Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@skubi7 no to najlepiej spróbować wywalczyć jakiś okres promocyjny (mi do pakietu Optimum+ proponowali 3 miesiące za 0zł), a gdy chcesz mieć na dłużej - to na koniec promocji na przedłużenie umowy - wyłączyć i na początku kolejnego miesiąca włączyć opcję HBO za 20zł (niepełny miesiąc za 0zł i 20zł do końca umowy). Zyskujesz dodatkowy miesiąc za 0zł i tańszą opcję do końca umowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, k05 napisał(a):

@skubi7 no to najlepiej spróbować wywalczyć jakiś okres promocyjny (mi do pakietu Optimum+ proponowali 3 miesiące za 0zł)

Bardziej niż na programach HBO zależy mi na opcji Max z biblioteką filmów. To też da się włączyć z HBO razem za 20 zł ?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca kwietnia. Chcę zostawić ofertę programową i tylko wymienić  dekodery w multiroomie na 4K do teraz płaciłem 89,99zł

 

Obecna oferta:

Extra+ 44,99 zł 15 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L
CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)
CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)
HBO i HBO Max 0 zł 3 m i 29,99 zł/m dla Abonentów (06/22)
Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)
Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów
Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

104,89 ZŁ/ MIES

 

Pogrubione jest to co jest na stałe. Za to samo teraz płaciłem 89,99zł tylko, że dwa pozostałe dekodery w multiroom miałem zwykłe nie 4K co sądzicie ?

Edytowane przez pharamistic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Ukassiu18 napisał(a):

Jakich 2 kanałów nie ma w opcji Canal+(6)? I czy da się w tej opcji mieć canal+4K? Bo widzę, że 10zl różnicy między pakietami, a właściwie tylko sport na tym pakiecie oglądam.

Brak

C+Dokument

C+Seriale

 

Opcja 4K to osobny dodatek wiec realne ... tylko czy zrabatuja ci do 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Obecnie mam:

Extra+

Hbo Max

C+

Mistrzowska piłka

Eleven

Series Fun

Multiroom Standard

C+4k

stary dekoder z dyskiem 500gb

Wszystko za 116 zł

 

Chciałem zejść z kanałów w dół (bo nie oglądam) i dobrać streamy (teraz opłacam osobno). Wypowiedzenie zarejestrowane.

Proponują:

Pakiet Relax

C+

HBO

Netflix (2 urządzenia)

Mistrzowska Piłka

Eleven

Viaplay

Wszystko za ok 121 zł

 

Można liczyć na lepszą ofertę? 

 

 

Edytowane przez RobertKow
pomyłka w tekscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 4 razy od kilku różnych konsultantów + od działu utrzymania dostałem tą samą ofertę. 
Czy już nic więcej tutaj nie da sie zrobić? 

 

Extra+ z CANAL+ i Netflix 70 zł 1 m, 120 zł 23 m dla Abonentów (03/23) - L,

Cinemax 8 zł/m 

C+4k - 0zł/m

Dopełnienie do Viaplay Total 10 zł/m 

Filmbox Pack 5 zł/m 

HBO i HBO Max 5 zł/m 

History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów 

Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L,

Sundance HD 0 zł 6m 

Viaplay Medium 5 zł/m 

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m 

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m 

Dopełnienie do Netflix 4k - 17zł

 

Wymiana na 2 dekodery 4k.

 

Pierwszy rachunek 145 zł, kolejne 195 zł/m

Edytowane przez no_bo
poprawienie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, umowa do końca maja, wypowiedzenie złożone, obecnie:

  • Pakiet Nowy Comfort+ 19,99 zł 24 m, a po tym okresie 23,99 zł/m
  • Moduł CAM 0 zł

1. Czy jest możliwość odtworzenia pakietu Nowy Comfort+ lub zmiana na Optimum+ w tej cenie? Pamiętam że przy poprzednim przedłużeniu pakiet został odtworzony w tej samej cenie, pomimo że wyszedł z oferty.
2. Jeśli nie, to czy najlepszą opcją będzie poczekać do wygaśnięcia umowy i zostać bez niej za 23,99? Czy taki scenariusz ma jakieś minusy względem umowy albo otwiera dodatkowe możliwości negocjacji innych warunków?
3. Jak wygląda kwestia dopełnienia do wyższego pakietu z poziomu Nowy Comfort+/Optimum+ (cena + kiedy najlepiej o niego zapytać - przy przedłużaniu czy po gratisowym miesiącu)?
4. Jakie tymczasowe gratisy można obecnie otrzymać? Poprzednio było to dopełnienie do Extra+ i HBO na 2 msc.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kejcio

1. Nie ma już pakietu Nowy Comfort+ i możesz negocjować o przejście na pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m.

2. Możesz przejść z obecnym pakietem na czas nieoznaczony umowy za te 4 zł więcej do abonamentu. Minusem jedynym rozwiązania przejścia na czas nieokreślony jest brak możliwości dołączania opcji dodatkowych w cenach promocyjnych do takiej oferty i wtedy tylko opcje dodatkowe są dostępne w cenach cennikowych.

3. W kolejnym miesiącu po przedłużeniu umowy możesz negocjować o włączenie na infolinii obsługi klienta opcji dodatkowej "Dopełnienie do Extra+" za 10 zł/m.

4. Do przedłużenia umowy możesz otrzymać przy pakiecie Optimum+ uprawnienia do dwóch miesięcy, czyli miesiąc przedłużenia i na kolejny pełny miesiąc kanały z pakietu Extra+. Do tego możesz dostać na całą umowę kolekcję internetową BBC Player za 0 zł/m. W przypadku HBO z HBO Max, to możesz dostać to na 3 pełne miesiące bez opłat z możliwością wyłączenia z końcem okresu bezpłatnego. Natomiast jakbyś chciał dostęp do paczki kanałów CANAL+ pozbawionej kanałów sportowych CANAL+, to możesz otrzymać do przedłużenia nową opcję dodatkową "CANAL+ Seriale i Filmy" za 5 zł/m, w której skład wchodzi 6 kanałów takich jak: CANAL+ Premium, CANAL+ 1, CANAL+ Family, CANAL+ Film, CANAL+ Seriale, CANAL+ Dokument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, no_bo napisał(a):

Już 4 razy od kilku różnych konsultantów + od działu utrzymania dostałem tą samą ofertę. 
Czy już nic więcej tutaj nie da sie zrobić?

Da się. Powiedz, że oferta łamana Cie nie interesuje. To co Ci proponują to trochę drogo. Masz podane w temacie ceny za pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

@ircios

jeśli obecnie kolega jest na wysokim pułapie cenowym i jeszcze dobiera Viaplay, dopełnienie do Netflix 4K wpada za 17 zł zamiast dotychczasowego 0 i wymienia dekoder w MR na 4K to taniej raczej nie dostanie. 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek11:) napisał(a):
 do Netflix 4K wpada za 17 zł zamiast dotychczasowego 0 i wymienia dekoder w MR na 4K to taniej raczej nie dostanie. 

To co trzeba zrobić? Zacząć schodzić w dół?
 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam obecnie Nowy Start+ (9,99 zł) i niezależny MR.

Umowa do końca kwietnia, wypowiedzenie wysłane.

 

Szczerze mówiąc, planuję rezygnację, bo i tak już nie oglądam TV. To co jest w DVB-T w zupełności wystarcza + serwisy streamingowe.

Proponują ten sam pakiet za tyle samo + przejście na MR po WiFi. Da się wywalczyć jakieś gratisy, zniżki przy przedłużeniu? Przydałby mi się C+BOX w fajnej cenie lub nowa czasza anteny bo obecna już zmęczona życiem i szpeci budynek po 15 latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie da się zejść w dół jeśli się chce mieć taką zawartość jak ta przedstawiona w ofercie. 

 

Ok, czyli przy tej ilości programów nie mam tylko Eleven. Nie zejdę nic z w dół? 

C+ nie chce dać opcji 4k do Netflixa za 0 które było przy ostatnim przedłużeniu.

 

generalnie nie próbowałem przechodzić na wyższy pakiet np. Superpremium 4k tylko pytanie czy to coś da?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...