Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem na temat przedłużenia, mam extra + canal + eleveny, zaproponował extra + sport + mistrzowska piłka +  viaplay na cały okres umowy + HBO + HBO Max na 6 miesięcy, pierwszy miesiąc 65 zł, później 115 zł, umowa na 24 miesiące. Z tego co tutaj piszecie to zdecydowanie za dużo i taka ofertę można już dostać za 79,99zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku rozmowach nie dali się ruszyć aby główną umowę podpisać na Moduł CAM, tylko na dekoder a dodatkową w ramach promocji na Moduł.

Dzięki pomocy Lukx95 wczoraj załatwiłem sprawę po mojej myśli:

Pierwsza umowa Na Moduł CAM:

- Extra+ - 44,99,

- Canal+ - 19,90,

- Canal+ 4K - 0,

- Eleven Sport - 11,90,

- Mistrzowska Piłka - 5,

- H, H2, Sport Klub, Adwenture - 5,

- HBO - 15,

- HBO Max - 5,

- Najem Modułu CAM - 0.

Razem - 106,79 zł.

Druga umowa na dekoder:

- Extra+ z C+ i Mistrzowską piłką - 35,

- Eleven Sport - 11,90,

- HBO z HBO Max - 20,

- Najem dekodera WiFi Box - 0,

Razem - 66,90 zł.

Ja w sumie jestem zadowolony, umowa była do 30 listopada, wypowiedzenia nie wysyłałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entry+, paczka C+ w tym C+ 4K, ultrabox rezem: 29 zł.

Umowa do końca grudnia.

 

Ktoś ostatnio przedłużał podobną umowę?

Poniżej 35 zł nie można już zejść  i umowa na 2 lata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Inspektor napisał:

Po kilku rozmowach nie dali się ruszyć aby główną umowę podpisać na Moduł CAM, tylko na dekoder a dodatkową w ramach promocji na Moduł.

Dzięki pomocy Lukx95 wczoraj załatwiłem sprawę po mojej myśli:

Pierwsza umowa Na Moduł CAM:

- Extra+ - 44,99,

- Canal+ - 19,90,

- Canal+ 4K - 0,

- Eleven Sport - 11,90,

- Mistrzowska Piłka - 5,

- H, H2, Sport Klub, Adwenture - 5,

- HBO - 15,

- HBO Max - 5,

- Najem Modułu CAM - 0.

Razem - 106,79 zł.

Druga umowa na dekoder:

- Extra+ z C+ i Mistrzowską piłką - 35,

- Eleven Sport - 11,90,

- HBO z HBO Max - 20,

- Najem dekodera WiFi Box - 0,

Razem - 66,90 zł.

Ja w sumie jestem zadowolony, umowa była do 30 listopada, wypowiedzenia nie wysyłałem.

 

Ja po wysłaniu wypowiedzenia dostałem podobnie tyle że Superpremium 4K z Ultra boxem i Viaplay za 109,99 i druga umowa 

Extra+ z C+ i Mistrzowską piłką - 35,

- Eleven Sport - 11,90,

- Najem dekodera WiFi Box - 0,

Razem 46,90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poluje na 
Optimum+ z dopełnieniem do exstra)
C+ z c+4k
Netflix 4k
Mistrzowska piłka
Eleven
Viaplay
Multiroom High standard 

Lub to samo tylko z exstra w podstawie, mam jeszcze hbo max za 20zł w niezależnej subskrybcji więc gdyby udało się uzyskać hbo max za 0 na dwa lata to zrezygnowałbym z niezależnej subskrybcji ale to raczej mało realne

Gdyby ktoś negocjował podobne oferty to byłbym wdzięczny za info co się udało wyciągnąć

Myśle o tym czy przypadkiem nie zrezygnować z hbo i wziąć hbo w c+ w ramach superpremium 4k i do tego bezpłatny viaplay. na 24 miesiące. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
19 minut temu, _Artek_ napisał:

Ja poluje na 
Optimum+ z dopełnieniem do exstra)
C+ z c+4k
Netflix 4k
Mistrzowska piłka
Eleven
Viaplay
Multiroom High standard 

Lub to samo tylko z exstra w podstawie, mam jeszcze hbo max za 20zł w niezależnej subskrybcji więc gdyby udało się uzyskać hbo max za 0 na dwa lata to zrezygnowałbym z niezależnej subskrybcji ale to raczej mało realne

Gdyby ktoś negocjował podobne oferty to byłbym wdzięczny za info co się udało wyciągnąć

Myśle o tym czy przypadkiem nie zrezygnować z hbo i wziąć hbo w c+ w ramach superpremium 4k i do tego bezpłatny viaplay. na 24 miesiące. 
 

 

Ceny już dobrze znasz :) :

Optimum+- 24.99 zł/m
C+ - 19.90 zł/m

C+4K - 10 zł/m. 
Netflix 4k - 55 zł/m
Mistrzowska piłka - 5 zł/m
Eleven - 11.90 zł/m
Viaplay - 19 zł/m (można by spróbować 0 zł/m ale może być ciężko w składaku)
Multiroom High standard - 15 zł/m 

 

Ten Superpremium+4K z Viaplay już bez Netflixa byś brał? 
 

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie optimum,  dopełnienie do extra, c+, hbo z Hbo max, filmbox,  Cinemax, mistrzostwa piłka, multiroom, Fox Play, nat geo play, eleven włącz wyłącz  dekodery mediabox i wifobox.  Umowa do końca stycznia 2023 była na 12 miesięcy. Teraz propozycja to samo na 24 miesiące z viaplay na 120 zł. Co można ugrać?? Czy w tej opcji viaplay można dostać za darmo na całą umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

 

Ceny już dobrze znasz :) :

Optimum+- 24.99 zł/m
C+ - 19.90 zł/m

C+4K - 10 zł/m. 
Netflix 4k - 55 zł/m
Mistrzowska piłka - 5 zł/m
Eleven - 11.90 zł/m
Viaplay - 19 zł/m (można by spróbować 0 zł/m ale może być ciężko w składaku)
Multiroom High standard - 15 zł/m 
 

z netflix po prostu zastanawiam się czy dodanie HBO do umowy z c+ nie spowoduje np viaplay za darmo

i jeszcze taka wskazówka od konsula do prawie każdej umowy można dobrać bbc player i player z reklamami bez dodatkowych opłat. 

Dzwonił do mnie konsultant propozycja za wszystko 161zł (z viaplay) ale nie chciał mi powiedzieć jak dokładnie mu to wyszło 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_Prosze nie klep głupot i nie siej dezinformacji.Bbc player nie jest dostępny do każdego prawie pakietu za 0 (np relax i część optimum w niskich cenach). Player z reklamami nie jest dostępny do żadnego pakietu za 0zl. Poza tym piszesz wskazówki, ze ktoś może sobie wziąć później dopełnienie do extra za 10zl. Będziesz lekko w szoku jak będziesz negocjował umowę w listopadzie tak jak tu zapowiadasz.Poza tym do składaków ofertowych nie ma VIA PLAY za 0zl

Edytowane przez CiekawskiC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, milar1 napisał:

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantem na temat przedłużenia, mam extra + canal + eleveny, zaproponował extra + sport + mistrzowska piłka +  viaplay na cały okres umowy + HBO + HBO Max na 6 miesięcy, pierwszy miesiąc 65 zł, później 115 zł, umowa na 24 miesiące. Z tego co tutaj piszecie to zdecydowanie za dużo i taka ofertę można już dostać za 79,99zł?

Też wczoraj dostałem podobna ofertę tylko bez HBO , wcześniej płaciłem 96 zł a teraz  mi doliczyli viaplay 19zl i wychodzi 115zl

Ps. Można złożyć wypowiedzenie poprzez Ica? Czy trzeba iść do punktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, misiek1985 napisał:

Ps. Można złożyć wypowiedzenie poprzez Ica? Czy trzeba iść do punktu?

Ja ostatnio wybrałem poprzez Strefę C+ "Zmiana pakietu/opcji" i napisałem: "Proszę o rozwiązanie umowy wraz z końcem okresu minimalnego" i zostało to przyjęte jako rozwiązanie. Bez jakiś załączników typu pisma, skany czy zdjęcia wypowiedzeń. Najprostsza droga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@_Artek_ jeśli przy superpremium4k za 109.99 jest VIA PLAy za 0zl to gdzie jest ukryty ten koszt? Weź pod uwagę,że już nie będzie można sobie zejsc z pakietu na optimum za 24.99 czy extra za 44.99 nie mówić o 24.99+ 10zl za dopełnienie 

Edytowane przez CiekawskiC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest ukryty koszt? w wyższym pakiecie branym jako łączny?. 

Ciągle do mnie dzwonią więc postanowiłem zrobić własne wyliczenia żeby przygotować się do rozmowy już bez zabawy w ryzykowne dopełnienia


Ekstra+ 44,99
c+ z c+4k 19,90
Mistrzowska piłka 0 lub 5
Eleven 11
netflix 38/57
viaplay 19/0
i mutiroom high standard 15. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
49 minut temu, _Artek_ napisał:

z netflix po prostu zastanawiam się czy dodanie HBO do umowy z c+ nie spowoduje np viaplay za darmo

i jeszcze taka wskazówka od konsula do prawie każdej umowy można dobrać bbc player i player z reklamami bez dodatkowych opłat. 

Dzwonił do mnie konsultant propozycja za wszystko 161zł (z viaplay) ale nie chciał mi powiedzieć jak dokładnie mu to wyszło 

 

Wyszło dokładnie tak jak Ci rozpisałem, identyczne ceny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie odnosnie viaplay.Z artykułu na głownej stronie sat kuriera wynika że przedłużając umowe i posiadając kanały :Canal+,Polsat Sport Premium i Eleven paczka Viaplay powinna być za 0zł, natomiast ci co posiadają tylko paczke C+ to pierwszy miesiąc za 0zł a pozniej 19zł. To w końcu jak jest bo troche zamieszania się zrobiło??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, _Artek_ napisał:

Gdzie jest ukryty koszt? w wyższym pakiecie branym jako łączny?. 

Ciągle do mnie dzwonią więc postanowiłem zrobić własne wyliczenia żeby przygotować się do rozmowy już bez zabawy w ryzykowne dopełnienia


Ekstra+ 44,99
c+ z c+4k 19,90
Mistrzowska piłka 0 lub 5
Eleven 11
netflix 38/57
viaplay 19/0
i mutiroom high standard 15. 

Od października musisz poprawić cenę za extra na 49.99 i canal+ na 25/30 z 4k a  Netflix 38/55

Edytowane przez CiekawskiC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

mój obecny pakiet to Extra+ i dekoder 4k z dyskiem 1TB za 49,99 zł/mies.

Umowa do końca października 2022.

Póki co nie dostałem od konsultantów żadnej ciekawej oferty.

Złożę więc chyba wypowiedzenie, może to pomoże.

Z drugiej strony słyszałem od podwyżkach, więc nie wiem, czy dostanę coś bardziej korzystnego w tej cenie.

W prognozie rachunków zauważyłem, że po przekroczeniu okresu umownego zacznę płacić 53,99 zł i będę miał umowę na czas nieoznaczony.

Może korzystanie więc z takiej opcji ma większy sens...

Dzięki za Wasze komentarze i opinie.

Pozdrawiam

Franki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...