Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taką radę dla przedłużających: zobaczcie na Wasze obecne umowy, ile będziecie płacić po okresie oznaczonym. Mnie męczyli telefonami z ofertą 20pln droższa, a okazuje się, że jak nic nie będę robił, to zapłacę 5 PLN drożej z umową na czas nieokreślony... To może być sposób na podwyżki w październiku.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona, może komuś pomoże:

Dotychczas umowa po cyfrze z cameleonami extra+c+HBO+mp+Multiroom 79,9

 

Nowa umowa 79,9 +5zl za nowy dekoder 4k bez dysku,a w tym:

 

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Viaplay, NAJEM PVR

 

Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze przedłużenie na 24 miesiące:

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Superpremium+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, SunDance HD, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 99,99 zł 24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO GO 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multi Man Pack i Eleven Sports za 25zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 144,99  zł

Edytowane przez adamo71
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, red_fork napisał:

Mam taką radę dla przedłużających: zobaczcie na Wasze obecne umowy, ile będziecie płacić po okresie oznaczonym. Mnie męczyli telefonami z ofertą 20pln droższa, a okazuje się, że jak nic nie będę robił, to zapłacę 5 PLN drożej z umową na czas nieokreślony... To może być sposób na podwyżki w październiku.

No u mnie dokładnie tak jest 5 zł różnicy. Nie ma sensu nic podpisywać, szarpać też się z nimi nie zamierzam, albo sami coś zaproponują albo będą mieć multum abo na nieokreślonym. Nie będą znać dnia ani godziny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, _Artek_ napisał:

skąd wy bierzecie ten hbo max za 0

kiedyś dawali niektórym hbo za 0zł i pozniej przy przedluzeniu dają dalej.Jak ktoś nie miał za 0zł to nie ma szans.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Z końcem września wygasa mi umowa. Wypowiedzenie złożone.

Aktualnie mam: 

Extra+

Wszystkie c+

Mistrzowska Piłka

Eleveny

Multiroom standard

Aktualnie płacę 111,89 zł.

 

Dziś dostałem ofertę w tej cenie + Viaplay za 0zl.

 

Czy to jest dobra oferta? Czy można z tego coś jeszcze urwać lub będą w stanie coś dorzucić?

 

Dzięki za informację:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mikolaj223 napisał:

Czy idzie entry+ dorwać jeszcze za 9,99zł + dekoder za 0zł? Czy raczej można pomarzyć?

Też jestem zainteresowany tym pakietem i paczką C+ 4K.

Ale coś dawno nikt nie przedłużał podobnej umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi: Pakiet Superpremium+ 4K, Adventure TV HD, CINEMAX, H2, HISTORY HD, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Sportklub, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje: Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 10 zł/m dla Abonentów, History, H2, Adventure i Sportklub za 5zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Ok, chyba spokój na kolejne 2 lata. Oferta wydaje mi się dobra jak na obecne czasy ;)

 

 

Edytowane przez pretorian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kamilos2521 napisał:

Witam umowa przedłużona na to co mam poniżej czy dało by radę taniej? nie wiem ale o 5zł się kłócić szkoda czasu :)

Pakiet Extra z Canal +

HBO, HBO GO

BBC Player

Eleven sports

Mistrzowska Piłka

Multiroom 

Viaplay 

WiFi Premium Box 

Całość 101,89zł na 28 miesięcy.

cameleony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...