Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Mam obecnie pakiet jak na poniższym screenie. Umowa ważna do końca lipca. Płacę łącznie 121.89 PLN. Chciałbym ugrać dodatkowo w tej cenie cinemax + filmbox. Myślicie, że jest to możliwe, po wysłaniu wypowiedzenia? Kilka telefonów już miałem i póki co, najlepsza oferta to dodatkowo cinemax za 4PLN/msc. 

Z góry dziękuję za podpowiedzi!

20220711-163634.jpg

Edytowane przez MajkelOla
Pusty post
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jakie kolekcje vod w ramach pakietu satelitarnego nowy comfort+ będę mógł oglądać poprzez apkę canal+online na telewizorze LG? Z góry dziękuję za odpowiedź. W tej chwili mam pakiet nowy start+ i mogę korzystać z kolekcji history, planete, ale kino i bbc player (do końca sierpnia br jest za free)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie Extra+ z Canal+ za 79.99 Eleven za 11.90 Mistrzowska Piłka 0 History 2.99  razem 94,88 karta Cameleon dekoder Sagecom umowa do końca sierpnia wypowiedzenie nie wysłane. Chciałbym zostać z tym samym za podobną cenę. Na co mogę obecnie liczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Niestety, albo i stety platforma CANAL+ zlikwidowała migrację z tnk na Entry+ za 9,99. 😡🤣🤣🤣 Przez internet obecnie najtaniej to Comfort+ za 29,99, a przez telefon to Start+ za 19,99. 🙈.

 

Poczekam więc na promocję w Canal Plus Online. Eh. 😔

Edytowane przez marcin7650
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mirkoz napisał:

Witam

Jakie kolekcje vod w ramach pakietu satelitarnego nowy comfort+ będę mógł oglądać poprzez apkę canal+online na telewizorze LG? Z góry dziękuję za odpowiedź. W tej chwili mam pakiet nowy start+ i mogę korzystać z kolekcji history, planete, ale kino i bbc player (do końca sierpnia br jest za free)

Będziesz miał podobnie jak teraz. Jeśli chcesz więcej VOD to dobierz C+, HBO itd.. BBC Player za 5 zeta

 

2 godziny temu, MajkelOla napisał:

Cześć wszystkim!

Mam obecnie pakiet jak na poniższym screenie. Umowa ważna do końca lipca. Płacę łącznie 121.89 PLN. Chciałbym ugrać dodatkowo w tej cenie cinemax + filmbox. Myślicie, że jest to możliwe, po wysłaniu wypowiedzenia? Kilka telefonów już miałem i póki co, najlepsza oferta to dodatkowo cinemax za 4PLN/msc. 

Z góry dziękuję za podpowiedzi!

20220711-163634.jpg

Superpremium 99,99 z C+ 4k za 0

 

1 godzinę temu, dex117 napisał:

Witam obecnie Extra+ z Canal+ za 79.99 Eleven za 11.90 Mistrzowska Piłka 0 History 2.99  razem 94,88 karta Cameleon dekoder Sagecom umowa do końca sierpnia wypowiedzenie nie wysłane. Chciałbym zostać z tym samym za podobną cenę. Na co mogę obecnie liczyć?

Na to samo. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na warunkach poniżej:

 

Extra+ z CANAL+, HBO, HBO Max, Netflix 119,99 zł/m,

Netflix 4K 17 zł/m,

BBC Player 0zł/m,

Movies Fun 0zł/m,

Eleven Sports 11,90 zł/m,

Filmbox Pack 5 zł/m,

History HD/H2 0 zł 1m 2,99 zł,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m,

Multiroom Standard 0 zł/m,

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m.

 

Pierwszy miesiąc za 103,90 zł.

 

Wszystko za 156,88 zł/m.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cplus.png

 

Witam i nieśmiało prosze o pomoc. 10 lat z c+ i nigdy nie miałem tak pod górke z przedłużeniem oferty (o ile). Nie mam pojecia co moge ugrać ale może pi razy oko ktoś kumaty podpowie w wokół jakich ofert moge sie zakręcić bez uszczerbku na finansach. Postaram sie wylozyc wszystko kawa na ławe.

1) obecna oferta jak w załączniku

2) dwa "stanowiska" odbioru:

      [1]  ultrabox i cayman

     [2] cameleon

3) wypowiedzenie zlozone w czerwcu, umowa do konca lipca

4) obecna kwota miesięczna  - 106 PLN

4) miałem juz kontakt z utrzymaniem, oferta przedluzeniowa na dwie niezależne umowy (tylko taki "MR" mnie interesuje) to zachowanie obecnego pakietu dla ultrabox i cayman (nawet chyba 5pln taniej) . Druga umowa na ok 70pln w której jest to samo a nawet wiecej bo 10xC+ zamiast 6. Tak czy siak dla mnie nie do przyjęcia zeby opłaty wzrosły o 70pln. Jestem skłonny do urwania z oferty niektórych pakietów. Suma sumarum czy jest mozliwe zejscie do poniższego kontentu i ewentualnie ile by mnie kasowali mniej wiecej ? Mianowicie bylbym zadowolony z:

UMOWA1 -  c+(6x) hbo (w ostatecznosci moge wyciąc ale niechętnie). pudlo z dyskiem (obecne) i cayman (obecne)

UMOWA2 - c+(6x) i pudlo (nie musi byc z dyskiem) i cayman

 

Na wszelkie pytania chętnie odpowiem bo nie wiem czy jasno to wyrazilem.

 

 

Edytowane przez tommiyacht
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonią do mnie co jakiś czas z przedłużeniem umowy i każdy mówi co innego i zaprzecza temu, co mówił poprzedni konsultant. Jak kilka stron wyżej wspominałem mam obecnie MR standard - turboboxa jeszcze z czasów n i małą mydelniczę z nc+. Mam to spięte kablem ethernet. Chcę wymienić turboboxa na dekoder 4k i jednocześnie zachować multiroom i teraz tak

1. jeden konsultant mówi, że jeśli chce wymienić turboboxa na 4K to ten drugi też będę musiał wymienić, bo inaczej nie będzie to działało i wtedy opłaty będą: 6zł za 4k i 10 zł za dodatkowy

2. drugi konsultant twierdzi, że jeśli wymienię turboboxa na 4K, to nie muszę wymieniać tego drugiego, wszystko zostanie jak jest spięte kablem i opłata będzie tylko 6zł za 4K, ale na maila już tego nie chce wysłać bym miał potwierdzenia

Który mówi prawdę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,
aktualnie mam taką ofertę z WifiPremiumBox+ oraz Sagemcom własny (karty Cameleon i Cayman). Dostałem dzisiaj telefon, że kończą się czasy dobrobytu i muszą mi wymienić dekodery na nowej generacji (nie pamiętam jaki dokładnie) ale nie będzie możliwości odbierania sygnału na odległość w MR. Ich oferta to podzielenie na 2 umowy, jedna zostaje tak jak jest za 106,89 zł, druga z taką samą ofertą 35 zł. Czy jest opcja zostania przy obecnym rozwiązaniu MR czy muszę już się na to zgodzić? Jeśli tak czy ta oferta jest ok jeśli bym chciał korzystać dalej w 2 lokalizacjach czy lepiej zrobić nowe umowy? 

Czy na ten moment lepiej wysłać wypowiedzenie i czekać na lepszą ofertę? Pani na infolinii mnie postraszyła, że lepszej oferty już nie dostanę i będzie tylko rosnąć.


Będę wdzięczny za wszelkie sugestie. 

Screenshot-2022-07-12-181230.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Jak masz płacić 106 za to co masz ,to lepiej wziąć Superpremium 4k 109,99. Druga umowa E+ z C+ i MP 35.


Rozumiem, że ta oferta którą otrzymałem i tak jest bardzo dobra i nie ma sensu wysyłać wypowiedzenia?

Co oferuje pakiet Superpremium 4K oprócz tego co aktualnie mam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, arteco napisał:

witam ,niedługo czekają mnie negocjacje w sprawie nowej umowy,posiadam multiroom standard za 0 zł dekoderem wifipremiumbox z dyskiem i moduł cam ci+,czy mogę ten multiroom zachować w takiej konfiguracji czy czekają mnie 2 umowy

A co masz napisane stronę wcześniej.? 2 strony, 3 strony itd.

 

39 minut temu, catalan napisał:

....Superpremium 4K oprócz tego co aktualnie mam?

Wyślij wypowiedzenie bo do Superpremium 4k możesz nie dostać MP za free.

Masz np całą paczkę C+, Eleven itd.

https://sklep.pl.canalplus.com/oferta/superpremium-4k-24?dllist=zco

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, arteco napisał:

witam ,niedługo czekają mnie negocjacje w sprawie nowej umowy,posiadam multiroom standard za 0 zł dekoderem wifipremiumbox z dyskiem i moduł cam ci+,czy mogę ten multiroom zachować w takiej konfiguracji czy czekają mnie 2 umowy

@arteco Multiroom niezależny na zasadach z dawnej Cyfry+ jest całkowicie wycofywany. Przysługuje Ci przedłużenie umowy z przejściem na nowy Multiroom utrzymany za free na dekoderze dodatkowym wifiBox+(Sagemcom DSIW74). W usłudze Multiroom na nowych zasadach dekodery muszą się ze sobą widzieć i w tym celu wystarczy je połączyć bezprzewodowo do domowej sieci WiFi lub ewentualnie co kilka dni aktywować dekoder dodatkowy kartą z dekodera głównego. Niezależnie od tego, czy przedłużasz umowę z Multiroom, czy bez, to możesz wziąć do tego dodatkową niezależną umowę specjalną w ramach promocji MultiHouse z pakietem Extra+ w cenie 15 zł/m lub Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką w cenie 35 zł/m. Do dodatkowej niezależnej umowy możesz otrzymać dekoder 4K UltraBox+ bez dysku za 5 zł/m lub z dyskiem 1 TB za 10 zł/m lub dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB za free lub moduł CAM CI+ ECP za free.

 

 

 

30 minut temu, catalan napisał:


Rozumiem, że ta oferta którą otrzymałem i tak jest bardzo dobra i nie ma sensu wysyłać wypowiedzenia?

Co oferuje pakiet Superpremium 4K oprócz tego co aktualnie mam?

@catalan W pakiecie Superpremium+ 4K zyskujesz oprócz tego co masz dostęp do kanałów FilmBox i kolekcji Movies Fun. Ja radziłbym jednak spróbować złożyć wypowiedzenie jakoś tak max dwa miesiące przed końcem umowy, ale nie wcześniej, bo najlepiej negocjować bliżej końca okresu oznaczonego. Napisałem Ci na priv o co możesz ewentualnie negocjować po złożonym wypowiedzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...