Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem  szczerze że oferty coraz gorsze... przez miesiąc żadnego telefonu, a został dzień do zakończenia umowy, więc dzwonie sam i wciskają Optimum za 30zl oraz c+ 19.99, dekodery 4k za 6zł nawet bez dysku i umowa nie krótsza niż 24miesiace.

 

Miesiąc temu wahałem się czy chce dodatkowa umowe czy multiroom na nowych zasadach, a była oferta Optimum za 25 , c+ 19,99 a dekoder 4k po naradzie z przełożonym za 0zl bez dysku oraz wifibox i umowa 15miesiecy. Teraz oferta niedostępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ziutekwidocznie im nie zależy na kliencie abym im dalej płacił. Gdyby im zależało już dawno byś miał aneks podpisany. 

 

Łaski nie robią.

 

Optimum+ za 24,99

Canal+ za 19,99

Dekoder 4K w tym przypadku za 0. 

 

Ja sam mam 4K nawet z dyskiem i mam za 0 xD

 

Umowy Canal+ oferuje na 12, 15 i 24 miesiące.

 

@Brady

Pakiet Optiumum+ jest dostępny wariantach 24,99, 29,99 i 34,99. 

A pakiet Extra normalnie najtaniej kosztuje 43,99. Chyba że ktoś pomyśli i jeśli ma taką możliwość to można Extra+ mieć za 34,99 :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Vaniliovsky napisał:

Pakiet Optiumum+ jest dostępny wariantach 24,99, 29,99 i 34,99.

Przy założeniu, że chcę czyste Optimum+ bez dodatków, od czego zależy wariant?
1. od wartości kończącej się umowy

2. od przychylności konsultanta

3. od pogody

Edytowane przez Arek1980
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś telefon do DUK i to samo, nie ma juz umów 12 i 15miesiecy.

 

Comfort 22,50 lub Optimum 25 oraz canal za 19,90zl, ale dekoder do nowego multiroom koniecznie 4k i to za 6zl (bez dysku nie chcą dac). Oraz wifi box

Myślicie że czekać? Jutro wyłączą sygnał i koniec umowy, teoretycznie 14dni na zdanie sprzętu. Nie chce przedobrzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, regedit32 napisał:

Gdyby mi taką ofertę dali to bym wziął.

Niby 1zl więcej niż teraz mam, ale za rok duża szansa, że skończy się u nich piłka nożna i kolejne 12miesiecy abonament bezsensowny.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też prawda. Trudno powiedzieć. Zależy jaki ma to udział w twojej decyzji. Jeśli tylko piłka to trochę bez sensu bo możesz kupić np. Canal+ online a jeśli nie to jednak też inne rzeczy będziesz oglądał to 46zł jest dobrą ceną.

Edytowane przez regedit32
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, ziutek napisał:

Dziś telefon do DUK i to samo, nie ma juz umów 12 i 15miesiecy.

 

Comfort 22,50 lub Optimum 25 oraz canal za 19,90zl, ale dekoder do nowego multiroom koniecznie 4k i to za 6zl (bez dysku nie chcą dac). Oraz wifi box

Myślicie że czekać? Jutro wyłączą sygnał i koniec umowy, teoretycznie 14dni na zdanie sprzętu. Nie chce przedobrzyć.

dobra oferta ja bym nawet na 2 lata taką zaakceptował, przy takiej inflacji będzie tylko drożej nawet po utracie praw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, _Artek_ napisał:

dobra oferta ja bym nawet na 2 lata taką zaakceptował, przy takiej inflacji będzie tylko drożej nawet po utracie praw. 

Rozmawiałem z nimi wczoraj raz jeszcze wieczorem. Pani w ogóle myślała że nowy multiroom będzie działa tylko wtedy jak główny dekoder 4k będzie z dyskiem. Po konsultacji nie dała dekodera za 0zl, ale za 3zl bez dysku. Machnąłem ręką już na te 3zl (miesiac temu dawali mi za 5zl) i przedłużyłem na:

optimum za 24,99

Canal+ 19,90

Dekoder 4k za 3zl + wifibox 0zl

Gratis na 1 miesiąc dopełnienie do Extra

 

 Obecnie miałem comfort 22,50 oraz za 29,99 6xC+ z gównianymi dekoderami box+. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Obecnie posiadam Nowy Comfort+ za 29,99 + najem WiFi Premiumbox+ bez dysku za 3 zł/mies na 12-miesięcznej umowie.

Czy jest szansa przedłużyć to na warunkach: 22,50 zł za Nowy Comfort+ oraz wymiana dekodera na 4K bez najmu (najlepiej z dyskiem)? Oczywiście w takim przypadku umowa byłaby na 24 miesiące.

W Strefie C+ udaje mi się wybrać Nowy Comfort+ za tę cenę, ale niestety, ofert na wymianę sprzętu nie ma, poza tym, dostaję cenę aż 10 złotych za najem dekodera — daje się coś z tym zrobić, można gdzieś o to pisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...