Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę, że nie ma znaczenia ile razy się pisze i dzwoni i ciśnie ich. Można próbować wcześniej. Niech wyśle maila ze swoimi propozycjami i prośbą o kontakt telefoniczny bądź maila zwrotnego z propozycją. Najlepiej w mailu opisać swoje niezadowolenie z obecnej oferty i ich poczynań :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałeś, że umowę w czasie oznaczonym masz do końca kwietnia i to jest Twój okres minimalny.

 

Np.

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o świadczenie usług nr {numer umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem oznaczonego w umowie okresu jej trwania.

 

Podpis.

 

Pozostałe dane teleadresowe i wysyłasz albo w serwisie sprawy załatwiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi przedwczoraj udało się załapać na Full Extra +Redlight HD za 109zł przez 12 miechów.

Umowę miałem do 31 października 2014r.Płaciłem 108.99zł za Canal+Platinum +WIMP Standard+ gratis HBO, Cinemax, Filmbox do końca 2013r.Dekoder ADB Turbobox 500GB. Zadzwoniłem w celu rezygnacji z końcem roku z tych gratisów. Pani najpierw powiedziała ,że może mi dać za 109zł Universal+C+ i HBO w tej cenie i gratis Cinemax na 9miechów umowa 18miechów i może jeszcze dorzucić Filmboxy .Jak powiedziałem ,że się zastanowię i zadzwonię po świętach i, że czytałem na forach o pakiecie Full Extra za 99zł ,to zaczęła gadać z przełożonym. Po 2 minutach miałem to co chciałem. Zrezygnowałem z WIMPa,a po 30minutach miałem włączone History ,Sundance,Redlight i PictureBox i jest OK. :brawo:

Prubujcie, bo warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Mi przedwczoraj udało się załapać na Full Extra +Redlight HD za 109zł przez 12 miechów.

................... po 30minutach miałem włączone History ,Sundance,Redlight i PictureBox i jest OK. :brawo:

Prubujcie, bo warto.

dołączyłeś do rodziny "Full Extra" :wink: Gratulację :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leonk1974 do tej pory jest to promocja reglamentowana którą ciężko dostać za pierwszym razem, no chyba, że przez to znacznie wzrasta nasze ARPU. O szczęściu mogą mówić Ci którzy załapali się na nią po kilku miesiącach w NC+ i to bez wzrostu nakładów na abonament.

 

@IVIarcin http://ncplus.pl/strefa-abonenta/promocje-dla-abonentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Mam pakiet Canal+Platinum + MR Standart, jestem z platformą NC+ od pól roku mógłbym w trakcie umowy zacząć negocjować przejście na pakiet "Full Extra"?

 

W sprawie "Full Extra"dzwoń tutaj 122947879 (DUK)Dział Promocji :D

na zwykłą infolinie nie ma sensu,tam nic nie wiedzą :wink:

@Kibo jeśli kolego płaci coś w cenie "Full Extra" ma szanse na podrasowaną ofertę a i tak warto :jupi:

 

Dla tych co jeszcze nie wiedzą o co chodzi :wink:

 

"Full Extra" 99 pln

 

pakiet Universe+,

opcje dodatkowa CANAL+ Platinum,

HBO,

Cinemax,

Filmbox,

History,

Sundance

kolekcje VOD CANAL+,

PictureBox,

Seriale+

netVOD+

 

"Full Extra +RedlightHD" 109pln

"Full Extra" +MR Standard 109

"Full Extra" +MR Premium 119 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant powiedział że niestety nie może mi tego zaproponować, może mi do tego co mam dorzucić Cinemax i HBO na pół roku za darmo, z nowa umowom na 18 miesięcy.

Dokładnie mam: Canal+Platinum 99 zł + MR 10 zł + dzierżawa mediabox'a 5 zł = 114 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...