Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy taki pakiet to optymalna kwota czy jest coś w stanie jeszcze ugrać

Pozdrawiam

 

Pakiet Superpremium+ 4K, BBC Player, Hustler HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Hustler 0 zł 6 m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 5 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99  
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cały czas wciskali, że tak, ale jakieś 2 dni temu dzwoniła pewna pani z numeru kom twierdząc, że jest z duk i zaproponowała wycofanie umowy w zamian za pakiet optimum za 29.99. Teraz ona twierdzi, że max to 30zł. Sprzęt mam własnościowy zmigrowany z prepaid więc stawka idzie o goły pakiet. Skoro można było zejść na 29 zł to i na 25 pewno w końcu się ugną. Jeśli nie to trudno mam jeszcze jedną umowę u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie posiadam :

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (09/20) L,

CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów,

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20),

HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów,

Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów,

Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dlaAbonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20

Ps.odnośnie najmu sprzętu- posiadam dwa moduł CAM w ramach multiroom bez ich dekoderów

Miesięcznie 69,99

 

Chciałbym uzyskać :

Optimum+ z dopełnieniem do extra+

Wszystkie Canal+ wraz z 4K

HBO HBO GO- może być ale nie musi

dodatkowo MP, Viaplay oraz Eleven

Jaka realna kwota jest możliwa za ten pakiet bez HBO oraz z HBO ?

 

Pozdrawiam

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
3 minuty temu, mate1212 napisał(a):

Chciałbym uzyskać :

Optimum+ z dopełnieniem do extra+

Wszystkie Canal+ wraz z 4K

HBO HBO GO- może być ale nie musi

dodatkowo MP, Viaplay oraz Eleven

Jaka realna kwota jest możliwa za ten pakiet bez HBO oraz z HBO ?

 

Pozdrawiam

 

 

 

Nie ma już dopełnień przy przedłużeniach.

Optimum+ za 29,99 zł lub Extra+ za 49,99 zł/m.

CANAL+ 19,90 zł/m, C+4K 0 zł/m

HBO z HBO MAX 20 zł/m

Mistrzowska Piłka 10 zł/m

Viaplay 5 zł/m

Eleven 11.90 zł/m

 

Do wymiany moduły CAM w MR. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Nie ma już dopełnień przy przedłużeniach.

Optimum+ za 29,99 zł lub Extra+ za 49,99 zł/m.

CANAL+ 19,90 zł/m, C+4K 0 zł/m

HBO z HBO MAX 20 zł/m

Mistrzowska Piłka 10 zł/m

Viaplay 5 zł/m

Eleven 11.90 zł/m

 

Do wymiany moduły CAM w MR. 

 

Cześć, czy dobrze rozumiem ze muszę wymienić obowiązkowo moje moduły CAM na dekodery gdy podpiszę nową umowę  ?

PS. Posiadane przez mnie moduły są już z kartą Cayman z tego co się orientuje.

 

Edytowane przez mate1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek11:) napisał(a):

Jeśli obecnie Comfort+ jest za 29,99, to Optimum+ nie będzie dostępne za 24.99 zł/m, nawet w ostatnim dniu umowy. 

Czyli powiadasz, że jak obecnie płaciłem 29.99 to nie dostanę taniej optimum i brać co dają. Jeśli tak to podpowiedz jeszcze co mogę ugrać przy przedłużeniu jako promocję darmową, którą mi wyłączą po upływie okresu promocyjnego czyli po np 2 m-cach. Jeszcze przed ostatnimi podwyżkami na miesiąc czy 2 można było wziąć dop do extra teraz z tego co nie tylko ty powiadasz już tego nie ma więc o co jeszcze pytać. Da radę przejść na ich moduł odpłatnie bądź nie.

2 godziny temu, mate1212 napisał(a):

Cześć, czy dobrze rozumiem ze muszę wymienić obowiązkowo moje moduły CAM na dekodery gdy podpiszę nową umowę  ?

PS. Posiadane przez mnie moduły są już z kartą Cayman z tego co się orientuje.

 

Dziwne co piszesz bo nie przypominam sobie by dawali możliwość wymiany obu dekoderów na moduły w czasach cayman. Wiem, że jak kto posiadał mr po c+ to na kartach nieparowanych cameleon i wtedy tak, ale na cayman to z tego co kojarzę to tylko jeden moduł. Jeśli jednak masz pewność, że to 2x cayman sparowany z modułem jako mr to musiałem coś przegapić. Nie zmiena to faktu, że już nawet ci co mieli 2x nieparowana karta musieli dokonać wymiany sprzętu, który musi być spięty ze sobą po lan/wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mate1212 napisał(a):

W takim wypadku przy dwóch umowach zapłacę x2 ?

Możesz wziąć pakiet extra z C+ i MP na specjalnych warunkach za 40-45 zł jako umowa za jeden moduł CAM. 

 

Czyli krótko mówiąc, nie będziesz mógł mieć dwóch modułów niezależnych na jednej umowie. 

 

Chyba że dekodery, wtedy wszystko zostaje na 1 umowie. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, malyszadam napisał(a):

2x cayman sparowany z modułem jako mr to musiałem coś przegapić.

To czas się obudzić. 

Takie zostawienie było możliwe jak kros miał sprzęt po C+ lub same karty.

 

33 minuty temu, damianp87 napisał(a):

na Camelu

Nie ważne na czym. Tak samo płacisz. 

Możesz brać, albo może lepiej Superpremium 4k dostałbyś  za 109,99. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bobt napisał(a):

wypowiedzenie wysłane, obecnie confort + za 39, telefon  z DUK proponują relax za 24,99, optimum za 39,99,  proponuję im optimum za 24,99+ pakiet canal plus za 19,99 i mamy dagadany temat,  i informacja takie ceny są nie realne

 relax oferują nowym za 15zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, karoo napisał(a):

Czyli pakiet optimim + Multiroom to min 35 zł?

Ja mam umowę na wypowiedzeniu (umowa od osiemnastu lat) i dzwonili z ofertą Optimum za 25 PLN + MR za 5 PLN przy jednoczesnej zmianie posiadanego sprzętu na jakiś DualBox i WifiBox. Czyli całość za 30 PLN. Jeżeli wycofam wypowiedzenie to Nowy Comfort+ wzrośnie mi z 22,50 na 26,00 i MR zostaje, choć niby "nie gwarantują" że będzie działał na ULTRABOX+/PVR PACE z kartą (jako główny z Cameleon) i BOX+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (jako MR z Cameleon). Na innej umowie bezterminowej od 2 lat mam Comfort+ z MR (karta Cameleon i Cayman).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja również wypowiedzenie mam już złożone, umowa kończy mi się w kwietniu 2023. Wypowiedzenie złożone w związku z końcem umów na telefony w dniu 31.12.2022r., aby to tak razem ogarnąć. Zaproponowali mi bardzo dobrą (dla mnie:) opcję na kontynuację telefonów + nowy numer jako 3 już, ale taka oferta przy równoczesnym przedłużeniu umowy na TV - kontynuacja Optimum+ za 30zł oraz HBO i Canal+ na 3 miesiące w gratisie. Acha, i jakieś BBC Player na cały okres. No i oczywiście powtarzane, że w kwietniu to na Optimum takiego nie dostanę. 

Zastanawiam się poważnie, a to ze względu na te telefony a i Optimum jest dla mnie całkowicie "optimum"-nic więcej nie potrzebuję...

całuję rączki :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...