Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Było: Nowy Start+ 9,99 zł (przez 24 m-ce, potem 13,99 zł), Canal+ (cały czas) 25 zł , Canal+ 4K 0 zł (przez 24 m-ce, potem 20 zł), moduł CAM ECP 4K 0 zł, razem: 34,99zł

4 m-ce do końca umowy (inicjatywa kontaktu z C+), zrezygnowałem z Canal+ 4K, zostawiłem Canal+ i dobrałem Netflix Premium

Propozycja: Nowy Start+ 9,99 (przez 24 m-ce, potem 13,99 zł), Canal+ (cały czas) 19 zł, Dopełnienie Netflix HD do Canal+ 29 zł (cały czas), opcja Netflix 4K 17zł (bez zobowiązania można zrezygnować w trakcie),  moduł CAM ECP 4K 0 zł, razem: 74,99 zł

Edytowane przez jaski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów.

Moja obecna oferta to :

Extra z Canal+

Canal 4k

Hustler

HBO + HBO Max

Fox play

Filmbox pack

Mistrzowska Piłka

Nat geo

Movies fun

Dekodery : 4K z dyskiem + szachownica 

Multiroom standard z dwoma kartami Cayman

Całość koszt 98 zł/ msc

Proszę o pomoc co mogę uzyskać przy przedłużeniu, chciałbym dodatkowo dobrać Netflixa 4k?

Przeglądałem kilka stron wcześniej ale jakoś nie znalazłem odpowiedzi ?

Konsultant powiedział ,że nie mogę zachować multiroomu w obecnej wersji tylko trzeba  wymienić na po wifi. 

Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Twoje dekodery mają wifi, ale jeśli dekodery w MR działają niezależnie, to musisz wymienić, bo skoro tak stwierdził,  to masz prawdopodobnie sprzęt po wymianie po C+ z poprzedniego aneksowania.

Biedny....nie znalazłeś odpowiedzi. Oczywista oczywistość. 

Dostaniesz to samo w tej samej cenie+Netflix za 38.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ircios napisał:

Jeśli dekodery w MR działają niezależnie, to musisz wymienić, bo skoro tak stwierdził,  to masz sprzęt po wymianie po C+ z poprzedniego aneksowania.

Biedny....nie znalazłeś odpowiedzi. Oczywista oczywistość. 

Dostaniesz to samo w tej samej cenie+Netflix

Dziękuję za szybką odpowiedź. 

Dekodery mam Dekoder 4K ULTRABOX+ NCP-3670sf oraz Sgemcom DSIW74 Wifi box+

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, k05 napisał:

38zł kosztuje samo dopełnienie, 48zł CANAL+Netflix.

Właśnie 38zł to sam Netflix i tutaj były przypadki że 4K dało się wyrwać za 0 zł.

Nie znalazłem przypadku aby do CANAL+Netflix za 48zł ktoś wyrwał Netflix 4K za 0zł.

 

Tutaj ważna jest kwota bazowa.

Jeżeli jest Nowy Start+ za 9,99zł, to samego CANAL+ nie da się uzyskać za 19 zł, jest za 25 zł.

 

Idąc tym tropem to przy kwocie 74,99 za NStart+, Canal+Netflix z 4K, wychodzi:

NStart+ 9,99zł, Canal+ 25zł, Netflix 4K 40zł, czyli o 2zł więcej niż przypadki za pakiet Netflix HD - 38zł + Netflix 4K za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, PawelTSW napisał:

Pewnie, że ma i nic nie musisz zmieniać 

Chodziło mi o to że konsultant stwierdził że muszę oddać jedną kartę Cayman i połączyć dekodery po wifi jako multiroom, ( wiem że oba posiadają wifi tyle ogarniam 😉), a ja chciałbym zostać przy dwóch kartach jako multiroom. Czy jest taka możliwość, a on tylko ściemnia ?  

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Roberto21 napisał:

Chodziło mi o to że konsultant stwierdził że muszę oddać jedną kartę Cayman i połączyć dekodery po wifi jako multiroom, ( wiem że oba posiadają wifi tyle ogarniam 😉), a ja chciałbym zostać przy dwóch kartach jako multiroom. Czy jest taka możliwość, a on tylko ściemnia ?  

Musisz w sieć połączyć. Masz Caymany po wymianie Cameleonów,  ale MR został niezależny z tego co napisałeś. C+ kończy z tym. Musisz mieć dekodery w sieci przez wifi lub LAN. Wifiszrot pewnie będziesz musiał zmienić. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Roberto21 napisał:

tak jak dotychczas na dwóch kartach

Dekodery dalej będą mieć 2 karty tak jak miały. 

9 minut temu, ircios napisał:

Wifiszrot pewnie będziesz musiał zmienić. 

Po co ma wymieniać skoro wymieni na to samo? :D

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE - 69,99zł

FOX Play - 0zł

HBO, HBO MAX - 0zł

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0zł

Filmbox Pack - 5zł

Nat Geo Play - 0zł

Najem 4K UltraBox+ (N9) - 5zł

Razem 79,99zł - to mam teraz

 

Powiedzcie czy to na dzień dzisiejszy dobra oferta? Jest szansa żeby w tej cenie dołożyć pozostałe Canal + (ewentualnie rezygnując z Filmbox) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Entry+ Film (C+, C+4K, HBO, HBO MAX, Mistrzowska Piłka, Movies Fun) za 50PLN - kilka miesięcy do końca umowy, brak wypowiedzenia, sami dzwonią:

 

oferta 1: to samo za 60PLN (czyli drożej o 10PLN) - umowa na 24 miesiące

oferta 2: 50PLN (cena bez zmian i bez MP) - umowa na 24 miesiące

oferta 3: oferta 2 + Netflix 4K za 37PLN czyli razem 87PLN - umowa na 24 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dzwonili z działu utrzymania klienta i przedłużyłem umowe na optimum + za 29,99 zł , nakręcił mnie że mam dekoder 4k i musiał bym z 5 zł dołożyć. Nie miałem siły już się z nimi kłócić i to klepnąłem plus 2 miesiace HBO gratis. A paczke canal plus z netfixem za 48 zł mam negocjować na infolini jak ruszy umowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, w0ojtek napisał:

Cześć,

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE - 69,99zł

FOX Play - 0zł

HBO, HBO MAX - 0zł

MISTRZOWSKA PIŁKA - 0zł

Filmbox Pack - 5zł

Nat Geo Play - 0zł

Najem 4K UltraBox+ (N9) - 5zł

Razem 79,99zł - to mam teraz

 

Powiedzcie czy to na dzień dzisiejszy dobra oferta? Jest szansa żeby w tej cenie dołożyć pozostałe Canal + (ewentualnie rezygnując z Filmbox) ?

79,99  z całą paczką C+ w tym 4k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej przerwie. Proszę o pomoc w kwestii przedłużenia umowy. Sytuacja ma się tak. Obecnie mój abonament to:
- Pakiet Superpremium+ 4K za kwotę 124,99 zł
Do tego mam wykupione opcje dodatkowe takie jak:
- Cinemax za 10 zł
- Mistrzowska piłka za 0 zł
- Multi Man Pack za 20 zł
- FOX Play za 0 zł
- Nat Geo Play za 0 zł
Dekoder główny to 4K Ultrabox+ za 0 zł
oraz usługa Multiroom WiFi Box+ w ilości 5 szt. za 10 zł od dekodera. W sumie daje to kwotę 204,99 zł miesięcznie. Umowa wypowiedziana i kończy się 31.10.2022 roku. Wiem że to jeszcze trochę czasu ale patrząc na tą chwilę na co mogę liczyć gdybym chciał utrzymać to co mam obecnie. Czy jest możliwa jakaś obniżka kosztów? Z góry dziękuję za sugestie i okazaną pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy Twoja zniżka by wyniosła 0. Superpremium 4k jest za 109,99. Do tego MP za 0. MMP 20,Cinemax 8, reszta za 0. Jeden MR mógłbyś wynegocjować za 0. Pozostałe 10. Doją z Ciebie równo, ale to chyba Ci nie przeszkadzało poprzednio.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...