Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, ircios napisał:

Superpremium 4k za 109,99 

 

Nie ponoć. Temat wałkowany od miesięcy jak nie od ponad roku.

I w tej opcji jakie są kanały? 

 

Rozumiem, że za 109 zl będę miał Viaplay za 0 zł? W tym HBO, Eleven, Mistrzowska Piłkę? 

 

Czy jest ktoś tu na forum z DUK i mógłby zadzwonić do mnie i zaproponować ten pakiet w tej cenie? 

Obecnie posiadam EXTRA z Canal+ za 82 zł i mógłbym przejść na ten droższy pakiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomek198609 napisał:

...Rozumiem, że jedyne wyjście to nowy multiroom? Czy muszę zostać przy tych dekoderach czy mogę dostać coś nowego ? Konsultant twierdzi że nie wymieni ultraboxa a tego nowego dekodera 4k ... prawda czy fałsz? 

Nie ma czegoś takiego jak nowy multiroom. MR w sieci jest od czasów n. Jest niemal tak stary jak MR po C+. Nie wiem po co Ci nowy gorszy dekoder 4k. Oczywiście do MR możesz też wziąć Dekoder 4k, ale wtedy 15 do rachunku bez dysku i 20 z dyskiem. Chcesz za 0, to dalej zostajesz z wifiboxem. Oczywiście wymiana sprzętu. MR za 0 z Wifiboxem. 

 

18 minut temu, Ralal89 napisał:

I w tej opcji jakie są kanały? 

 

Rozumiem, że za 109 zl będę miał Viaplay za 0 zł? W tym HBO, Eleven, Mistrzowska Piłkę? 

 

Czy jest ktoś tu na forum z DUK i mógłby zadzwonić do mnie i zaproponować ten pakiet w tej cenie? 

Obecnie posiadam EXTRA z Canal+ za 82 zł i mógłbym przejść na ten droższy pakiet. 

Dobrze rozumiesz. Tyle, że MP  musisz sobie wynegocjować za 0. 

Sam zadzwoń jak przedłużasz umowę.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam obecnie umowę z PACE PVR i modułem CAM CI+ otrzymanym dzięki poradom kolegi z forum rok temu.

Obie karty które mam to najnowsze Caymany.

 

Mój pakiet:

EXTRA+ 97,78 zł / miesiąc w skład whodzi:

Eleven Sports11,90 zł/m dla Abonentów

CANAL+za 19,90 zł/m zł dla Abonentów

HBO i HBO GO0 zł 12 m i 25 zł/m dla Abonentów

Extra+49,99 zł 12 m i 53,99 zł/m dla Abonentów

Cinemax 8 zł/mdla Abonentów

Multiroom Standard C+0zł 0zł/m dla Abonentów

Najem ultraBox+0zł dla Abonentów

Filmbox Pack5 zł/m dla Abonentów

CANAL+ 4K ULTRA HD0 zł/m dla Abonentów

 

Koniec umowy 30.09.2022

 

Dzwonił jakiś konsultant i twierdzi że nie przedłuży tej umowy z multiroomem w tej postaci.

A mnie innej postaci multiroom i utrzymywanie tej umowy nie interesuje.

Nie po to człowiek ma telewizor odpowiedniej klasy z wejściem na moduł CAM aby się bawić w ich glupie dekodery.

Drugi dekoder zaś sprawdza się u rodziców.

 

Ktoś przerabiał temat czy trafiłem na słabego konsultanta? Jeżeli nie ma sposobu to podpowie ktoś od razu czy można zostawić na czas nieokreślony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oskarosi Usługa Multiroom post Cyfra+ jest wycofywana. Masz możliwość tak jak @k05 napisał przejścia na nowe zasady Multiroom po WiFi, tylko na dekoderach lub zamiast Multiroom podział umowy na dwie niezależne. Druga umowa niezależna jest w ramach specjalnej promocji MultiHouse do wyboru z pakietem Extra+ w cenie 15 zł/m lub z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką w cenie 35 zł/m. Jeśli chcesz, to możesz wziąć też pełną opcję, czyli obecną umowę przedłużyć z przejściem na nowe zasady Multiroom utrzymanym za free + do tego ta dodatkowa niezależna umowa specjalna. Wtedy miałbyś łącznie odbiór na trzech telewizorach, gdzie dwa byłyby zależne od siebie, a trzeci niezależny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@k05 Do dodatkowej umowy specjalnej MultiHouse można dostać moduł CAM CI+ ECP lub dekoder wifiBox+ lub WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB bez opłat miesięcznych najmu. Ewentualnie można też wziąć dekoder 4K UltraBox+ za 5 zł/m bez dysku lub za 10 zł/m z dyskiem. Zaznaczam, że dodatkowa umowa specjalna w ramach promocji MultiHouse przysługuje tylko Abonentom likwidowanego niezależnego Multiroom post Cyfra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dzisiejsza umowa przedłużona:

Superpremium+4K 109,99 zł 24m-ce

Mistrzowska Piłka 0 zł 24m-ce

Viaplay 0 zł 24m-ce

Moduł CAM 0 zł 24m-ce

Drugi moduł do oddania lub druga umowa jeszcze się zastanawiam co zrobić bo żadnych pudeł od nich nie chce.

Najważniejsze że dali Viaplay na cała umowę więc jestem zadowolony😄

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Umowa do 31.01.2023 - wypowiedzenie wyslane

 

Aktualnie posiadam - umowa na 24 mc

- Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE - 69,99 zł

- CANAL+4K ULTRA HD - 0 zl

- FOX Play - 0 zl

- HBO - 20 zl - mialem to na chyba 6 mc + 3 mc za friko

- MISTRZOWSKA PIŁKA - 0 zl

- HBO Max - 5 zl

- Nat Geo Play - 0 zl

- Eleven Sports - 11,90 zl

- Najem 4K UltraBox+ (N9) - 5 zl

- MULTIROOM STANDARD - 0 zl

- Najem Dysk - 0 zl

 

Calosc - 111,89 zl

 

Podsumowujac:

- posiadam dekoder 4K ULTRABOX+ z karta Cayman oraz dekoder Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) z karta Cameleon - czyli 2 niezalezne od siebie dekodery z 2 kartami

 

Widze, ze nie ma mozliwosci juz przedluzenie umowy na starych warunkach jesli chodzi o multiroom .... :(

Dostalem takie o to propozycje:

 

1 oferta:

1) Extra + Canal - 79,90 zl

2) Eleven Sport - 11,90 zl

3) HBO - 20,0 zl

4) Najem dekodera 4k - 5 zl

5) Mistrzowska Pilka i reszta tego co mialem - 0 zl

6) Multiroom - opcja po sieci LAN albo WIFI - 0 zl (dekodery 4k ten co mam + wymiana na nowy tego starego Sagemcoma)

7) najwazniejsze to Viaplay - 0 zl

 

Calosc 116,89 zl

 

2 oferta:

1) wszystko jak w ofercie 1

2) dodatkowa oferta za 35 zl - extra + canal + mistrzowska pilka

3) dodatkowy 3 dekoder do multiroom - 0 zl

 

Calosc: 116,89 zl + 35 zl = 151,89 zl

 

Moje pytania:

Czy to max do moge dostac ? Jest szansa na nizsza cene ? Jesli nie to czy powinien o cos dodatkowego walczyc za 0 zl ?

Chcialbym usunac HBO, ale wtedy konsultant twierdzi, ze Viapplay bedzie platne 19 zl - wiec ta opcja nie ma sensu ...

Tak naprawde chcialbym zostawic wszelkie opcje sportowe, ale to pewnie nie mozliwe ?

 

Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, tomek198609 napisał:

Witam,

 

Umowa do 31.01.2023 - wypowiedzenie wyslane

 

Aktualnie posiadam - umowa na 24 mc

- Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE - 69,99 zł

- CANAL+4K ULTRA HD - 0 zl

- FOX Play - 0 zl

- HBO - 20 zl - mialem to na chyba 6 mc + 3 mc za friko

- MISTRZOWSKA PIŁKA - 0 zl

- HBO Max - 5 zl

- Nat Geo Play - 0 zl

- Eleven Sports - 11,90 zl

- Najem 4K UltraBox+ (N9) - 5 zl

- MULTIROOM STANDARD - 0 zl

- Najem Dysk - 0 zl

 

Calosc - 111,89 zl

 

Podsumowujac:

- posiadam dekoder 4K ULTRABOX+ z karta Cayman oraz dekoder Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) z karta Cameleon - czyli 2 niezalezne od siebie dekodery z 2 kartami

 

Widze, ze nie ma mozliwosci juz przedluzenie umowy na starych warunkach jesli chodzi o multiroom .... :(

Dostalem takie o to propozycje:

 

1 oferta:

1) Extra + Canal - 79,90 zl

2) Eleven Sport - 11,90 zl

3) HBO - 20,0 zl

4) Najem dekodera 4k - 5 zl

5) Mistrzowska Pilka i reszta tego co mialem - 0 zl

6) Multiroom - opcja po sieci LAN albo WIFI - 0 zl (dekodery 4k ten co mam + wymiana na nowy tego starego Sagemcoma)

7) najwazniejsze to Viaplay - 0 zl

 

Calosc 116,89 zl

 

2 oferta:

1) wszystko jak w ofercie 1

2) dodatkowa oferta za 35 zl - extra + canal + mistrzowska pilka

3) dodatkowy 3 dekoder do multiroom - 0 zl

 

Calosc: 116,89 zl + 35 zl = 151,89 zl

 

Moje pytania:

Czy to max do moge dostac ? Jest szansa na nizsza cene ? Jesli nie to czy powinien o cos dodatkowego walczyc za 0 zl ?

Chcialbym usunac HBO, ale wtedy konsultant twierdzi, ze Viapplay bedzie platne 19 zl - wiec ta opcja nie ma sensu ...

Tak naprawde chcialbym zostawic wszelkie opcje sportowe, ale to pewnie nie mozliwe ?

 

Pozdrawiam i dziekuje z gory za pomoc,

 

Ktos pomoze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...