Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

*Extra z CANAL+ 79.99 (można też złożyć osobno Extra+ 44.99, CANAL+ 19.90)

*HBO z HBO Max 20.00 

*CANAL+ 4K ULTRA HD 0.00

*Eleven 11.90

*Multiroom 4K 15.00 lub z dyskiem 20.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy start 9.99, canal plus 25zl, canal plus 4k 0zl, ultrabox z dyskiem 5zl, place 39.99. Chcę przedłużyć umowę, ale chce dodatkowo mistrzowska piłkę. Jaka kwota będzie ok? 

Lub

Czy możliwe jest ugrać optimum 24.99, canal 20zl, dekoder z dyskiem 5zl, MP 0zl ? 

Edytowane przez Rado90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie jeszcze nie wysłane. Mam MR na starych zasadach więc wchodzą w grę 2 umowy.

Dzisiaj pierwszy telefon:

Extra z C+  89,99 zł

HBO + HBO Max 20 zł

MP  0 zł

Eleven  11,90

Dekoder Ultra 4K   10 zł

Razem 131,89 za miesiąc

Druga umowa:

Extra z C+

MP

Eleven

Dekoder (nie dopytałem jaki)

Razem za 46,90 za miesiąc.

 

Pytanie odnośnie wypowiedzenia - listownie trzeba wysłać? Jak tak to na jaki adres?

I drugie, czytałem forum w miarę dokładnie, ale jak ktoś mógłby mi napisać, co mogę ugrać po wypowiedzeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stopenjeśli dobrze się pomyśli to ten pakiet można mieć za jakieś 87zł mówię tu Extra+, Canal+, HBO, Eleven i MP. 

 

A jeśli nie da rady to można zawsze wziąć pakiet Superpremium+ 4K za 109,90 + Extra, Canal+, HBO, Eleven, FilmBox. A co z MP? Tego nie wiem. Ale pewnie za 0.

 

131zł ciekawe te ceny. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krzysiek11:) napisał:

Przecież ten pakiet jest łatwo dostępny za 79.99 zł/m., a w składaku nawet już od 64.89 zł/m. 

Dokładnie tak, sam mam za tyle (extra+, wszystkie canal+ z c+4K) i do tego Mistrzowska piłka, HBO i HBO Max na 6 miesięcy za darmo, całość= 69,89 zł. Myślałem, że to taka w miarę oferta ale nie jakaś rewelacja a tu ludzie marzą o niej w cenie 79,99 zł :))))

Edytowane przez Snoopy34
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po wypowiedzeniu umowy i kilku rozmowach z DUK dostałem taką propozycję:

OPTIMUM+, Mistrzowska piłka, Canal+, Eleven, MR (z wymianą BOX+ na ULTRABOX+ za 0 zł) - 86,99 na 24 miesiące.
EXTRA+, Mistrzowska piłka, Canal+, Eleven, MR (z wymianą BOX+ na ULTRABOX+ za 0 zł) - 96,99 na 24 miesiące.

Coś jeszcze można uciąć?

 

Do tej pory miałem Superpremium+ 4K z MR za 119,99 i tu nie chcą nic puścić:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel.skrnic nie puszcza bo tyle kosztuje Superpremium+4k - 109,99+10 multiroom

 

Równie dobrze jeśli jest szansa można zrobić optimum+ za 24,99 + MP za 5/10zł + Canal+ za 20 + Eleven za 11,90 + Multiroom 10zł = 76/71zł. 

 

A czy się uda to trzeba próbować. Choć ostatecznie te 86 też dobra cena. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, paszczak7005 napisał:

A jak wygląda sytuacja z osobami które mają nadal karty cameleon czy przy przedłużenie jest szansa z nimi zostać? 

2 umowy. Więcej w temacie opisane. 

 

 

@pawel.skr nie daj się kroić.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

Mam pytania do Szanownych Ekspertów - obecnie posiadam Superpremium+ 4k z mistrzowską piłką, fox play, nat geo play ze starym multiroomem standard z dwoma caymanami, do tego ultraboxa+ 4k bez dysku oraz moduł cam 4k - za wszystko płacę 114,99 (109,99 za superpremium + 5 dzierżawa ultraboxa bez dysku)- umowa do końca maja, dziś poszło wypowiedzenie.

 

1.  Gdybym chciał pozostać przy jednej umowie z ultraboxem - rozumiem że mogę pozbyć się opłaty za dekoder i pozostać przy 109,99 za superpremium+ 4k ? W jakiej najkorzystniejszej cenie mogę dobrać Netflixa Premium ? Czy muszę upominać się o mistrzowską piłkę aby dołączono za darmo ? Co jeszcze mogę dobrać bez dopłat ? Czy mogę zostawić moduł na tej umowie (zamiast dekodera) ?

 

2. Gdybym zdecydował się na osobną umowę - rozumiem że najkorzystniejsze opcje to Extra+ za 10 PLN, lub Extra+ z Canal+ i mistrzowską piłką za 35 PLN ?
Czy mogę pozostawić moduł cam  bez dodatkowej opłaty ? Czy moge dobrać ultraboxa+4k bez dodatkowej opłaty (oddając moduł )? Jeśli nie, to jakie mam opcje (szczerze mówiąc nie znam się na obecnych dekoderach - na co dzień używam modułu bo to dużo wygodniejsze, jednak czasami 'gubi' on nastawione na dysk nagranie, więc jednak rozważam dekoder)

 

z góry dziękuję za odpowiedzi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również zaczyna kończyć się umowa. Obecnie mam Nowy Comfort 22,50 zł., dopełnienie do Extra 10 zł, C+ za 19,00 zł. Netflix 29,00 zł. w sumie 80,50 zł.

Dekodery w MR za 0 zł.

Chciałbym utrzymać to samo, za ile można to ugrać. Coś mi szeptali do słuchawki, że muszą mi wymienić dekodery, bo musi być karta Cayman.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertę masz dobrą  przy przedłużaniu możesz dostać c+4k za 0 filmobx-y za 0 i niemal że mityczny netflix w wariancie 4k za 38zł  lub mistrzowską piłkę za 0/5zł ,nie wiem czy się uda i czy jest Ci to potrzebne do szczęścia ale próbować można, co do dekoderów i kart nie mam pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może komuś się przyda w negocjacjach.

 Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), History HD H2. Całość 89,78. Umowa na 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Damian700 napisał:

Witam. Może komuś się przyda w negocjacjach.

 Optimum+ 24,99 zł 12 m i 28,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 10 zł/m dla Abonentów (07/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), History HD H2. Całość 89,78. Umowa na 12 miesięcy.

mistrzowska piłka za 10zł trochę drogo przy takim pakiecie ale reszta ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Vaniliovsky napisał:

@Damian700a tutaj ktoś się wypowiadał że optimum+ i canal+ za 20zł w umowie na 12 miesięcy są niemożliwe :)

Nie wiem kto to, ale sam przedłużałem Optimum+ z C+ za 44,89zł + Mistrzowska Piłka za 5zł. Umowa na 12 miesięcy.  Z resztą sam konsultant zaproponował taką długość kontraktu. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...