi się wydaje?

Edytowane przez Brooklyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...