Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Krzysiek11:)Reklamacja. Swojego czasu pisałem że przedłużajac umowę konsultantka obiecywała taką sama ofertę na Viaplay jak przy przedłużeniu.Pisałem na forum że jak się nie potwierdzi to będę to reklamował. Odczekałem swoje aż sie oferty wyklarowały z tą opcja. I napisałem odpowiednio reklamację jak i swoje argument. Na forum wspominając o tym zostałem swojego czasu wyśmiany nie pamiętam  przez kogo dokładnie. Uświadamiany byłem że nic nie osiągne i nic nie ugram. Ale jak to przysłowie mówi ten się śmieje kto się śmieje  ostatni. Dziś telefon i od razu taka oferta. W reklamacji nic nie pisałem że czegoś oczekuje. Tylko że zwyczanie czuję się oszukany i żeby się do tego odnieśli w jakiś sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

No to wszystko jasne. Zestawiono ci ofertę, która miałeś i dołożono Viaplay. 

 

Taka oferta dla innych dostępna nie jest, temat wyjaśniony. :)

 

@PawelTSW czyli jednak się nie myliłem :)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

Tak myliłem się, bo dział reklamacyjny dołożył do oferty z lipca Viaplay za 0 zł . Zejdź na ziemię.

 

Jeśli ktoś w standardowej procedurze aneksowania takie coś uzyska to będziesz mógł do mnie tak pisać. 

 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kisiel95 napisał:

No ja na Waszym miejscu wolałbym mieć obniżone ceny tych dopełnień/pakietów zamiast Viaplay, czy MP za 0 zł. Tylko, że tak się nie da ze względu na politykę CANAL+. Viaplay się psuje i jak go zareklamujecie?

 

Kolega ma extra + c+ + vp + mp za 55 zł. 

Takie pakiety chodzą po 79,99 zł. 

A pewnie nieświadomi nie znający tego forum lub dziadki płacą za w/w 120 zł. 

 

Canal+ na jednych zyskuje by innym dać i wyjść na ,,0,,

Nawet taki abonament jest dla nich wartościowy, bo kto wie może dokupi eleveny, a może raz na jakiś czas dokupi hbo czy history. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Teraz, PawelTSW napisał:

A to było niezwykłe? 🤣 co mnie interesuje co było w lipcu? Miało nie być takich ofert od października. Jaki mamy miesiąc? 

Jeśli nie rozumiesz, że @czerstwy złożył reklamacje i dział reklamacji taka ofertę mu zrobił, a nie dział utrzymania klienta to nie mam pytań. Widać lubisz podburzać atmosferę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może moja historia przedłużenia umowy. 

Nie składałem wypowiedzenia i było chyba z 6 konsultantów niby z Duk, gdzie mówili, że takiej opcji nie ma. Viaplay za 0 zł? Nie ma opcji. 

Jeden nawet znał od deski do deski wszystkie regulaminy, wiedział co i jak a jak powiedziałem o koledze, że do dostał to pytał się o imię i nazwisko bo zapewniał, że takiej oferty nie ma, nie było i nie będzie. 

Kolejny konsul to samo, że takiej oferty nie ma i nie będzie a na słowo forum sat kurier to odpowiedział,, proszę Pana tam ludzie piszą i kłamia,, co odpowiedziałem, że tu na forum screeny wrzucają z ofert i niech mnie nie oszukuje, a ten dalej się zapierał, że takiej oferty jak chce nie ma. 

 

Wysłałem wypowiedzenie. 1 telefon... I jednak się dało. Nawet hbo dali na 5 miesięcy za free, filmbox na 2 miesiące i mmp :)

 

Sądzę, że mógłbym ugrać jeszxze hbo na pełny okres pewnie w dniu zakończenia umowy ale akurat na hbo parcia nie miałem nigdy, mam go w abo plusie już na czasie nieokreślonym za darmo :) abo tel no limit, 35gb + hbo max za 35 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mbdingo napisał:

Witam

Taki pakiet do 31.12.2022 mam co teraz mogę ugrać?

 

Pakiet Extra+ z CANAL+

HBO

Eleven Sports

HBO Max

MISTRZOWSKA PIŁKA

MOVIES Fun

MULTIROOM STANDARD

Nat Geo Play

SERIES Fun

NAJEM PVR

Najem HD Multiroom

Extra+ z CANAL+79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/mdla Abonentów

Eleven Sports11,90 zł/mdla Abonentów

HBO i HBO GO0 zł/mdla Abonentów

Mistrzowska Piłkaza 0zł/mdla Abonentów

Najem ultraBox+0złdla Abonentów

Multiroom Standard C+0zł 0zł/mdla Abonentów

Może viaplay uda się za 0? Ogólnie masz już kosmos 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy gratulacje oferty. Tylko raz widziałem lepszą ofertę. Pewnie pomyslicie jak to możliwe. Już opisuje sytuację. Abonent przyszedł dobrać Multiroom. Zawartość pakietu superpremium4k  miał za 49.99. zapytałem jak to możliwe?

Był to były pracownik dużego  operatora sieci komórkowej.Zajmował się reklamacjami u "pomarańczowych". Wypowiedział pakiet superpremium4k. Zadzwonił do niego konsultant (podobno  cwaniaczek). Gadka na zasadzie co Pan zrobi jak odetniemy sygnał itd itp. Wywiązał się taki dialog( wersja skrócona):

Abonent: tak właściwie to ja oglądam  kanały informacyjne i popularnonaukowe,więc nie mam zamiaru tyle płacić. 

Konsultant: to mam nasz najwyższy pakiet główny za 49,99 dla Pana.

A: Nie jestem przekonany musiałbym zobaczyć pakiet,bo się okaże,że nic tam nie ma.

K: gwarantuje Panu, ŻE BEDA WSZYSTKIE KANALY KTORE PAN OGLADAŁ.

A: zgoda 

Po paru miesiącach reklamacja ( oczywiście napisana profesjonalnym językiem), że oglądał HBO, filmbox, czasami canal+ i eleven , a parę razy zdarzyło mu się i Polsatu z LM a tego nie ma. Reklamacja uznana kanały HBO , canal+ , MP , Eleven , Filmbox dodane reklamacyjne za 0zl.

Jak widać można mieć pakiet superpremium4k za 49.99zl. Czy to znaczy,że można coś takiego wynegocjować? Odpowiedzcie  sobie sami...

 

Edytowane przez CiekawskiC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultant za niego potem płacił różnicę ?, bo pewnie jakieś konsekwencje musiał ponieść. 😉

Swoją drogą ciekawe jak wygląda sprawa odpowiedzialności takich konsultantów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam użytkownika @Krzysiek11:) w sprawnym procesie przeprowadzenia przedłużenia umowy. Szybko i na temat, bez zbędnego marnowania czasu na gadki z konsulami. Oferta, jak dla większości tutaj zaglądających, czyli nic wyjątkowego, ale dla mnie ok.

Był optimum z dopełnieniem za 34,99, a jest:D93-D07-B8-77-F4-4585-9-A02-F7-C1-E20-D3

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, ircios napisał:

@kuzu

Możesz liczyć na dobranie nowej umowy w cenie jak dla nowych. Chyba, że aneksowaleś ostatnio, to będzie tam jakaś niby tańsza oferta.

 

 

Minimum 15 miesiecznie za Dualboxa w MR bez dysku.

 

 Jestem u nich 12lat

 

Jak bede bral drugą umowe traktuja mnie jak nowego klienta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...