Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@andrzej212 Jak chcesz najtaniej to umowa obecnie raczej tylko na 24 miesiące. Możesz negocjować o pakiet Optimum+ w cenie 24,99 zł/m, w którym zyskujesz dodatkowo kanały Animal Planet HD, Baby TV, MTV 00s, Biznes24 HD, Comedy Central HD, Eleven Sports 4 HD, Eurosport 2 HD, FightKlub HD, FOX Comedy HD, Warner TV HD. Z uzyskaniem dekodera 4K UltraBox+ za free może być ciężko to uzyskać, tym bardziej jak obecnie płacisz za dekoder. Jak nie uda się za free, to wtedy najniżej to opłata najmu 5 zł/m lub 6 zł/m do wynegocjowania za dekoder 4K z dyskiem.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.04.2022 o 11:28, Vaniliovsky napisał:

@Arek1980wiadomo im ktoś ma mniejszy pakiet np Relax+ to tym chętniej pójdą na cenę 24,99. Co innego jeżeli ktoś schodzi z wysokiego pakietu. 

Zależy też od konsultanta. 

Właśnie przedłużyłem umowę po telefonie z DUK. Miły i konkretny specjalista.

Powiedział, że nie dostanę Optimum+ za 24,99 zł przy zejściu z mojego pakietu (schodzę Extra, Canal+, MP, multiroom, dekoder 4k - płaciłem 89,99 zł). Niezależnie czy teraz czy nawet w ostatnim dniu umowy. Gdybym schodził z niższego pakietu to tak.

 

Skończyło się na

Optimum+ za 29,99 zł

dekoder 4k za 0 zł

umowa na 24 miesiące

 

Jestem zadowolony, dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andrzej212 napisał:

OK, a czy takie coś by przeszło, w związku z podwyższeniem kwoty abonamentu?

Nowy Comfort+ dalej za 29,99/12 miesięcy + dekoder 4K z dyskiem za 0?

Czy dalej nie ma szans?

Bez problemu powinieneś dostać N.Comfort za 22,50 i dekoder 4k za 0...ale opłata za dysk może być 5.

Kolega @lukx95 napisał o Optimum 24,99. Pakiet warty rozważenia w tej dobrej cenie.

 

1 godzinę temu, Arek1980 napisał:

Właśnie przedłużyłem umowę po telefonie z DUK. Miły i konkretny specjalista.

Powiedział, że nie dostanę Optimum+ za 24,99 zł przy zejściu z mojego pakietu (schodzę Extra, Canal+, MP, multiroom, dekoder 4k - płaciłem 89,99 zł). Niezależnie czy teraz czy nawet w ostatnim dniu umowy....

Mówił bzdury, ale grunt, że jesteś zadowolony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ircios napisał:

Bez problemu powinieneś dostać N.Comfort za 22,50 i dekoder 4k za 0...ale opłata za dysk może być 5.

Kolega @lukx95 napisał o Optimum 24,99. Pakiet warty rozważenia w tej dobrej cenie.

 

Mówił bzdury, ale grunt, że jesteś zadowolony. 

Znowu się wypowiadasz a nie znasz nowego cennika.... Na kontraktach gdzie nie było niezależnego Multiroom jedyna dostępna cena za dekoder 4k to 6zl z dyskiem,bez dysku 3zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, CiekawskiC napisał:

Na kontraktach gdzie nie było niezależnego Multiroom jedyna dostępna cena za dekoder 4k to 6zl z dyskiem,bez dysku 3zl.

Miałem niezależny multiroom na camelach.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega @ircios dawał swoje super rady użytkownikowi @andrzej212 , który nie miał niezależnego Multiroom.Ogolnie tak jak pisałem już wcześniej. Rady osób,które przedłużały umowy miesiąc , dwa temu czy dawniej są nic nie warte. Choćbyście trafili na najbardziej kumatego i przychylnego konsultanta niektórych rzeczy już nie ma. Swoją drogą dziwna polityka firmy. Oferta uboższa , ofert słabsze....

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co mi będą oferować😀Obecnie Optimum 24.99+Dopełnienie do Extra 10zł+C+19.99 zł+MP za free. Obecnie jeszcze włącz -wyłącz Eleven. Co prawda jeszcze jest troche czasu ale magiczne 6 miesiecy do końca umowy właśnie wybiło. Edit taka oferta na nieokreślonym łącznie z Eleven 104.79 zł nie wiem czy ta prognoza jest wiarygodna przy 6 miesiacach umowy ale coś spora podwyżka.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Wchodzi Ci cennikowe 30 zł miesięcznie za Mistrzowską Piłkę na czasie nieokreślonym. Sprawdzałeś może w pliku PDF z oferty na przedłużenie umowy regulamin promocji Mistrzowskiej Piłki jaki masz zapis w tabeli z ceną po okresie oznaczonym, cz nadal za free, czy 30 zł co miesiąc cennikowo? Bo jeśli regulamin promocji mówi, że nadal za 0 zł/m, a będziesz chciał np. przejść na czas nieokreślony, to wtedy możesz się starać z końcem umowy, aby to poprawili w systemie zgodnie z warunkami promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CiekawskiC to teraz na nieokreślonym liczą standardową stawkę za MP? Wolę chyba wywalić np dopełnienie do Extra a z MP pokombinować też włącz -wyłącz.Edit @lukx95 nic nie sprawdzałem narazie nie zawracam sobie tym głowy.Najlepsze było by jak przy poprzedniej umowie nie wypowiadać i jechać na nieokreślonym. Ale przy MP za 30zeta to odpada takie rozwiązanie.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Sprawdź regulamin promocji, a nie tabelę na górze dokumentu PDF. Regulaminy promocji na pakiet i opcje dodatkowe masz pod koniec całego dokumentu. Dodatkowo ważny jest ostatni punkt wymieniony w każdym regulaminie promocji, który mówi o pierwszeństwie stosowania danego regulaminu nad ogólnym regulaminem, cennikiem.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Wszystko jest ok masz podane dwa okresy okres zobowiązania do końca okresu oznaczonego i potem zwykły okres promocyjny po okresie oznaczonym. Zgodnie z tabelą w regulaminie promocji Mistrzowskiej Piłki masz do końca okresu oznaczonego opcję za 0 zł/m, a następnie obok jest pozostały okres promocyjny po okresie oznaczonym do końca obowiązywania umowy, jeśli nie przedłużysz umowy i masz tam też informację, że 0 zł/m, czy brak opłat za opcję. Także jeśli będziesz chciał przejść z umową na czas nieoznaczony, to zgodnie z tym regulaminem promocji muszą Ci skorygować opłaty za tę opcję byś nie miał ich naliczanych. Warunki tego regulaminu promocji mają pierwszeństwo stosowania zgodnie z punktem 12 tego regulaminu co dodałeś.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Przy opcjach dodatkowych też są podane dwa okresy promocyjne w regulaminie promocji. Sprawdź sobie w regulaminie promocji na CANAL+ i Dopełnienie do Extra+ masz na 100% tak samo to rozpisane opłatę do końca okresu oznaczonego i obok opłatę promocyjną nadal stosowaną po tym okresie. Są oczywiście regulaminy też pewnych promocji, że zamiast opłaty promocyjnej jest w tabeli podana po prostu obok kwota cennikowa po okresie oznaczonym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o opcje dodatkowe dobierane wcześniej ze strefy abonenta pamiętam że tabelki inaczej wyglądały.Włąsnie sprawdziłem  Strefę abonenta i mam ofert przedłużeniowych bardzo dużo ale troche trudno mi się w nich połapać kiedyś to inaczej wyglądało.Teraz nazmienaili nakombinowali z opcjami przy ofertach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czerstwy Nie wiem ja od dłuższego czasu pamiętam tylko takie tabelki w regulaminach promocji, że masz wypisane, że w takim okresie taka opłata, a potem taka. Także podsumowując regulamin promocji Mistrzowskiej Piłki, który posiadasz informuje, że masz mieć nadal za free tą opcję po okresie oznaczonym.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lukx95 napisał:

@czerstwy Nie wiem ja od dłuższego czasu pamiętam tylko takie tabelki w regulaminach promocji, że masz wypisane, że w takim okresie taka opłata, a potem taka. Także podsumowując regulamin promocji Mistrzowskiej Piłki, który posiadasz informuje, że masz mieć nadal za free tą opcję po okresie oznaczonym.

OK.Może coś namieszałem bo w okresie gwarantowanym w tabelce jest zapis o cenie w czasie umowy określonej  a okres promocyjny druga cząść tabelki mówi i o okresie nieokreślonym. Tak chyba było i wcześniej. Nie sprawdze bo nie włączają mi sie opcje dodatkowe wyskakuje jakiś błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PawelTSW, @lukx95, @ircios, @CiekawskiC — dzięki za rady.

 

Na ten moment pozostało mi ok. 5 miesięcy do końca umowy, ale konsultant już odkąd tylko wybiło 6 miesięcy do końca lojalki, dzwoni po dwa razy dziennie.

 

Najbardziej żal mi sytuacji w Strefie CANAL+, która zapewne jest pochodną tego, jak wyglądała moja umowa:

  • zakupiłem we wrześniu 2021 r. nową, 12-mies. aktywację z pakietem Entry+ i dekoderem TVBOX+ tylko i wyłącznie z zamiarem podniesienia pakietu na Nowy Comfort+ (do tej pory korzystałem z pakietów startowych C+ na kartę)
  • dźwignąłem w listopadzie 2021 r. pakiet na Nowy Comfort+ i wymieniłem dekoder na WiFi Premiumbox+ bez dysku (na 4K się niestety nie dało) za 49 zł jednorazowo + najem 3 zł/mies. przez infolinię. Bez dysku, bo miałem na nagrania oddelegowany własny dysk z czasów C+ na kartę.

Co ciekawe, nigdy nie miałem w Strefie C+ żadnych ofert na wymianę sprzętu (no może na kolejny TVBOX+ 😀).

 

A teraz, przy bardzo korzystnych ofertach przedłużeniowych na stronie, gdzie mogę wybrać takie "perełki", jak N. Comfort+ za 22,50 z dopełnieniem do Extra+ za 10 zł/mies. czy Optimum+ za 24,99, nie mam jak z nich skorzystać, bo ofert wymiany sprzętu nie ma — a chciałbym zmienić sprzęt na 4K, i to z dyskiem, bo tylko z fabrycznym podobno można nagrywać wiele programów naraz — i poza tym, przy każdej ofercie każą mi płacić 10 zł za najem dotychczasowego dekodera. Co ciekawe, jak w warunkach promocji, na których wymieniłem sprzęt, widnieje dekoder jako typ "WiFi Premiumbox+ (bez dysku)", tak w tych ofertach przedłużeniowych mam tak jakby stary wariant tego sprzętu, który był oferowany zanim zdecydowano się na oferowanie tego dekodera bez dysku, czyli po prostu "WiFi Premiumbox+". (Warunki udostępnienia sprzętu mówią o tym, że dekoder jest oferowany z dyskiem.) Może tutaj leży problem. Szkoda, bo wolałbym sobie na spokojnie przedłużyć umowę z propozycji w Strefie, a tak to nie ma to najmniejszego sensu.

Edytowane przez andrzej212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...