Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

 

Dziś wysłałem wypowiedzenie umowy która kończy się 30.09

Z nikim nie mogłem się dogadać co do przedłużania umowy Posiadam pakiet extra z canal+(6) wifi premium box jako główny i do multirum ten mniejszy wifi w całości za 84.99zl

Chciałem przedłużyć umowę na to samo co jest teraz + HBO na 6mcy free, później +20zl i z wymianą dekoderów na 4k z dyskami 

29.07 była taka oferta tzn za 94.99zl  ale osoba która miała się tym zająć zaproponowała zaczekać do sierpnia gdyż wejdzie wtedy pełny miesiąc do darmowego HBO 

Dziś miała mi zrobić tą ofertę i niestety już dziś nie ma możliwości wymiany dekoderów na 4k na tych warunkach gdyż są tylko dla nowych abonentów

W/g mnie jest to jakaś kpina z 15 letniego klienta 

 

Czy w takim przypadku pozostaje mi czekać na rozwiązanie umowy i po tym jako nowy klient szukać najtańszej oferty i dobrać C+ i HBO + dekodery 4k czy może widzicie korzystniejsze rozwiązanie?

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ula napisał:

Dzięki łącznie za netflix i c+chcą 48 zł więc będę walczyć o Optimum za 25zł

Było odrazu tak pisać. Upewnij się, że masz w tym C+4k.

 

@lamparcicho taniej nie dostaniesz tego pakietu. Jedynie to mozesz zbić na zero to opłatę za dekoder. Czy wyślesz wypowiedzenie czy nie, to nie wiadomo czy coś pomoże. 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomaszTom Wszystko się zgadza i wymiany na dekodery 4K UltraBox+ u obecnych Abonentów są teraz od sierpnia wstrzymywane i najwcześniej wymiana będzie możliwa po 9 września. Szykuje się coś ciekawego w ofercie sprzętowej CANAL+ i radzę Ci poczekać z przedłużeniem umowy do września.

Odnośnie oferty, to możesz negocjować o taką ofertę:

---> Pakiet Extra+ w cenie 44,99 zł/m + opcje dodatkowe:

      -> CANAL+ 19,90 zł/m

      -> CANAL+ 4K Ultra HD za 0 zł/m

      -> HBO z HBO Max na 5 lub 6 miesięcy za free z możliwością rezygnacji

      -> Kolekcja BBC Player za 0 zł/m

      -> Wymiana głównego dekodera na 4K z dyskiem 1 TB za łącznie 6 zł/m + wymiana dekodera Multiroom na 4K z dyskiem 1 TB za 20 zł/m. (Chyba, że po 9 września pojawią się nowe ceny promocyjne wymiany dekoderów)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomaszTom Musisz poczekać do września na przedłużenie, bo nawet jak ofertę na pakiet wynegocjujesz, to, że sprzętem nic się nie uda, bo teraz w sierpniu nie będzie możliwości wymiany na dekodery 4K. Taka możliwość wróci po 9 września. :)

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystich. Moja obecna (roczna) umowa kończy się 31.08.22. Wypowiedzenie złożone. Obecnie mam Entry, Canal+ z 4K, MP i Eleveny za 50zł, dekoder 4K UltraBox+ bez dysku 0zł. Z waszych postów wiem, że można mieć pakiet Optimum za 25zł i C+ z 4K za 20zł. Czy da się do tego wynegocjować MP za 0zł i dekoder 4K 0zł? Interesuje mnie głównie sport. Ewentualnie może ktoś zaproponuje inną podobną, tanią, ofertę  z C+4K i MP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę kilka osób dostało optimum za 25zł. Myślę, że zależy na kogo się trafi. Jeden konsultant proponował przedłużenie na tych samych warunkach co obecna umowa, jako specjalną ofrtę tylko dla przedłużających umowę. Jak powiedziałem, że taka oferta widnieje obecnie na stronie C+ i do tego dają jeszcze gratisy, to po chwili zaoferował HBO max do końca roku gratis. Dzisiaj dzwonił drugi konsultant i powiedział, że HBO może dać na max 2 miesiące. Jak powiedziałem, że oferowano mi Hbo do końca roku to stwierdził, że tamten musiał mieć zgodę przełożonego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 30.09. W lipcu sporo telefonów i dziś znowu . Mam :

-Ekstra z ograniczona liczba Canal+ 

- Mistrzowska piłka 

- Dekoder 4K z dyskiem plus drugi Sagemcom na starych kartach . 
Propozycje to samo bez Canal + 4K , BBC player i na 6 miesięcy HBO MAX z możliwością rezygnacji . Wymiana jednego dekodera na nowy by działał obecny multirum . Cena zostaje ta sama. Chciałem dopełnienia do wszystkich programów Canal+ to dodatkowe 10 . Za Eleveny jeszcze dodatkowa opłata . Coś można ugrać ?? Nie chcę się już denerwować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, pablos75 napisał:

Z tego co widzę kilka osób dostało optimum za 25zł....

 Nie kiłka, tylko z 90% tu piszących .

 

 

25 minut temu, AndBad napisał:

Umowa do 30.09. W lipcu sporo telefonów i dziś znowu . Mam :

-Ekstra z ograniczona liczba Canal+ 

- Mistrzowska piłka 

- Dekoder 4K z dyskiem plus drugi Sagemcom na starych kartach . 
Propozycje to samo bez Canal + 4K , BBC player i na 6 miesięcy HBO MAX z możliwością rezygnacji . Wymiana jednego dekodera na nowy by działał obecny multirum . Cena zostaje ta sama. Chciałem dopełnienia do wszystkich programów Canal+ to dodatkowe 10 . Za Eleveny jeszcze dodatkowa opłata . Coś można ugrać ?? Nie chcę się już denerwować .

A ile Ty płacisz i dokładnie za co?

Zdziwiony, że Eleven za opłatą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)

U mojego brata twierdzą uparcie, że przy zejściu z Extra+ za 49,99 nie mogą zaproponować Optimum za 24,99 zł/m. Konsultant potwierdził, że taka oferta jest, ale nie jak się schodzi z pakietu wyżej, w takiej sytuacji Optimum+ jest za 44.99 zł/m :D

Jeszcze 2 miesiące, zatem czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na Twoja ofertę bym przystał bo całość ok 82 zł .Mi Ekstra z MP i z C+ ( bez 4K) chcą za 84 plus Eleven za 11,90. Łącznie 96 zł 

10 minut temu, ircios napisał:

Nie mogą Ci dekodera zabrać. Extra 44,99, C+ z C+4k 19,99, Eleven 11,90. Dekoder bez zmian.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Superpremium+ 4K - 109.99 zł 

Cinemax - 8 zł 

Fox Play - 0 zł 

Utrabox 4k - 0 zł

Najem dysku - 5 zł 

Mistrzowska piłka - 0 zł 

Sportklub - 1.99 zł 

Nat geo play - 0 zł 

MR 2x 4K - 30 zł
Razem: 154.98 zł 

 

Dziś klepnąłem. 
Myślicie że dało coś radę wyrwać taniej?

 

Wcześniej miałem:

Superpremium+ 4K - 109.99 zł 

Cinemax - 8 zł 

Fox Play - 0 zł 

Utrabox 4k - 10 zł

Najem dysku - 5 zł 

Mistrzowska piłka - 0 zł 

Sportklub - 1.99 zł 

Nat geo play - 0 zł 

1XMR Wifibox+ - 10 zł
Razem: 144.98 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy,

Chciałem na utrzymanie dostać ofertę superpremium 4k + cinemax za 117.99PLN. Dostałem jednak poniższą propozycję, za niecałe 2PLN drożej, ale umowa na 15 miesięcy. Doradca twierdziła, że w takim zestawie mam dokładnie wszystko to, co chciałem. Próbowałem to porównać, ale opisy pakietów na stronie C+ są tak skonstruowane, żeby chyba jak najciężej było się w tym połapać 😅 czy któryś z bardziej doświadczonych Kolegów, mógłby rzucić na to okiem i upewnić się, czy doradca czegoś nie pominęła? 

 

Z góry serdecznie dziękuję za pomoc!

20220803-190959.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TomkowicPrzepłaciłeś.... 

 

Tyle razy było tu pisane... Dekoder 4K + Dysk to nawet przy małym pakiecie ludzie mają za 0. A Tobie wcisnęli za 15zł ^^ 

Sam posiadam mniejszy pakiet i mam za 0. Przy przedłużeniu od razu bez gadania dali za 0. Mimo że wcześniej za niego płacilem.

Nawet dla nowych dają za 5zł....a jeśli się dobrze trafi to też za 0. 

A cinemax przy takich pakietach jakby się postarać też mogą dorzucić za 0. Rzadko się zdarza, ale się zdarza. Reszta cenowo się zgadza. 

 

Jeżeli to umowa 24 na miesiące to 360zł im oddałeś za dekoder zamiast zachować w kieszeni. 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Pytanko

 

Na ta chwile posiadam na kartach cameleon pakiet extra pace + multiroom za 44,99zl

Wypowiedzenia nie mialem padla oferta pakiet extra+ dekoder 4k +multiroom wifi za 49,99zl

 

Czy po zlozeniu wypowiedzenia dadza ten pakiet w cenie jaką mialem do tej pory czyli 44,99zl

 

Co moga do tego dolozyc za free na stale lub kilka miesiecy?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Vaniliovsky napisał:

@TomkowicPrzepłaciłeś.... 

 

Tyle razy było tu pisane... Dekoder 4K + Dysk to nawet przy małym pakiecie ludzie mają za 0. A Tobie wcisnęli za 15zł ^^ 

Sam posiadam mniejszy pakiet i mam za 0. Przy przedłużeniu od razu bez gadania dali za 0. Mimo że wcześniej za niego płacilem.

Nawet dla nowych dają za 5zł....a jeśli się dobrze trafi to też za 0. 

A cinemax przy takich pakietach jakby się postarać też mogą dorzucić za 0. Rzadko się zdarza, ale się zdarza. Reszta cenowo się zgadza. 

 

Jeżeli to umowa 24 na miesiące to 360zł im oddałeś za dekoder zamiast zachować w kieszeni. 

Główny dekoder mam za 0 zł dysk za 5 zł. 
Za multiroom płace 15 zł od dekodera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...